Sayfa 636/804 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Tahtacı canımsın. şu kağıdı iteklesen biraz .
    Tahtası istedigini yapsin bu fiyattan bu mali herkes alır
    Tahtası ve patron ne ayaksınız. Kagit fiyatlarına yeni yüzde 40 zam yaptınız gözünüzü toprak doyursun bas aşağı bakalım tahtanın önünü ac acmazsan sen bilirsin.bu gun
    363 den 1000 adet daha attık haybeye emaneti bir gün sana vereceğim merak etme
    Bu tahtayi perisan ettiniz bi ileri bi geri.utanin bir simit 3.50 tl
    Yanında cay yok hesabi siz yapın spek ve patron nokta paydaşların kazancı daim olsun ytd

2. Ben mi bir şeyleri kaçırıyorum bir yerlerde yanlışım mi var çözemedim. Olmaması gereken kadar ucuz diyorum ertesi gün geliyorum bakıyorum yine aynı fiyatlarda...

Gene viop da 3 5 tutturduk, geldim 12 bin lot daha ciziverdim. Kuzu gibi yatırıyor lotlari kademelere ne yapabilirim ki bu fiyata böyle hisse gördükçe az az her gün tırtık modu. Bakalım kaç lot rahatsız edecek dayuyu şimdilik benden ona zarar yok ne yapıyor ise devam etsin bakalım.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,085
    Blog Entries
    12
    17 gün kaldı,
    teknikk olarak haala mümkünn

4. Hissede sıkıntı yokta zamanlama öngörüleri biraz şaşıyor

3.56 güçlü destek bugün icin aşağı kirmazsa 3.70 denemesi gelirmi izleyelim...
     Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    17 gün kaldı,
    teknikk olarak haala mümkünn

5. 3.55-56 lar aşağı kirilim olmazsa 3.71 e tepki beklerim kirilirsa 3.50 ana destek ordan tepki beklerim ha orada kirilirsa manyak manyak işlerle uğraşmam artık
     Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Hissede sıkıntı yokta zamanlama öngörüleri biraz şaşıyor

3.56 güçlü destek bugün icin aşağı kirmazsa 3.70 denemesi gelirmi izleyelim...

6. Defansa geçtik ama luyindama gibi muslera yi sakatladik birde gol yedik olmasin

7. Dayuyu kizdirdin abey. Bende sat tuşu çalışmıyor al tuşuna da bugünlük basmıyorum artık rahatsız oldu ellaam. Ne zaman mal alsak huzursuz oluyor.
     Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Defansa geçtik ama luyindama gibi muslera yi sakatladik birde gol yedik olmasin
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Defansa geçtik ama luyindama gibi muslera yi sakatladik birde gol yedik olmasin
    Kaleci dusmus yerde, hakem basina dikilmis, pozisyonu oynatiyor. Normalde 40 metre ilerde, biri kendini yere atsa, maci durdurur.

Bu tur oyunlar bitmez.

Eger patron isterse, bu hissede de bitmez.

Sayfa 636/804 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •