Sayfa 626/804 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Öyle tabi 3 tl lar uygun geliyor ama piyasa ihracatçıları yukarı sürüyor Bntas bu konuda biraz geride Ceyreklik 7 ml tl civari yurtdışı satışı oluyor kasada da yanlış hatirlamiyorsam 30 ml tl civarı bir doviz karşılığı vardı son çeyrek. Ama daha oncede bahsedildigi gibi gecmis yillarda 25 ml uzerine çıkarmadığı stokları bu ceyrek 60 ml na çıkarmıştı. Önümüzdeki süreçte bunun cok daha degerli olduğu eminim görülecek...
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bugun de viop karı ile 10 bin lot ekledim kessin kestikce mal kaybediyor viop sa ne kazanırsam düşünmeden bntas alıyorum bu ara.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    993
    İhracat demişken ACSEL de devam ediyor musunuz Sn. Bidbas
     Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Öyle tabi 3 tl lar uygun geliyor ama piyasa ihracatçıları yukarı sürüyor Bntas bu konuda biraz geride Ceyreklik 7 ml tl civari yurtdışı satışı oluyor kasada da yanlış hatirlamiyorsam 30 ml tl civarı bir doviz karşılığı vardı son çeyrek. Ama daha oncede bahsedildigi gibi gecmis yillarda 25 ml uzerine çıkarmadığı stokları bu ceyrek 60 ml na çıkarmıştı. Önümüzdeki süreçte bunun cok daha degerli olduğu eminim görülecek...

3.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Öyle tabi 3 tl lar uygun geliyor ama piyasa ihracatçıları yukarı sürüyor Bntas bu konuda biraz geride Ceyreklik 7 ml tl civari yurtdışı satışı oluyor kasada da yanlış hatirlamiyorsam 30 ml tl civarı bir doviz karşılığı vardı son çeyrek. Ama daha oncede bahsedildigi gibi gecmis yillarda 25 ml uzerine çıkarmadığı stokları bu ceyrek 60 ml na çıkarmıştı. Önümüzdeki süreçte bunun cok daha degerli olduğu eminim görülecek...
    Sn. bidbas, geriye doğru tüm bilançoları tek tek çalıştım. Geçmişte niçin almadığımı da çalıştım. Bir türlü net kara dönememiş ve satışları bir süre yatay gitmiş, o ara bir de çıkış yakalayınca radarıma girmemiş.

Her işte bir hayır vardır dedik, bakalım nasip artık bana geleni veren arkadaşlar 2 3 sene unutsun, o rahatsız olmuyorsa ben hiç olmam sıkıntı yok ne yapıyorsa devam etsin.

4. Acseli teknik olarak 17-22.5 hareketinde kisa vade taşımistim Sn Anatolien sirketin yapisi, faaliyet alani ve geleceğine dair cok guzel aciklamalar yapmıştı. Ona istinaden de tutmak icin sebep gormedim.
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    İhracat demişken ACSEL de devam ediyor musunuz Sn. Bidbas

5. Oyle herkesin yatırımi portföyüne ve kendi yatırım anlayışına gore değişiyor. Benim bntas maceram yukari hareketin boyutuna bağlı olacak.
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sn. bidbas, geriye doğru tüm bilançoları tek tek çalıştım. Geçmişte niçin almadığımı da çalıştım. Bir türlü net kara dönememiş ve satışları bir süre yatay gitmiş, o ara bir de çıkış yakalayınca radarıma girmemiş.

Her işte bir hayır vardır dedik, bakalım nasip artık bana geleni veren arkadaşlar 2 3 sene unutsun, o rahatsız olmuyorsa ben hiç olmam sıkıntı yok ne yapıyorsa devam etsin.

6. Bildiğim kadarıyla borsuz bir şirket ve teneke ambalaj ihtiyacı tarihte hiç olmadığı kadar fazla. İhracat oranı nedir bile varmı?

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarıyla borsuz bir şirket ve teneke ambalaj ihtiyacı tarihte hiç olmadığı kadar fazla. İhracat oranı nedir bile varmı?

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Iyi olmali.

Yani yeterli olmali.

Bu konuda net bir bilgi yok, anca cikarim yapilabilir.

Eger bir doviz darligi olsaydi, 60 Milyon TL. lik stok yatirimi degil, doviz alirdi diye dusunuyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Iyi olmali.

Yani yeterli olmali.

Bu konuda net bir bilgi yok, anca cikarim yapilabilir.

Eger bir doviz darligi olsaydi, 60 Milyon TL. lik stok yatirimi degil, doviz alirdi diye dusunuyorum.
    Faaliyet raporunda Irak ve Bulgaristan'a ihracat yapıldığı yazıyor. İkisi de çok iyi pazarlar, bu paazar sayısını artırabilirler, ancak opsiyoneldir, çünkü Balıkesir ve civarında zaten bantaş tan mal alıp ihracat yapan çok ciddi sayıda firma var, bu firmalardan dolayı da kura karşı koruması olmuş olabilir.

Tabi iç pazar malesef sıkıntı olabilir bir süre, ama ne yapalım. Stoklardaki artış ile o stoğu eriterek minimum hasarla atlatabileceğini umalım.

Sayfa 626/804 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •