Sayfa 740/804 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Temmuz son haftası başlayan hareketin momentumu daha düşük gibi. Beklentimin altında kaldı bu kağıt..

İzliyoruz bakalım. Uygun başka birsey bulursam biraz azaltılabilir gibi hissediyorum.

Tekniği iyice güzelleşti. Vites yükseltmesi yakındır diye düşünüyorum.
    Bu benim yan hisselerimden ama yarından itibaren arttırmayı planlıyorum.

Yükselince yorumlar kesilmiş. Herkes durumdan memnun sanırım.

4. Yahu memnun olacak bir performans yok. Ben 3 lira altından almaya başladım ama 4.30 lara kadar alım yaptım maliyetim bu enflasyonda 3.70lerdedir kazanç filan yok hele ederine göre bakarsanız rezil performans devam ediyor malesef.

Yazık böyle güzel şirkete böyle rezil performans tek kelime ile yazık oluyor.
     Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Yükselince yorumlar kesilmiş. Herkes durumdan memnun sanırım.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yahu memnun olacak bir performans yok. Ben 3 lira altından almaya başladım ama 4.30 lara kadar alım yaptım maliyetim bu enflasyonda 3.70lerdedir kazanç filan yok hele ederine göre bakarsanız rezil performans devam ediyor malesef.

Yazık böyle güzel şirkete böyle rezil performans tek kelime ile yazık oluyor.
    Şu ana kadarki performansına lafım yok.
    Evet süründürmüş tıpki beni parsanda süründürdügü gibi.
    Ben sadece zamanlama olarak iyi yerde bu hisseyle tanıştıgımı düşünüyor ve ona göre yorum yapıyorum.
    Zamanlama herşeydir derler ya o misal. Yoksa bende parsanda 2 senedir kan kusuyorum. Ne hissettiginizi gayet iyi anlıyorum.
    Bu hisse özeline gelince geçmişi bir kenara koyarsak koşma zamanı gelmiş gibi duruyor. Bu zamana kadar satanın karlı cıktıgı donemden alanın karlı çıktığı döneme geçtik diye düşünüyorum. Izleyip göreceğiz.

6. Bakayım ilk girişime ama 1 yıl olmadı. Öncesinde alanlar kullum zararda zaten. 5 liraya gelsin diye almadık tabi o kadar lotu. Izleyelim
     Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Şu ana kadarki performansına lafım yok.
    Evet süründürmüş tıpki beni parsanda süründürdügü gibi.
    Ben sadece zamanlama olarak iyi yerde bu hisseyle tanıştıgımı düşünüyor ve ona göre yorum yapıyorum.
    Zamanlama herşeydir derler ya o misal. Yoksa bende parsanda 2 senedir kan kusuyorum. Ne hissettiginizi gayet iyi anlıyorum.
    Bu hisse özeline gelince geçmişi bir kenara koyarsak koşma zamanı gelmiş gibi duruyor. Bu zamana kadar satanın karlı cıktıgı donemden alanın karlı çıktığı döneme geçtik diye düşünüyorum. Izleyip göreceğiz.

7.  Alıntı Originally Posted by MUTANT Yazıyı Oku
    16 ağustosda yaptığımız zamansal analiz sonucuna göre 22 ağustos haftasında hareket başladı.extrem bir durum olmazsa bu haftada hareketine devam edebilir. 5-12eylül haftalrında da bakalım ne olacak ?
    Asla ytd.
    GÜNAYDIN ARKADAŞLAR, 16 AĞUSTOSDA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ZAMANSAL ANALİZDE HATIRLARSANIZ 22-29 ARASINDA BİR HAREKET
    BEKLEDİĞİMİ 5 YADA 12 EYLÜL HAFTASINDA DA BİR SİLKELEME OLABİLCEĞİNİ ÖNGÖRMÜŞTÜK.

https://www.tradingview.com/x/qhLVn1CJ/ LİNKTEDE GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE ZAMANSAL ANALİZ BİZİ YANILTMADI.

PEKİ BUNDAN SONRASI?

ANALİZ SONUCUNA GÖRE (DOLAR BAZLI BAKMIŞ OLDUĞUM) BİR KAÇ SENARYO ÇIKIYOR AMA EN OLASI OLAN BANA GÖRE;

EXTREM BİR DURUM OLMAZSA, EKİM VE KASIM AYLARINI YEŞİL MUM İLE ARALIK AYINI KIRMIZI MUM İLE KAPATABİLİR. BAKALIM İZLEYİP GÖRELİM. (ASLA YTD) herkse bol kazançlar.
    Bilim ve sanat, itibar görmediği toplumları terkeder. ( İbn-i Sina )

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Değişen bişey yok 4.35 üzeri 4.58 izlenebilir. Altta kanal alt bandı ve kesikli çizgi 4.27

Cuma günü kanal orta bandını bi yokladı hacimde iyi idi ama nefesi yetmedi merhumun.

Sayfa 740/804 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •