Sayfa 701/804 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Hissede KY oranı çok yüksek olduğu için Spek/Patron her kimse artık malları almadan haliyle tahtayı götürmüyor. malesef ülkemiz borsasında birçok hisse için bu şekilde yönetiliyor. Bir hisseye fazla para basılmamalı portföy azar azar birçok hisseye bölünmeli. Yoksa cezasını herkes çekiyor. Bu açgözlüler malı almadan rahat bırakmıyor. Teknik olarak 3.21 de GAP bıraktı onu almaya çok hevesli. Gözü orada kaldı. Bakalım ne olacak göreceğiz

2.  Alıntı Originally Posted by ReaLInvestor Yazıyı Oku
    Hissede KY oranı çok yüksek olduğu için Spek/Patron her kimse artık malları almadan haliyle tahtayı götürmüyor. malesef ülkemiz borsasında birçok hisse için bu şekilde yönetiliyor. Bir hisseye fazla para basılmamalı portföy azar azar birçok hisseye bölünmeli. Yoksa cezasını herkes çekiyor. Bu açgözlüler malı almadan rahat bırakmıyor. Teknik olarak 3.21 de GAP bıraktı onu almaya çok hevesli. Gözü orada kaldı. Bakalım ne olacak göreceğiz
    hocam iyice baktınızmı daha aşağılarda gap yokmuydu 1,24 lerde falan

3. Usd bazli diplerini kiracagini düşünmüyorum 0.19-0.20 usd altı artık zor gibi. Kylarin çoğu 5-6-7 liralarda dökülür. Surecek adam her türlü sürer yeterki temel olgunlassin ve 10-15 liradan alıcı cikacak kivama ve oranlara gelebilsin.
     Alıntı Originally Posted by ReaLInvestor Yazıyı Oku
    Hissede KY oranı çok yüksek olduğu için Spek/Patron her kimse artık malları almadan haliyle tahtayı götürmüyor. malesef ülkemiz borsasında birçok hisse için bu şekilde yönetiliyor. Bir hisseye fazla para basılmamalı portföy azar azar birçok hisseye bölünmeli. Yoksa cezasını herkes çekiyor. Bu açgözlüler malı almadan rahat bırakmıyor. Teknik olarak 3.21 de GAP bıraktı onu almaya çok hevesli. Gözü orada kaldı. Bakalım ne olacak göreceğiz

4.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Usd bazli diplerini kiracagini düşünmüyorum 0.19-0.20 usd altı artık zor gibi. Kylarin çoğu 5-6-7 liralarda dökülür. Surecek adam her türlü sürer yeterki temel olgunlassin ve 10-15 liradan alıcı cikacak kivama ve oranlara gelebilsin.
    USD Bazlı dip demişken Haftalık logaritmik dolar bazlı grafiğini bende paylaşayım şu an destek bölgesine çok yakınız bende dediğin gibi düşünüyorum defalarca test edilen destek bölgesi, eğer ki TL grafikte GAP boşluklarını kapatmak için kırılacak olursa bile haftalık dolar bazlı grafiğin görüntüsünü kalıcı olarak bozmayıp hızlı bir toparlama ile desteğin üzerinde atmasını beklerim. Kısacası bu desteğin kalıcı olarak kırılmasını şahsen beklemiyorum çok kısa vadede GAP kapatma ihtimali olması dışında. Hissenin özellikle baskılandığını düşünüyorum ama nereye kadar baskılanacak hep birlikte göreceğiz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    P.tesi, Salı, Çarşamba...

Borsa, üç günde %6 yukarı yaptı...

Bu, amk lanet tahtası sadece ''dört'' kademe yukarı yaptı.

3,66'dan.....3,70'e.

Borsa, iki gün arka arkaya %6 düşse bu kansız nereye yapışır?

Tahtanın içindeki zihniyet bunu hep yapıyor...şaşmaz bir strateji.

Gelelim bu şirketin patronu olduğunu zanneden muhtereme

8 Aydır bir tahtayı aynı fiyatta tutmayı nasıl beceriyorsun???

Senin dönen dolaptan bir patron olarak haberin yok öylemi?

Hacı, sende bu işin içindesin...Bak 8 aydan bahsediyorum.

Kim ki, Kul hakkı yiyorsa Allah onun belasını versin.

Bile bile tahtada pislik yapıyorsunuz...

YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    hocam iyice baktınızmı daha aşağılarda gap yokmuydu 1,24 lerde falan
    Dostum o bölgelerde de GAP lar bıraktı fakat hatrı sayılır önemde değil ve onlardan çok uzağız. BU GAP leri mıknatıs gibi düşünmek lazım yakın ve büyükse kendine çeker. Uzakta ve küçükse onu atlatmışsın demektir. Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Lütfen 3.21 GAP falan deyip milletin aklını bulandırmayın
    Borsada şu an ambalajda fk dd si en düşük hisse Bantaş değil mi
    6 aylık bilanço nasıl katlayacak hep beraber görecez
    Son çırpıntılar bunlar
    Spek oyalandıkça millet buaradan almaya devam ediyor
    Silkeleme için o....ççç....ğu speğin minimum %10-20 sürmesi lazım önce
    GERİSİ HİKÂYE

8. Hadi feride

Sayfa 701/804 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları