Sayfa 630/804 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. BNTAS'ta iyidir ya...
    Kapanışa kadar tavan ve tavana yakın durup, kapanışa 20dk kala tabana yapıştırıp, peşinden 2-3 gün daha taban gittiğini bilirim.
    Yakalarsan mükemmel, yakalayamazsan mı Orta-Vade aldım ben zatenci
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

2. Hesap kitap gereksiz ama Bntasta artik cironun yaninda net karin da arttığı donemlere girdigimizi düşünüyorum. Kur farkini dusunmeden 6-8 ml kardan 12-15 ml kara geçiş olacaktir muhtemelen. Bence en gec mayis haziran eski zirve gecilir ve destek olur dusuncesindeyim. Kisa vade de haftaya hacimli 3.41 ustune atmasini bekliyorum ema 200 uzeri ve duseni kirmasi sonucu sert hareketlerde gorebiliriz. Su an görüntü güzel ama patron cirkin iste. İnfo eger patronsa sert hareketler icin bir hazırlık yapmış diyebilir miyiz ?? Yatirim tavsiyesi degil tabi ki kafamdaki deli sorular.

3. 30 ml dolar piyasa degeri olan sirket 5 kademe de islem goruyor

4. Sn. Sko,

Yakalama olayını kaldiracli olarak viop da yapmaya çalışıyorum. Hisse tarafında al unut yüklü al ikiye katladigi zaman çık sıfır maliyetle unut tarzi işlem yapmaya çalışıyorum.

İkiye katlarsa patrona 50 bin lot veririm, 50 bini ama gitti onu unutsun

Bu piyasada yatay demek diğer koşan hisselerden buna yüklü girişler de olabilir demek.

Dikkatli olmak lazım geçen arkadaş 150 bin çizdi kıvranıp duruyorlar biraz daha kıvranırken başkası gelir 250 300 çizer iş pisleşir. Tabi serbest piyasa herkes kendi bilir.
     Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    BNTAS'ta iyidir ya...
    Kapanışa kadar tavan ve tavana yakın durup, kapanışa 20dk kala tabana yapıştırıp, peşinden 2-3 gün daha taban gittiğini bilirim.
    Yakalarsan mükemmel, yakalayamazsan mı Orta-Vade aldım ben zatenci
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sn. Sko,

Yakalama olayını kaldiracli olarak viop da yapmaya çalışıyorum. Hisse tarafında al unut yüklü al ikiye katladigi zaman çık sıfır maliyetle unut tarzi işlem yapmaya çalışıyorum.

İkiye katlarsa patrona 50 bin lot veririm, 50 bini ama gitti onu unutsun

Bu piyasada yatay demek diğer koşan hisselerden buna yüklü girişler de olabilir demek.

Dikkatli olmak lazım geçen arkadaş 150 bin çizdi kıvranıp duruyorlar biraz daha kıvranırken başkası gelir 250 300 çizer iş pisleşir. Tabi serbest piyasa herkes kendi bilir.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Piyasada stratejin/sistemin varsa senden iyisi yoktur. Yeter ki stratejiye-sisteme karşı gelecek duygusala kapılma olmasın diye bakıyorum.
    Orta vade de getiri oranı yüksek olan hisseyi tutarsan. Gelenlerde çizeçize alır. Kıvranmanın faydası yok.
    Dipten toplayanları gelenler karşılarsa sorun yok.
    Satıcıları yukarı-yukarı yoklayarak yeni alıcı çekmek mi yoksa 2 taban mı.
    Bunu (taban) da piyasanın dönüşüne denk getirerek yapar. Sever böyle fırsatlar vermeyi..
    O yüzden dediğim gibi yaparsa tabanları çizmek için yine ayrietten bekliyorum.

6. Oyle 2.5 lara degdircem diye tabanlarsa baya küfür yer Olur mu olmaz diyemem ama beklemiyorum artik yukari yonlu fiyatlama olmali. Haftaya bakalim bir daha düşünürüz...
     Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    Piyasada stratejin/sistemin varsa senden iyisi yoktur. Yeter ki stratejiye-sisteme karşı gelecek duygusala kapılma olmasın diye bakıyorum.
    Orta vade de getiri oranı yüksek olan hisseyi tutarsan. Gelenlerde çizeçize alır. Kıvranmanın faydası yok.
    Dipten toplayanları gelenler karşılarsa sorun yok.
    Satıcıları yukarı-yukarı yoklayarak yeni alıcı çekmek mi yoksa 2 taban mı.
    Bunu (taban) da piyasanın dönüşüne denk getirerek yapar. Sever böyle fırsatlar vermeyi..
    O yüzden dediğim gibi yaparsa tabanları çizmek için yine ayrietten bekliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Oyle 2.5 lara degdircem diye tabanlarsa baya küfür yer Olur mu olmaz diyemem ama beklemiyorum artik yukari yonlu fiyatlama olmali. Haftaya bakalim bir daha düşünürüz...

O kadar ince düşenecek kadar düzgün bir yapıda olduklarını pek sanmıyorum.
    Hem son zamanlardaki hareketleri, hem de geçmişte yaptıkları ortada...
    Olur diye kesin bir şey yok. Olursa, Endeks ile düşecek diye panikleyenleri toplarım diye belirttim.

8. Her gecen gun deger kaybeden bir TL. ve bu TL ile satilan boyle bir hisse.

Borcu yok, 60 Milyon stok, 400.000 USD dolar varligi.

Secim sonunu gorene kadar tek lot satmam.

Sayfa 630/804 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •