Sayfa 53/804 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 417 - 424 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by tokatcıı Yazıyı Oku
    hım şimdi anladım demekki hergün bölüne bölüne gidiyor fakat bir hafta hergün bölündükten sonramı olay bitiyor yoksa bölünme işlemi olduktan sonra çarpma işlemine mi geçiyorlar tşk ler şimdiden affola biraz acemiyimde
    Bedelsız pay alma hakkı kullanım başlangıç tarihi 29.03.2017

2.  Alıntı Originally Posted by pruzmani Yazıyı Oku
    2.88 den alan 3.30 larda satmadiysa yapacak bir sey yok.en azindan bir günde iyi kar ederdi.akpaz bunun gibi merdiven formasyonu yapti.simdi durumu ortada.spk dan kacisi yok.3 günde 3 taban.
    Sabah 3,11 aldım taban oldu tabandan aldım ortalamayı 2,97 ye çektim çıkışında 3,08 verdim iki dakka beklesem 3,38 devre kesti

3.  Alıntı Originally Posted by tokatcıı Yazıyı Oku
    hım şimdi anladım demekki hergün bölüne bölüne gidiyor fakat bir hafta hergün bölündükten sonramı olay bitiyor yoksa bölünme işlemi olduktan sonra çarpma işlemine mi geçiyorlar tşk ler şimdiden affola biraz acemiyimde
    neden cevap yazmıyorsunuz acemiyim dedim

4.  Alıntı Originally Posted by manidar Yazıyı Oku
    Dün akşam, 25 milyonum var kim ne verirse alırım gün sonunda fiyatı 3.70 lere çekerim isteyen satsın dedi. Şimdiye kadar kimseyi mağdur etmedim dedi. İnşallah dedi, Allahın izniyle dedi.
    olum o adam komisyonla çalışan adam okadar parası olsa whatsup gruplarında neden var benim 25 milyonum olsa biraz fakirlere yardım ederim hacca filan giderim sonrada dünyayı gezerim ne işim var bidahamı gelecem dünyaya

5.  Alıntı Originally Posted by tokatcıı Yazıyı Oku
    neden cevap yazmıyorsunuz acemiyim dedim
    tokatçı kardeş 4.84 bölünme fiyatı bölüne bölüne gitmez 7.26 eski fiyat ile 4.84 yeni fiyatla bölündü şimdi de tabaanlıyor ytd değil asla

6.  Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    7 yildir borsada ufaktan giriyorum yeni degilim hisselerin galip in oldugunuda biliyorum onlari iyi bilirim ama bantaş dakini yeni tattim 3 lirayken sasa alayim dedim o ara galip in hareketlerine aldandim neyse buda son ders oldu ışte yarin cikar bidahada ugramam borsaya bu sondu tövbe zaten düşük sermaye ile oynuyordum en büyük sermaye 10 bindi düştü 5 bine o kadar ışte zaten yüksek mebla olsa buralarda isim olmaz zaten kazanma hırsı ve zevki heyecani baska bisey degil neyse arkadaşlar herkese bol kazanclar Amma velakin zararim ky yatirimciya kara gittiyse helal olsun yok bu godomanlara gittiyse zehir zikkim olsun

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satarsan zarar edersin. Bekle illaki çıkacaktır zararını ya 1 hafta ya 1 ay ya 1yıl yada 5 yılda çıkartabilirsin. Yeterki şirket batmasın.

7. Özellikle bedelsiz sermaye artırımı beklentisi olan hisselerde eğer kısa vadeci iseniz hisse bölünmeden önce satıp çıkacaksınız beklenti bittiğinde düşüş başlar,
    YTD

8. arkadaşlar cahilliğime verin sizlere bi sorum olacak
    bu hisse bugünmü bölündü yoksa dünmü fiyatı yarı yarıya düşmüşte %50 bedelsiz bölüncek diyorlardı. Yatırım yapmayı düşünüyorumda bu hisseye yüklü miktarda. Arkadaşın biri bölündükten sonra girersin demişti o yüzden sordum dünmü böldüler hisseyi bugünmü böldüler yardımcı olan herkeze tşk ederim YTD
    bu soruma pruazmani bey hergün bölüyorlar diye cevap verdi fakat tam anlayamadım ona ikinci sorumu alttakini sordum..
    Hım şimdi anladım demekki hergün bölüne bölüne gidiyor fakat bir hafta hergün bölündükten sonramı olay bitiyor yoksa bölünme işlemi olduktan sonra çarpma işlemine mi geçiyorlar tşk ler şimdiden affola biraz acemiyimde
    lütfen bu sorularıma cevap yazarmısınız açıklayıcı olursa sevinirim

Sayfa 53/804 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •