Sayfa 557/804 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,449 - 4,456 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Ah BNTAS ah ömrümüzü yedin,ömrümüzden ömür götürdün.Kendime verdiğim disiplinden ödün verdim senin yüzünden.Ne grafik dinledim ne nede büyük sözü.BNTAS dedim Bntas dedim başka şey demedim.EVLENMEM söz kesmem dedim sadece flört ederim dedim.Bırakın flört ü birde çocuğumuz (bedelli)oldu.Her gittiğim yerde cam konserve yerine teneke tercih ettim.Alışkanlıklarım hepsi değişti.Şimdi artık sıkı sıkıya bağlandık seninle.
    Veda zamanı geldi diyecem ama artık çıksan da düşsende kalbime taht kurdun.Kapıdan kovsan bacadan girerim.Bu hafta fırtına lı hava olacak mış diyorlar.Fırtınalar koparacakmışsın diyorlar bende diyorum ki o zaman 5.52 üzeri tutun,tutun ki sevenin çoğalsın.Pazartesi kesin ve kesin bu seviye aklında kalsın ve gereğini yap.Sağda solda senin için HAMİLE BOĞA diyorlar bizi utandırma.
    Evet kritik seviye olan 5.52 ye pazartesi çıkmamızı umuyor ve en az ve en az 5.50 üzeri kapanış yapmasını umuyorum.Kapattığı taktirde HAMİLE BOĞA formasyonu gerçekleşecek tir İNŞALLAH. Biliyorsunuz ki uzun süredir yazmıyorum buraya çünkü inişli çıkışlı günlerimiz oluyordu.Ama pazartesi için düşüncelerim çook çook pozitif .Ve uzun süredir yazmadığımın telafisi olacak İnşallah.Bu hafta BNTAS haftası ilan ediyorum.
    SAYGILAR SEVGİLER
    ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ.
    Bravo, doğru yatırımcı profili ve doğru tahta.
    2021 senin yılın olacaktır.
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Grafiği ilave etmeyi unutmuşum.Yatırım tavsiyesi içermeden bakabilirsiniz.https://pbs.twimg.com/media/EuG8WXeX...jpg&name=large

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bravo, doğru yatırımcı profili ve doğru tahta.
    2021 senin yılın olacaktır.
    Saygılar
    EYVALLAH teşekkür ederim.Benim değil bizim yılımız olsun.SAYGILAR SEVGİLER.

4. Sayin scharif bilanco ile ilgili beklentini ogrenebilirmiyim...rica etsem

Alıntı Originally Posted by X-man Yazıyı Oku
    Sayin scharif bilanco ile ilgili beklentini ogrenebilirmiyim...rica etsem
    O bilanço işi için çok karışık duygular içindeyim.Çünkü şöyle bir senaryo var aklımda.
    Uzun süredir baskı altın da kalan BNTAS bütün verileri pozitif olmasına rağmen özellikle iki kurum(ak-vakıf) Sürekli baskı kurup hissenin gitmemesi için çaba sarf etmesi beni biraz ürkütüyor. Bu durumda bunlar acaba bilanço nun beklenen den daha azmı gelecek diye hep aklımın bir köşesinde kayıttlı.
    2. ci senaryom da BNTAS önceler den mim li olduğu için ,acaba diyorum bekle gör al mı yapacaklar patrona baskı yaparak düşük bilanço gelme ihtimalini azaltacaklarmı.Gerçi şuan bilançolar verildi sadece biz bilmiyoruz.Ama ak-vakıf neredeyse 1 milyon lot ekside bu seferde baskıdan sonra kaybettikleri lotları pahallıyada almamak için baskıya devam ediyorlardır.
    3 . senaryomda normalde çoğu hisse bilanço iyi gelecek diye sürekli sürekli yükseliyorlar.Ama iyi gelen bilançonun ardından kar satışları geliyor.Yani önceden fiyatlanmış oluyor.Bizde ki durum tersi olma ihtimali var beklenenden iyi gelebilecek bir bilanço nun fiyatlanmamış olması (bugüne kadar diyelim) Bilanço sonrası çok extrem hareketler çekme ihtimalini de doğurabilir.
    SAYGILAR SEVGİLER.
    YATIRIM TAVSİYESİ OLARAK ALGILAMAYIN YİNEDE..

6.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    EYVALLAH teşekkür ederim.Benim değil bizim yılımız olsun.SAYGILAR SEVGİLER.
    Önceliğim var yakında anlarsın ne demek istediğimi..ufaktan pozisyonum da var bantasta....
    Takipteyim..Doğru tahta bu yıl için.
    Öngöremediğim birkaç durum var netleşir ise, o zaman iş değişir.
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

7. Bu hafta icin yukarida 5.65 asagida 5.25 var...baska birsey olmaz...ytd

8.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bu hafta icin yukarida 5.65 asagida 5.25 var...baska birsey olmaz...ytd
    Hocam deme üzdün bizi al satmı yapalım ozaman?

Sayfa 557/804 İlkİlk ... 57457507547555556557558559567607657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •