Sayfa 50/804 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 393 - 400 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Hakan K. Yeni bir k.y mezarlığı daha yaptı geçmiş olsun hisse alırken kâr ediyormu ederi ne kadar bir bakın lütfen...
    Borsada kâr edilir ama mantıklı yatırımla güçlü iş yapan kârlı şirketler varken bntas gibi şirketlere yüksek fiyatla yatırım yapmak bana tokat at demekten başka bişey değil

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 265i kirmaz umarim.280 mefta oldu.265.kirilirsa 240.sonra ver elini 175 ler.heycan arayan buyursun.zararda olan arkadaslar kirilmaz umarim.zira bende cerezlik aldim bikacbin.kurkluye ky lazim

3. arkadaşlar cahilliğime verin sizlere bi sorum olacak
    bu hisse bugünmü bölündü yoksa dünmü fiyatı yarı yarıya düşmüşte %50 bedelsiz bölüncek diyorlardı. Yatırım yapmayı düşünüyorumda bu hisseye yüklü miktarda. Arkadaşın biri bölündükten sonra girersin demişti o yüzden sordum dünmü böldüler hisseyi bugünmü böldüler yardımcı olan herkeze tşk ederim YTD

4.  Alıntı Originally Posted by tokatcıı Yazıyı Oku
    arkadaşlar cahilliğime verin sizlere bi sorum olacak
    bu hisse bugünmü bölündü yoksa dünmü fiyatı yarı yarıya düşmüşte %50 bedelsiz bölüncek diyorlardı. Yatırım yapmayı düşünüyorumda bu hisseye yüklü miktarda. Arkadaşın biri bölündükten sonra girersin demişti o yüzden sordum dünmü böldüler hisseyi bugünmü böldüler yardımcı olan herkeze tşk ederim YTD
    Tokatcı anladın mı

C6903 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dün akşam, 25 milyonum var kim ne verirse alırım gün sonunda fiyatı 3.70 lere çekerim isteyen satsın dedi. Şimdiye kadar kimseyi mağdur etmedim dedi. İnşallah dedi, Allahın izniyle dedi.

6. Seans içinde yabancı alışı başladı kontrol bende merak etmeyin dedi

7. Öğleden sonra bürüt takas gelecek tabana satış yazın dedi

8. 10 dakika sonra satışları silin dedi . Tabii arada küfür etmeyi de ihmal etmedi.

Sayfa 50/804 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •