Sayfa 521/804 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Sayın Scharif bilgilendirme için teşekkürler..burada bantasın araçlarını devamlı görüyorum fabrika çalışıyor ama yatırımcıları üzgün maalesef,bundan sonra Naten hakkında bilgilendirmeniz olacakmı beklentiniz hedefiniz şimdiden tşk..

2. Tahtada alıcı da var satıcıda, bekleyip göreceğiz...

Üç kritere (Net satışlar, FVAÖK, Net Kar) göre en iyi sanayi bilançoları (Ekonomist'ten alıntıdır). Net Satışlar ve FVAÖK de Bntas da listede...

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

3. Sayın Scharif bilgilendirme için teşekkürler.. İnşallah bedelliden sonra ki hareketleri foss çıkmaz..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

4. Bu kadar yatirimci var burada yaziyor ediyor, kimse sirketi arayip bedelli ne oldu diye sormuyormu? Bu saate coktan gelmeliydi... bu arada son zamanlarda bedelli eskisi gibi tekrar negatif bir şey haline geldi... bedelli onayi gelen ya geldigi gibi ya açıldığı gün aşağı oluyor sonra da tabanlar geliyor... benim asıl korkum bedelli oldu artık... kiler ittifak katmr hepsi bitti bedelliden sonra...

Eskiden ruchan acildiktan 3-5 gun sonra basarlardi ... millet uyandi ben ruchanimi ilk gun satarim karimi alirim dedi , onlarda artik ilk gun basmaya başladılar katmr ittifak boyle oldu, ruchan acilana kadar cik ruchanla taban ol... millet uyandi aga ben akilliyim spk onayi gelsin ilk tavanda ben giderim dedi spek ona da kiler de izin vermedi , spk onayi gelince basmaya başladı...

Bence bu hissenin üzerindeki en büyük aşağı yönlü baskı bedelli... her bedelliye atlayan bütün herkes dolandirildi paralari kalmadi millet de uyandi artik bedelli devri bitti bence ve artik bedelli sirket hissesi uzerinde olmasi gerektigi gibi negatif etki yapiyor cunku spk onayi gelince ne olacagini bilmiyoruz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    Bu kadar yatirimci var burada yaziyor ediyor, kimse sirketi arayip bedelli ne oldu diye sormuyormu? Bu saate coktan gelmeliydi... bu arada son zamanlarda bedelli eskisi gibi tekrar negatif bir şey haline geldi... bedelli onayi gelen ya geldigi gibi ya açıldığı gün aşağı oluyor sonra da tabanlar geliyor... benim asıl korkum bedelli oldu artık... kiler ittifak katmr hepsi bitti bedelliden sonra...

Eskiden ruchan acildiktan 3-5 gun sonra basarlardi ... millet uyandi ben ruchanimi ilk gun satarim karimi alirim dedi , onlarda artik ilk gun basmaya başladılar katmr ittifak boyle oldu, ruchan acilana kadar cik ruchanla taban ol... millet uyandi aga ben akilliyim spk onayi gelsin ilk tavanda ben giderim dedi spek ona da kiler de izin vermedi , spk onayi gelince basmaya başladı...

Bence bu hissenin üzerindeki en büyük aşağı yönlü baskı bedelli... her bedelliye atlayan bütün herkes dolandirildi paralari kalmadi millet de uyandi artik bedelli devri bitti bence ve artik bedelli sirket hissesi uzerinde olmasi gerektigi gibi negatif etki yapiyor cunku spk onayi gelince ne olacagini bilmiyoruz
    Her bedelli artık iş yapmayacak haklısınız.Fakat bu bedelli yatırım için yapılmış bir bedelli. Şirketin 2 hafta içinde bedelli sermaye artırımı onaylanacaktır.Ayrıca Tahtanın spekleri 6 ay cezalı temmuzda 2.5 mılyon ceza yiyen yigidin cezasıda ocak ayında bıtecek . bülten cıkana kadar yukarı yönlü cıkışa devam etmesi beklemekteyim. fiyat vermek güç lakin 22 ekımde 7.38 tl görmüştü.
    uzun vadeli grafige baktıgınızda 3. köprü ayagı yapılmaya calısıldıgını bariz bir sekilde görülmektedir. Herkese bol kazançalr
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. Bunun bedellisinin bu zamana kadar çoktan onaylanması gerekiyordu... hatta en az 2-3 hafta geç bile kaldı diyebilirim... kimse şirketi arayıp sormadımı peki ... belki spk ekstra bir şeyler sitemiştir o yüzden gecikmiştir...

diğer taraftan şunu söyleyeyim ben bedellinin gerçekten gerektiğini sanmıyorum... şirket zaten nakitin üzerinde oturuyordu yatırım için bedelliye ihtiyacı yoktu bence... bu bedelli furyası ile iş çevirmek için bu bedelli kararını aldırttılar bence... kasasında nakiti olan borcu olmayan bir şirketiniz olsa evden şirketinize para götürüp yatırım yaparmısınız... hele ki yatırım miktarı ve bedelli ile toplanacak miktar bu kadar az iken... hadi %500 bedelli olsa anlayacağım %25 nedir, bunu kasadaki para ile de yapabilir di... belki de spkyı buna inandırmaya çalışıyorlar belki spk senin paran var piyasadan niye para istiyorsun diye soruyor, belki aynı şeyi spk da soruyor.... belki bu yüzden yatırım için şu makineyi aldım vs diye KAP gönderiyor... bilemiyorum...ben daha borsada yatırım için aldığı üç beş milyonluk makineyi söyleyen firmayı ilk defa gördüm...

dediğim gibi bedelli furyası özellikle katmer felaketi ve arkasından gelen kiler ve ittifak tecavüzlerinden sonra farklı bir hal aldı... hele katmer çok ilginç idi... rüçhan başlamadan bir gün önce tavanda milyonlarca lot var iken rüçhan açıldığı gün bir saniye bile artı göstermeden karanlık dada hem de sadece 200.000 lot ile eksi %5 ile açtırdılar... sonra hisse değeri eksi %10 taban rüçhan değeri eksi %30 oldu... tam bir katliam... yani düşersin tamam ama bir gün önce tavan kilit iken ilk rüçhan günü hiç işlem olamdan direkt eksi yüzde beş nedir , çok istiyorsan dün tavandan satsaydın, yattın kalktın sabaha ne değişti...

burlarda çok pis şeyler dönüyor artık... şu anda trend bedellisi olana göm şekline döndü... kimse para yatırıma gidecekmiş vs bakmıyor.. yatırıma vs bakanlar bu hisselerde değil temettü veren sağlam kağıtlara gidiyor zaten... bu hisseler risk sevenlerin hisseleri... spek efendi isterse bedelli geldiği gibi taban yapar isterse trendi geri çevirir tavan yapar .. o kadar basit yazı ve tura... atın oynayın... bunun analizi vs olmaz... adamın keyfi ne isterse o olacak... yani tekniği vs beğenip alacağım var ise bile üzerindeki bedelli riskinden korkup giremiyorum... bedelli işlemi başlayana gömüyorlar çünkü

7. Bedelli için burada iseniz durum aynen öyle fakat bedelsiz için değil firma güvenilir ve uzun yatırımcı iseniz bence doğru yer olabilir burası. Ytd

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,702
     Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    Bunun bedellisinin bu zamana kadar çoktan onaylanması gerekiyordu... hatta en az 2-3 hafta geç bile kaldı diyebilirim... kimse şirketi arayıp sormadımı peki ... belki spk ekstra bir şeyler sitemiştir o yüzden gecikmiştir...

diğer taraftan şunu söyleyeyim ben bedellinin gerçekten gerektiğini sanmıyorum... şirket zaten nakitin üzerinde oturuyordu yatırım için bedelliye ihtiyacı yoktu bence... bu bedelli furyası ile iş çevirmek için bu bedelli kararını aldırttılar bence... kasasında nakiti olan borcu olmayan bir şirketiniz olsa evden şirketinize para götürüp yatırım yaparmısınız... hele ki yatırım miktarı ve bedelli ile toplanacak miktar bu kadar az iken... hadi %500 bedelli olsa anlayacağım %25 nedir, bunu kasadaki para ile de yapabilir di... belki de spkyı buna inandırmaya çalışıyorlar belki spk senin paran var piyasadan niye para istiyorsun diye soruyor, belki aynı şeyi spk da soruyor.... belki bu yüzden yatırım için şu makineyi aldım vs diye KAP gönderiyor... bilemiyorum...ben daha borsada yatırım için aldığı üç beş milyonluk makineyi söyleyen firmayı ilk defa gördüm...

dediğim gibi bedelli furyası özellikle katmer felaketi ve arkasından gelen kiler ve ittifak tecavüzlerinden sonra farklı bir hal aldı... hele katmer çok ilginç idi... rüçhan başlamadan bir gün önce tavanda milyonlarca lot var iken rüçhan açıldığı gün bir saniye bile artı göstermeden karanlık dada hem de sadece 200.000 lot ile eksi %5 ile açtırdılar... sonra hisse değeri eksi %10 taban rüçhan değeri eksi %30 oldu... tam bir katliam... yani düşersin tamam ama bir gün önce tavan kilit iken ilk rüçhan günü hiç işlem olamdan direkt eksi yüzde beş nedir , çok istiyorsan dün tavandan satsaydın, yattın kalktın sabaha ne değişti...

burlarda çok pis şeyler dönüyor artık... şu anda trend bedellisi olana göm şekline döndü... kimse para yatırıma gidecekmiş vs bakmıyor.. yatırıma vs bakanlar bu hisselerde değil temettü veren sağlam kağıtlara gidiyor zaten... bu hisseler risk sevenlerin hisseleri... spek efendi isterse bedelli geldiği gibi taban yapar isterse trendi geri çevirir tavan yapar .. o kadar basit yazı ve tura... atın oynayın... bunun analizi vs olmaz... adamın keyfi ne isterse o olacak... yani tekniği vs beğenip alacağım var ise bile üzerindeki bedelli riskinden korkup giremiyorum... bedelli işlemi başlayana gömüyorlar çünkü

Ellerine sağlık gayet güzel özetlemişsin izin verirsen altına imzamı atıyorum nokta.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 521/804 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •