Sayfa 595/804 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 6431 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Hele bir patronlar tatili bitirsin sonra hareket gelir tahtaya

2. patron dürüst mü değil mi belirsiz ama en azından açık açık *bnelik yapmadıklarını düşünüyorum. kendi özkaynakları ile büyüyen, kredi kullanmayan güzel bir şirket. en son böyle ULUSE bulmus 8 tl den almıştım. 1 seneden kısa sürede 2-3 katına gitmişti (gerçi o yabancı şirket satınalması nedeniyleydi)

3. Gecmiste aşağıdaki gibi haberler var tabi dogru mudur sizin takdirinize?
    ORTAKLIK AÇIKLAMASI YAPILDI, ORTAKLAR SATIŞA GEÇTİ

Finansman ve ortaklık yetkisi verildiğinin açıklanmasıyla dün hisseler yüzde 20 prim yaparak 2.55 liradan 3.060 liraya kadar yükseldi. Bugün yapılan açıklamalar ise borsada daha önce hisse satışı yapmak için yapılan ‘ortaklık’ açıklamalarını hatırlattı.
    Yüzde 20 ile şirkette en yüksek paya sahip Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erdan, Çarşamba günü 3.06 liradan 350 bin adet hisseyi sattığını bu sabah KAP’a bildirdi. Ne hikmetse Erdan, 350 bin adet hisseyi tek kalemde hissenin gördüğü en yüksek fiyattan sattı. Erdan, tavan seviyeden hisse satarak profesyonel borsacıların bile yapamayacağı bir işlem gerçekleştirdi. Bu satışla birlikte Erdan’ın şirketteki payı 19.11 sınırına geriledi. Tek kalemde 1 milyon 71 bin lirayı cebe indiren Adnan Erdan’ın diğer hisseleri satıp satmayacağı bilinmiyor.

4. Sadece Adnan Erdan değil, Bantaş Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Birav da ‘ortaklık’ açıklamasını fırsata çeviren isimlerden biri.
    Bugün Muammer Birav imzasıyla yapılan açıklamada 181 bin 882 adet hisseyi 3.06 liradan, yani hissenin dün gördüğü en yüksek fiyattan, 37 bin 452 adet hisseyi de 3.04 liradan sattığı beyan edildi. Bu satışla birlikte Birav’ın payı yüzde 7.40’a geriledi. Muammer Birav da şirketin yaptığı açıklamayı fırsata çevirerek 670 bin 413 lirayı cebine indirdi. İki büyük ortak bir günde yaklaşık 569 bin adet hisse sattı.
    Ortakların satışı tamamlandıktan sonra bugün hisseler 2.70 liraya kadar gerileyerek yüzde 10 değer kaybetti.

Borsagundemde yer alan 2017 tarihli haberler

5. Bu haberler dogruysa dürüstlükten bahsetmek dogru olmaz sanirim yanlis hatirlamiyorsam daha onceki yillarda da vardi.

6. Biz bilancoyu bekleyelim bakalim. Hiçbir temel bilgi olmadan tamamen bakkal hesabi 18 ml 2. ceyrek kari bekliyorum. Bilanço sonrası da ilk etapta 4 uzerine atsa haftaya guzel olur. Ekimde falanda yeni zirveler gosterir umuduyla beklemeye devam...

7. Bilanco aksama geliyorsa begenmediler galiba

8.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Bilanco aksama geliyorsa begenmediler galiba
    sende de ne inat, sabır varmış..

Sayfa 595/804 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz