Sayfa 577/804 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Mustafa beyi burada görmek ha şaşırdım
    Uzuncularla, gunlukculer farkli mantikta kisiler.

Eger al-sat'i takip ediyorsan, bunun sana kumar disinda hic bir katkisi olmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,704
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Tabiki gorur, maaliyet 5.25 , ben 7.30'u gorsun de satayim diye almadim ki..

Hayırlı olsun üstadım, peki mahsuru yoksa ne için aldın bu tenekeyi ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

3.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun üstadım, peki mahsuru yoksa ne için aldın bu tenekeyi ?
    Is plani icin, rekbetci ustunlugu icin.

Peynir uretiyorsan, o tenekeyi ambalaj icin kullanacaksin.

4. Tinaz hocam merhaba. Yukarda arkadaşların dediği gibi senin olduğun kağıt seni tanıyanlara güven ve umut veriyor. Çoktandır lidfa için tek yorum yapmıyorsun. Şirketi ve yönetim tarzını evvelden beri beğeniyordun. Şirketle ilgili bakışın değişti mi? Yada ilgilenmiyormusun artık?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Nevser84 Yazıyı Oku
    Tinaz hocam merhaba. Yukarda arkadaşların dediği gibi senin olduğun kağıt seni tanıyanlara güven ve umut veriyor. Çoktandır lidfa için tek yorum yapmıyorsun. Şirketi ve yönetim tarzını evvelden beri beğeniyordun. Şirketle ilgili bakışın değişti mi? Yada ilgilenmiyormusun artık?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yoo ilgileniyorum 21.500 lot Lidfam var.

O'nun da gunu gelir.

Haziran 2014 te halka acildi, kaybettigi tek bir yil olmadi, 15 temmuzu ve gezi olaylarini 2018 den bu yana faiz krizini yasadi, hic kaybetmedi.

Ne gecmis yil zarari var, ne de borcu.

Anladigim, risk almamak icin, nitelikli yatirimciya da borclanmiyor.

Tek bir habere bakar, yabanci bir ortak aciklamasina. Ya da yerli bir banka ortakligina.

Basladigimizda Nedim MENDA 90 Milyon koymustu, simdi oz sermayesi 175 Milyon.

Bu adamlar yasa basmaz, gunu gelecektir.

6. Ben asla gunlukcu değilim genellikle uzuncuyumdur. teknikten çokta anlamam temelciyimdir... Buraya kısa süreli park ettim. Sebebi uzuncu olduğum polho yu daha çok alabilmek
    Uzuncularla, gunlukculer farkli mantikta kisiler.

Eger al-sat'i takip ediyorsan, bunun sana kumar disinda hic bir katkisi olmaz.

7.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Sayın kalav sizde mi buradasınız? Burası şampiyonlar ligi olmuş eskiye dönük okumak lazım burayi... Ama ben o hakaret ettiğiniz gunlukcuyum yada haftalikci yada en fazla aylikci ;)
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Ben asla gunlukcu değilim genellikle uzuncuyumdur. teknikten çokta anlamam temelciyimdir... Buraya kısa süreli park ettim. Sebebi uzuncu olduğum polho yu daha çok alabilmek
    Burada pek oyle demiyorsun, istersen bir karar ver..

8. Hayır burada gunlukcuyum zaten yazılarımda hepsinde yazdım ustekini almanıza gerek yok son yazımda da yazıyor. Burada gunlukcu sevilmedigine dair üstte yazılar olunca onun için burada gunlukcu olduğumu yazdim. Beni zaten tanıyan biliyor sayın tınaz aslında sizde tanırsınız ben komutan logar. Dolar topigine arada ugrardim. Telefona format atılınca ve sifre unutulunca yeni bi nick açtım. Teknikten anlamayan biriyim nasıl gunlukcu olabilirim ki zaten hem nick ime de ters olur gunlukcu olmam
    Burada pek oyle demiyorsun, istersen bir karar ver..
    Son düzenleme : temel analizci; 25-04-2021 saat: 18:38.

Sayfa 577/804 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •