Sayfa 607/805 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 6434 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. ? Kardeş diyom mal topluyorlar malınıza sahip çıkın aynı Tüpraş gibi patlayacak

Ters anladın herhalde.
     Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Senin bu usandirma calismalarin bosuna biz uzun vade icin aldik attik kenara, dusurde elinden biraz daha alalim...
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sent from my iPhone using Tapatalk

3. EURO

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    ? Kardeş diyom mal topluyorlar malınıza sahip çıkın aynı Tüpraş gibi patlayacak

Ters anladın herhalde.

Yok ben tahtaci icin soylemistim, burdaki problem bence bizim tahtaci hata yapti baskilayip toplamayi planlarken cok mal kaybetti ve istedigini toplamayi birak ekside su an onun icin bir an once daha fazla mal kaybetmeden kendi trenine binmesi lazim, yoksa boyle borcu olmayan nakit zengini isleri iyi olan bir firmayi millet birakmaz , bildigim bir suru insan izlemede ....

5.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    ...yoksa boyle borcu olmayan nakit zengini isleri iyi olan bir firmayi millet birakmaz , bildigim bir suru insan izlemede ....
    Ayni fikirdeyim.

6. Ya temel olarak değer varsa, tahtacı vs.. bunu en fazla bir süre geciktirir. Bilancolar geldikçe yatırımcı görür ve hareket ne ise gerçekleşir. Önemli olan bilancolar, bakalım 3 aylık ve sonrasında 12 aylık nasıl gelecek.
     Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Yok ben tahtaci icin soylemistim, burdaki problem bence bizim tahtaci hata yapti baskilayip toplamayi planlarken cok mal kaybetti ve istedigini toplamayi birak ekside su an onun icin bir an once daha fazla mal kaybetmeden kendi trenine binmesi lazim, yoksa boyle borcu olmayan nakit zengini isleri iyi olan bir firmayi millet birakmaz , bildigim bir suru insan izlemede ....

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ayni fikirdeyim.
    Milletide o kadar aptal yerine koyarak hesap yapma bence tahtaci, kim sana artik 3.30 altinda dolar buralara gelmisken mal verir, ancak az birsey toplayabilirsin bence,

8. benim eski tahminim ekim kasim yukari bir trend baslatmasiydi ama belki tahtacı sureci uzatmak isteyebilir. 3. ceyrek kari bence 2. ceyrege paralel veya biraz altinda gelecek sonra toplarim diye düşünüyor olabilir tahtacı. Bilancodan sonra toplayarak ocak sonuna kadar yukari sürüp, yil sonu guzel bir bilancoyla da yine dağıtıma başlayabilir. Tahtaci olsam boyle yapardim

Sayfa 607/805 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •