Sayfa 51/804 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 401 - 408 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by tokatcıı Yazıyı Oku
    arkadaşlar cahilliğime verin sizlere bi sorum olacak
    bu hisse bugünmü bölündü yoksa dünmü fiyatı yarı yarıya düşmüşte %50 bedelsiz bölüncek diyorlardı. Yatırım yapmayı düşünüyorumda bu hisseye yüklü miktarda. Arkadaşın biri bölündükten sonra girersin demişti o yüzden sordum dünmü böldüler hisseyi bugünmü böldüler yardımcı olan herkeze tşk ederim YTD
    Arkadaş lar rica ediyorum yukarıdaki soruma cevaplarınızı bekliyorum acemiyim anlayın

2.  Alıntı Originally Posted by manidar Yazıyı Oku
    10 dakika sonra satışları silin dedi . Tabii arada küfür etmeyi de ihmal etmedi.
    Bu yazdıklarını kim söyledi yorummu duyummu manidar hocam çok ihtiyacim var şuan mantikli bir yoruma 2.94 ten kakaladi banada ne yapsam yarin

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    Bu yazdıklarını kim söyledi yorummu duyummu manidar hocam çok ihtiyacim var şuan mantikli bir yoruma 2.94 ten kakaladi banada ne yapsam yarin

whatsapp yazışmaları kaynağımdır

4.  Alıntı Originally Posted by tokatcıı Yazıyı Oku
    Arkadaş lar rica ediyorum yukarıdaki soruma cevaplarınızı bekliyorum acemiyim anlayın
    Tokatci kardeş senin için baktim 5 nisan kap haberinde yaziyor 30 martta hisse bedelsiz işi sonuclandirilmis yuzde 50 bedelsiz islemleri bitmiş alip almamak sana bağlı ben sadece kap haberinde yazilani söylüyorum istersen 5 nisan kap haberlerine bak

5.  Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    Tokatci kardeş senin için baktim 5 nisan kap haberinde yaziyor 30 martta hisse bedelsiz işi sonuclandirilmis yuzde 50 bedelsiz islemleri bitmiş alip almamak sana bağlı ben sadece kap haberinde yazilani söylüyorum istersen 5 nisan kap haberlerine bak

yani bugünmü böldüler

6. Her gün bölüyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by tokatcıı Yazıyı Oku
    yani bugünmü böldüler
    30 martta bölünmüş diye yaziyor benim anladığım o bu haber 5 nisanda yaziyor

8. hakan hangi hakan olduğunu anladınız kobra ye emi ))

Sayfa 51/804 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •