Sayfa 536/804 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Bu arada aslında bu hissenette çok çok uzun süredir varım 2012 ve ya daha öncesidir.2017 de güncelleme geldi ama ben kendimi yenileyemediğim için 2017 olarak gözüküyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Sayın Royalci sen Royali bıraktın mı...
    4 kati aldik Allah bereket versin 😎

3.  Alıntı Originally Posted by SDT Yazıyı Oku
    Yeniden değerlemenin hangi amaçla yapılmış olabileceğine kafa yorarken az önce twetterda @alpago_fatih beyin bir değerlendirmesine rastladım. Paylaşmak isterim.

Şöyleki ;

Şirket 02.12.2016'da yeniden değerleme kararı alıp KAP aracılığı ile duyurmuş. Ardından 30.01.2017'de bedelsiz sermaye artırımına gidilmiş.

Hesap sahibi, bu kez de aynı olabileceğini, yeniden değerlemeden kaynaklanacak değer artışının sermayeye eklenip bedelsiz sermaye artışına gidilebileceğini öngörmekte.

Olabilir.

Hoş bedelsiz vermese de Sn.thejackkalav'ın dediği gibi en azından pddd oranını düşürecek.

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yanildiginiz iki tane sey var.Fk si en yuksek.ambalaj sirketi su anda.En hizli buyuyen sitket.Benim gozumde ne pahali ne de ucuz bir hisse.Asil olmasi gereken yerler buralar zaten.Simdi yeniden degerleme yaparak tum ozkaynaklar en az yuzde 30 deger kazanmistir.Kasada ki dolardan gelecek kar(boyle kalirsa kur)+esas faliyet karindsn gelecek karlarda eklendigin fk 10 lara pd ise 2 altina inme ihtimali cok yuksek bugun ki fiyat baz alindiginda.

35 milyon net donem kari beklemekteyim.Yeniden degerleme ile 200 milyon tl en az ozsermaye dusunursek bundan sonrasi icin bu fiyatlarin alti ucuz demektir.

Endeks bozmadigi surece ustu olur alti olmaz.

Borsanim gelecegi fiyatladigini dusunursek bedelli sonrasi🚀🚀

Kisa hedefim 6.5 tl uzun vade hedefim 6 ay sonra cift hanelerdir.

Bu benim hedeflerimdir yatirim tavsiyesi icermez.

4. Benim beklentim de farklı değil. O yüzden buradayım.
    Umarım haklı çıkarız.
     Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Yanildiginiz iki tane sey var.Fk si en yuksek.ambalaj sirketi su anda.En hizli buyuyen sitket.Benim gozumde ne pahali ne de ucuz bir hisse.Asil olmasi gereken yerler buralar zaten.Simdi yeniden degerleme yaparak tum ozkaynaklar en az yuzde 30 deger kazanmistir.Kasada ki dolardan gelecek kar(boyle kalirsa kur)+esas faliyet karindsn gelecek karlarda eklendigin fk 10 lara pd ise 2 altina inme ihtimali cok yuksek bugun ki fiyat baz alindiginda.

35 milyon net donem kari beklemekteyim.Yeniden degerleme ile 200 milyon tl en az ozsermaye dusunursek bundan sonrasi icin bu fiyatlarin alti ucuz demektir.

Endeks bozmadigi surece ustu olur alti olmaz.

Borsanim gelecegi fiyatladigini dusunursek bedelli sonrasi

Kisa hedefim 6.5 tl uzun vade hedefim 6 ay sonra cift hanelerdir.

Bu benim hedeflerimdir yatirim tavsiyesi icermez.
    SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bir eklemede ben yapayım 30.01.2019 tarihli son değerleme raporunun sonucunda merkez bina ve iki adet arsanın değerlemesi 2017 yılında ki 5.782.000 TL'den 8.319.000 TL'ye çıkmış o sırada da 2019 şubatında %100 bedelli artırımı olmuştu. Şimdi yapılacak değerlemede ayrıca 2 gayrimenkul daha eklenmiş durumda.
    Sayın Scharif07 belirtiği gibi kasada para varken bir kez daha yatırımlar için de olsa bedelli yapması benim düşünceme göre maliyet düşürücü yatırımlara devam ederken mevcut durumdaki döviz hareketlerinden korunmak için kasada nakit tutmayı tercih etmesine bağlıyorum.

6. Uğraştıracaksın, ama olacaksın...cool:;;

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

7. Yani maraton

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bedelli Sermaye Artışından elde edilecek kaynağın kullanım şekli.;

Bu sene ne yapacaklar...

Sayfa 536/804 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz