Sayfa 534/804 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    An itibariyle 0.91 *4 ruchan =3.64 ruchan parasi 4 ruchan 1 hisse yapacagi icin ve her bir hisse icin 1.5 tl odeneceginden

3,64+1.5=5.16 maliyete denk geliyor

Ana hisse 4.78

Ya ruchan dusecek ya da ana hisse fiyati denk gelecek.

Bugun ruchanlari satip ana hisse alanlar karda��
    Sayın Royalci sen Royali bıraktın mı...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

2. Dün 10 dakikadan fazla sürede 5-10kere aynı hesabı yapıp acaba ben birşeyleri kaçırıyor uyum diye düşünüp dururken 1.20 yerine ancak 1.15 den Rüçhan kuponlarını satıp 4.68 den hisse aldım. Ama inanın içimde hala bir kurt vardı, ulen bu borsanın tek akıllısı sen misin, tek cini sen misin diye ama sanırım doğru olanı yaptık.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Dün 10 dakikadan fazla sürede 5-10kere aynı hesabı yapıp acaba ben birşeyleri kaçırıyor uyum diye düşünüp dururken 1.20 yerine ancak 1.15 den Rüçhan kuponlarını satıp 4.68 den hisse aldım. Ama inanın içimde hala bir kurt vardı, ulen bu borsanın tek akıllısı sen misin, tek cini sen misin diye ama sanırım doğru olanı yaptık.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yaptığınız doğru.
    Rüçhan ile eski hisse makası nasıl bu kadar açık olabiliyor anlamıyorum.

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yeniden değerlemede ne kadar bir fark çıkabilir , hisseye hakim olan forumdaşlardan fikir beyan edebilecek var mı acaba ?
     Alıntı Originally Posted by kuzey Yazıyı Oku
    Dün akşam gelen KAP haberi,

"Şirketimiz 07.12.2020 Tarih ve 2020/35'no lu yönetim kurulu kararı ile

1. Yönetim Kurulumuz aşağıda bilgileri bulunan;

A. Balıkesir ili, Bandırma İlçesi, Bezirci mahellesi , 101 ada, 6 parsel,
    B. Balıkesir ili, Bandırma İlçesi, 600 evler mahallesi, 2486 ada,1 parsel,
    C. Balıkesir ili, Bandırma İlçesi, Ömerköy mahallesi, 133 ada 1 parselde bulunan gayrimenkuller,
    D. Balıkesir ili, Bandırma İlçesi, Ömerköy mahallesi, 133 ada 2 parselde bulunan gayrimenkuller,
    E. Balıkesir ili, Bandırma İlçesi, Ömerköy mahallesi 124 ada , 1 parselde bulunan gayrimenkuller'in

piyasa rayiç değerinin tespitini kapsayan "Değerleme / Ekspertiz Raporunun" hazırlanması amacı ile Mansuroğlu Mah. 286 Sokak No:35 7/18 Bayraklı İzmir adresinde bulunan Rota Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. İle 07.12.2020 Tarih ve SPK-1001002 numaralı sözleşmenin imzalanmasına,

F. Balıkesir Asfaltı 8. km. Bandırma adresindeki kutu fabrikasında bulunan makine-tesis-demirbaş ve taşıt araçları,
    G. 600 Evler Mh. Örnek Sanayi Sitesi Bandırma adresindeki metal ofset baskı fabrikasında bulunan makine-tesis-demirbaş ve taşıt araçları'nın piyasa rayiç değerinin tespitini kapsayan "Değerleme / Ekspertiz Raporunun" hazırlanması amacı ile Kozyatağı Mah. Bayar Cad. Demirkaya İş Merkezi No:97/21 Kadıköy/İstanbul adresinde muhkim Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. ile 07.12.2020 tarih ve 2020/A184 numaralı sözleşmenin imzalanmasına,

Yeniden değerleme yapılan kalemlerin 31.12.2020 yıl sonu mali tablolarında güncel değerleri ile yer almasına.

katılanların oy birliği ile karar verilmiştir. "

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz...

5. Dikkat edin, tahta ayak yapıyor...
    Saygılar

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

6. Son 20 dakikadaki satış anlamsız geldiği için korkutmadı desem yalan olur.

Teşekkürler sn. kalav
     Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dikkat edin, tahta ayak yapıyor...
    Saygılar

7. 20201211_231040.jpg*image/jpeg(0.03MB)

8.  Alıntı Originally Posted by SDT Yazıyı Oku
    Son 20 dakikadaki satış anlamsız geldiği için korkutmadı desem yalan olur.

Teşekkürler sn. kalav

Dostum, Rüçhan ile çarpandan dolayı bu tip hateketler birkaç gün devam edecektir...sert yukarı, sert aşağı şeklinde ....
    Ancak matjlar çok geniş olmayacaktır.
    Yeniden değerleme ve bedelli sermaye artırımı önemli bir durum.
    Yakında tahtaya pozitif olarak yansıyacaktır.
    Nedeni ise. Yeniden değerleme şirket üzerinde öz sermayeyi arttıracak ve pdd nın düşmesine neden olacaktır.
    Bedelli sermaye arttırırım ı ise şirkete yeni bir nakit akışı sağlayacaktır , Ve bu hem biz paydaşlar (%58 ) hem de diğer ortaklar (%42) taşın altına elini koyduğunun göstergesidir.
    2020 yılında bedelli ve bedelsiz sermaye arttırırım ı yapan şirketlerin önümüzdeki dönemde ön plana çıkacağı unutulmamalı.
    Dikkat ile takip edilmesi gereken bir tahta olma yolunda ilerlediğini düşünüyorum.
    Saygılar

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayfa 534/804 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •