Sayfa 584/804 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bu yıl sonuna kadar ambalaj tahtaların dan uzaklaşma planım var , Ve fiyatlamalar yukarı olacaktır. Benim için doğru ve yeterli fiyatlamalar tabii.
    Bantaş ve Gedza bu sektörde ônemli büyüme potansiyeli olan tahtalar, ancak bantaş bir level ônde (ciro ve likitide)
    Çaprazlarım çok iskontolu kaldığı icin 2022 planımda olan tahtalara kanalize olmak doğru ( benim için)
    Teknik olarak olumlu ve ônü açık ôngôrüm. Patron tahtası olduğu unutulmamalı.
    Bol kazançlar
    Gedzayı sadece ambalaj sektörüne bağlamak ne kadar doğru??

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bu yıl sonuna kadar ambalaj tahtaların dan uzaklaşma planım var , Ve fiyatlamalar yukarı olacaktır. Benim için doğru ve yeterli fiyatlamalar tabii.
    Bantaş ve Gedza bu sektörde ônemli büyüme potansiyeli olan tahtalar, ancak bantaş bir level ônde (ciro ve likitide)
    Çaprazlarım çok iskontolu kaldığı icin 2022 planımda olan tahtalara kanalize olmak doğru ( benim için)
    Bol kazançlar
    Üstad... İnşallah istediğiniz doğru ve yeterli fiyatlamaları görürsünüz...

3. bi güzellik yapsa da üstüne atıverse.. haftasonunu öyle geçirsek..

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bol kazançlar
    Geçmiş yorumları okudum üşenmedim.yolun başındayız en son ben kalacam bu yolculukta maratoncuyum v.s.akşam başka sabah başka yazıyon sayın thejackalav.

5. boşver yazılanı çizileni.. en doğru yol, bildiğim yol, yarın ola hayrola..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,078
    Blog Entries
    12

7.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    Artık kobi değil miyiz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Çarli ne bekliyordun ? 6 aylık kar tahminin varmı ?
    ben kisa sureligine baska bir hisseye gectim..katmr deyim...ytd

Sayfa 584/804 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •