Sayfa 525/804 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Hiç nedensiz aşağıya çektiler hissenin fiyatını. Bellil ki spek yeterince toplayamamış.
    Mali verileri bu kadar güzel bir şirketin hissesini sabırla beklemek de bize düşer.
    Amacı asagı salmak değil zira devre kesmememesı ıcın bı gerekce yok,
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Amacı asagı salmak değil zira devre kesmememesı ıcın bı gerekce yok,
    Dirençlerini daha önceki sayfada yazmıştım ortak... illaki oraları görecek... Sabırla beklemeye devam
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Kalasık cuma hareketi...
    - den + ya
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

4. At bir Kap aşı bandı üreteceğiz diye, arkasından da yap on onbeş tavan, bizde sevinelim. Ne buhal hergün sürün, sürun, sürün. offff ta offff.

5. Üstadlar ve hisseye hakim kişiler daha iyi bilir cevaplarlarsa sevinirim.... Benim aklıma yatmayan bedelli de bir durum var rüçhan bedeli 1.5 TL olması normal mi, bana normal gelmedi çünkü hisse daha iki hafta önce 4 ler deydi acaba diyorum spk bedelli konusunda burda sıkıntı mı çıkarıyor yada spk bedelliye izin verip rüçhan hakkını 1 TL yapabilir mi.... Ytd

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Üstadlar ve hisseye hakim kişiler daha iyi bilir cevaplarlarsa sevinirim.... Benim aklıma yatmayan bedelli de bir durum var rüçhan bedeli 1.5 TL olması normal mi, bana normal gelmedi çünkü hisse daha iki hafta önce 4 ler deydi acaba diyorum spk bedelli konusunda burda sıkıntı mı çıkarıyor yada spk bedelliye izin verip rüçhan hakkını 1 TL yapabilir mi.... Ytd

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O düşündüğünüzü bende düşünmüş dile getirmiştim ama bir cevap alamamıştım. Ben kendi bilgi ve düşünceme göre,
    1. Bedelli %25 görünüyor ama aslında %37.5 olarak düşünmek gerek.
    2. Piyasaya çok fazla lot verip hakimiyeti kaybederim mi korkusu var.
    3. Geçen sene %100 bedelli yaptığı için ya spk dan izin çıkmaz korkusu var yada hissedarların tepkisine maruz kalıp bedelli katılma oranının düşük kalma ihtimali mi var düşünmek gerek.
    Ama şunu da bilmek gerekir ki bedelli %100 olsa idi hisse ye katılım ,ilk duyulduğunda belki çok olur ama süre yaklaştık ça bilinçli hissedarların yavaş yavaş kaçma ihtimali çok ta olma ihtimali olabilirdi kanımca.
    Benim kendi teorimdir kimseyi bağlamasın.
    Bu arada BNTAS için esas sorulması gereken soru çok farklı olmalı;
    Şöyle ki, Nerdeyse bütün bedelli ler açıklandıkların da ve çoğunun da borç kapamak için bu bedeller i talep ettiklerinde günlerce tavan çeken hisseler bedellinin ertesine nerdeyse bütün yatırımcılarını mağdur ettirmiştir.
    Şimdi filimi geri sayarak Bntas a bakalım bunda durum nasıl diye
    Bedelli ye müracaatın ertesinde düşmeye başladı.O sıralar 3.50-4 tl arası idi.Bu fiyatlar zaten pandemi öncesi fiyatlar olup sonradan yaptığı yükselişlerde bilanço bazlı idi. Nerdeyse bütün ambalajlar hatırı sayılır çıkışlar yaptığı halde Bntaş sadece kendi yağında kavruldu...
    Diyeceğim o ki madem neredeyse bütün bedelliler öncesinde aşırı primlendiler sonra hüsrana uğradılar. Bizde de tersimi oluyor diye sürekli aklım da ki soru. Madem bedelli müracaatından ve açıklamasın dan (bedelli oranı düşük evet) hiç nasibimizi alamadık acaba çıktıktan sonramı nasibimizi alacağiz?
    ALIN SİZE 1 MİLYON DOLLARLIK SORU.
    SEVGİLER SAYGILAR.

eksik olan kısmı düzeltme

Bu siteye grafik atamadığım için,
    5 Senelik grafik te yaptığım Tez imi size sayısal olarak yazayım siz de grafikte(dikey çizgiler atarak) attığım tarihlere zahmet olmazsa bir bakın derim.
    12.12.2016---12.12.2017---12.12.2018---12.12.2019 tarihlerine dikey çizgiler atınız. Ve bu tarihlerden sonra Takriben 2 aylık periyoda bakınız. Ne görüyoruz Şubat ortası mart a kadar sürekli bir çıkış trend i mevcut. Şimdi 10 iş günü sonra(12.12.20202) önümüze bu tarih çıkacak. Acaba Tarih tekerrür den ibaret midir yoksa bu sefer farklı mı olacak. Size 1 milyon dolarlık soru daha. Verin cevabı alın 2 milyon doları nakit
    SAYGILAR SEVGİLER

8. Merhaba,

Bloga #BNTAS 2020/9 dönemi bilanço analizi ve grafikleri yükledim. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

Sayfa 525/804 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •