Sayfa 472/804 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. 4.42 ve 4.46 yerler zorlu yerler birkaç gün dinlenmek isteyebilir tahminim ytd iyi akşamlar

2. pastada güzel ayrıca hisseye para girişi var ama fiyat eksi kısmet hayırlısı

3. 1 ay önce 3.20 3.47 hareketinin hemen hemen aynısını yaptı o zaman bende sağlam küfür yemişti bu mal kağıt neyse çenem düştü ytd iyi akşamlar

4. Daha önce yazdık. Borsanın en ucuz, sermaye yapısı en güçlü, borcu en az olan hissesi.
    Bundan sonra sabırla beklemek daha doğru olur. Belki bir miktar daha alınabilir yıl sonuna kadar.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Bugün birçok kağıda giren credit sviss 864500 lot ile tekrar BNTAS a da girdi.4.335 maliyetle.Geçen ki girişinde iyi kar yapıp çıkış yapmıştı.Bu sefer bizim milli sporcular pardon speek ler geçen kinin öcünü almaya çalışıyorlar sanırım.Tabiki olan arada bize oluyor.
    1.mil.150 bin tl giriş olmuş muhtemelen oda svissin parası.
    Bugün bütün piyasa olumlu iken bunun onay için bile olsa gelmemesi gereken yerler hele birde eksi ile kapatması çok ama çok ukala ca bir tavır.Bu arada bbdk da uyuyor %5 de devre kesici devreye bile girmedi.Resmen at koşturuyorlar.
    Umarım yarın 4.26 üzerine atar ve üstü kapatır.Çok ta umudum yok ama,
    Umarım yarın 4.09 lara kadar çekilmez çekilse bile anlık olur.
    Hak etmeyen bir sürü hisse hak etmedikleri yerde iken ,hak edenlerin böğle sövüş lenmesi ve buna Bntas ın da ses çıkarmaması çok manidar bir durum.
    Demek ki bir şeyler biliyorlar ama bilmezlikten geliyorlar.
    Bizim sinemada ki koltuğumuz ve yerimiz belli.Ben KOVBOY filimi izlemeye devam edeceğim.Sinir olduğum şey eğer normal kanaldan tv izlersen reklamlar çok olur ama biz biletli seyirciyiz ama 90 dakikalık filmi reklamlarla birlikte 1 hafta izletiyorlar.
    Yani Türkçe si bırak para kaybını birde zamanımızı çalıyorlar.
    SAYGILAR SEVGİLER

6. Acizane fikrimi belirteyim. Sayın sevenhill grafiklerine önem veririm. Sabah çok güzel alım-satım şansı tanıdı iyi de kazanç elde ettim lakin sonrasında tahtayı takip ettim. Mütemadiyen tahta kovucu işlemler başladı. Her kademedeye vermeye başladılar . Birkaç defa bu kadar da düşmez dönecek beklentisiyle al-sat yaptım ama her defasında çarpıldım. Fena kızdırmışlar spek efendiyi.

Hacim olarak tüm hisseler içinde ilk 20 de olup % 8 primli olup tavana yaklaşıp eksi kapattırmak her babağidin harcı değil. Bunu spek efendi yaptı. Resmen sinek kovucu spreyle her kademeye verdi. Gün sonunda belki mal çıkışı görünmüyor ama takas analizi başlı başına bela zaten.

Belki de grup içinde savaş çıktı. Daha önceleri bunlar başka tahtalarda yaşandı. Anlaşmazlık çıktığında olan tahtaya oluyor her daim.Birkaç gün içinde netleşir durum.
    Son düzenleme : Underground; 01-07-2020 saat: 02:13. Sebep: İlave birkaç cümle daha.

credit sviss 4.33 den aldığı lotların 50 bin adetini 4.24 den sattı .

84 bin oldu 4.24 ortalama creditt sviss

Sayfa 472/804 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •