Sayfa 462/804 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    gün.. yeni bir kanal oluşumu..

Hocam sizin kanal bayağı güzelmiş Bu kanala su ne zaman verilir? Satış yoğun bir gün yaşadık. Panik yok. Altın yere düşmekle değerinden bir şey kaybetmez. Borca batık firmalar sürekli primlenirken Bntas ın orta ve uzun vadede buralarda kalması mümkün değil.

2.  Alıntı Originally Posted by CEMCE Yazıyı Oku
    Hocam sizin kanal bayağı güzelmiş Bu kanala su ne zaman verilir? Satış yoğun bir gün yaşadık. Panik yok. Altın yere düşmekle değerinden bir şey kaybetmez. Borca batık firmalar sürekli primlenirken Bntas ın orta ve uzun vadede buralarda kalması mümkün değil.
    teşekkür ederim, rahatlattınız beni.. borca batık firmalar sürekli pirimlenirken orta uzun vade yatırım yapmayı düşünmediğim için panik yapıyorum, elimde değil, izlemeye alıyorum kendimce.. artık altın 24 mü, 22 mi, 14 mü, yoksa altın suyuna mı batırılmış elbet onu zaman gösterecek

3. https://www.borsagundem.com/haber/ba...risimi/1362181

burda firmanın mazisi var, yaklaşık 4-5 haber geçilmiş bir zamanlar.. ben bir şey diyemedim..

Maalesef dünde 640 bin tl çıkış olmuş.Ve credit sviss 600 bin lot satmış.
    Bugün itibarı ile günlük ve 15 dakikalıkta bana göre 3.84 e değerek çift dip yapmış görünüyor.Umarım bugün orayı tekrar denemez üçüncü deneme dönüşü olmayan yola sokabilir.
    Akşama doğru bir atak denenecektir ama 4.05 e değemesi pek mümkün görünmüyor ,hiç olmazsa 3.96 olsa iyinin kötüsü olur.
    SAYGILAR SEVGİLER

Sıkıntılar başladı maalesef endex in baskısını da bahane edip iyice baskıya aldılar 3.85 de 4 saat lik te sat veriyor.

6. endeksin de sağı solu belli değil bu aralar, hayırlısı bakalım..

7. kendi adıma şu kırılımın olup olmayacağını bekleyeceğim..

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    kendi adıma şu kırılımın olup olmayacağını bekleyeceğim..

5dak düşeni kıramadı yine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 462/804 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •