Sayfa 522/804 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    Bunun bedellisinin bu zamana kadar çoktan onaylanması gerekiyordu... hatta en az 2-3 hafta geç bile kaldı diyebilirim... kimse şirketi arayıp sormadımı peki ... belki spk ekstra bir şeyler sitemiştir o yüzden gecikmiştir...

diğer taraftan şunu söyleyeyim ben bedellinin gerçekten gerektiğini sanmıyorum... şirket zaten nakitin üzerinde oturuyordu yatırım için bedelliye ihtiyacı yoktu bence... bu bedelli furyası ile iş çevirmek için bu bedelli kararını aldırttılar bence... kasasında nakiti olan borcu olmayan bir şirketiniz olsa evden şirketinize para götürüp yatırım yaparmısınız... hele ki yatırım miktarı ve bedelli ile toplanacak miktar bu kadar az iken... hadi %500 bedelli olsa anlayacağım %25 nedir, bunu kasadaki para ile de yapabilir di... belki de spkyı buna inandırmaya çalışıyorlar belki spk senin paran var piyasadan niye para istiyorsun diye soruyor, belki aynı şeyi spk da soruyor.... belki bu yüzden yatırım için şu makineyi aldım vs diye KAP gönderiyor... bilemiyorum...ben daha borsada yatırım için aldığı üç beş milyonluk makineyi söyleyen firmayı ilk defa gördüm...

dediğim gibi bedelli furyası özellikle katmer felaketi ve arkasından gelen kiler ve ittifak tecavüzlerinden sonra farklı bir hal aldı... hele katmer çok ilginç idi... rüçhan başlamadan bir gün önce tavanda milyonlarca lot var iken rüçhan açıldığı gün bir saniye bile artı göstermeden karanlık dada hem de sadece 200.000 lot ile eksi %5 ile açtırdılar... sonra hisse değeri eksi %10 taban rüçhan değeri eksi %30 oldu... tam bir katliam... yani düşersin tamam ama bir gün önce tavan kilit iken ilk rüçhan günü hiç işlem olamdan direkt eksi yüzde beş nedir , çok istiyorsan dün tavandan satsaydın, yattın kalktın sabaha ne değişti...

burlarda çok pis şeyler dönüyor artık... şu anda trend bedellisi olana göm şekline döndü... kimse para yatırıma gidecekmiş vs bakmıyor.. yatırıma vs bakanlar bu hisselerde değil temettü veren sağlam kağıtlara gidiyor zaten... bu hisseler risk sevenlerin hisseleri... spek efendi isterse bedelli geldiği gibi taban yapar isterse trendi geri çevirir tavan yapar .. o kadar basit yazı ve tura... atın oynayın... bunun analizi vs olmaz... adamın keyfi ne isterse o olacak... yani tekniği vs beğenip alacağım var ise bile üzerindeki bedelli riskinden korkup giremiyorum... bedelli işlemi başlayana gömüyorlar çünkü
    Hocam 13.10 2020 haberıne bakınız. sermaye artırımı revıze edılmıs. kişisel yorumum hazıran temmuz ayında 2.5mılyonluk ceza yıyen vatandasın ıslem yasagının kalkma zamanını denk getırmek ıcın yapılmış bir adımdır...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2. Bir savaş başladı yine 5,45 - 5,46 da. Çok gitti ya aslanım yığdılar lotları satışa yine.
    Su akar yatağını bulur...
    Yazdıklarım beni bağlar, asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Mydream Yazıyı Oku
    Bir savaş başladı yine 5,45 - 5,46 da. Çok gitti ya aslanım yığdılar lotları satışa yine.
    Kızdırdım hacı abiyi
    Su akar yatağını bulur...
    Yazdıklarım beni bağlar, asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

4. Ulen biz salağız yaa, Elli kere tavana gitt satmadık.
    Bir daha tavana gidersen satmazsam namerdim

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Ulen biz salağız yaa, Elli kere tavana gitt satmadık.
    Bir daha tavana gidersen satmazsam namerdim

Bi tavan daha geliyor satacakmısın merak edıyorum...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. Allah'a şükür bugün güzel kapattık. Ambalajlar içinde en düşük fiyatlı ve sağlamlarından gitmeli ama her şey nasib

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

7. Buranın tahtacısı kimse maşallah bugün nasıl hacim yaptırdı hisseye..

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Bi tavan daha geliyor satacakmısın merak edıyorum...
    Sattım hocam, elimdekileri sıfırladım. Bekleyen arkadaşlara bol kazançlar dilerim.

Sayfa 522/804 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •