Sayfa 743/804 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by magurus Yazıyı Oku
    İnşallah, Hocam. İnşallah tavan kapatır bu günü.YTD.
    Dualarım kabul oldu...Küfürsüz bir günü geride bıraktım.

Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    tavan kapatsin birde yarin arti yapsin bir hafta yazmicam totem yapalim bari...
    Hocam, bak buraya yazıyorum...

Bu tahta yarında bir tavan çekerse ki, inşallah çeker.

Bu tahtada kar topu çığ olur önünde kimse duramaz.

Canımıza yetti amk Bak yine durduk yere küfür ettim.

YTD...

bu kadarını beklemiyordum.. resmen kafa attı.. .. 4.63 kırlımadıkça buraya nokta bile koymam..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    tavan kapatsin birde yarin arti yapsin bir hafta yazmicam totem yapalim bari...
    Is'te buna kendim ettim kendim buldum diyorlar..

4. Bedava bu kağıt yahu.

10 liraya kadar tahtaci kime satacağım diye korkmasın biz aldık daha da alırız.

Sonrasına karışmam bilanço bilanço bakarız.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bu kadarını beklemiyordum.. resmen kafa attı.. .. 4.63 kırlımadıkça buraya nokta bile koymam..
    dansa kaldırılacak bayan çok olunca bazen en güzel kızı pas geçiyorsun.. en acısı o kadar kur yapmışken bir başkasının onu dansa kaldırdığında kızın dönüp sana bakması.. bntas tan tek lot bile alamadım.. müziğin bitmesını bekleyeceğim..ahhh Caroline...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Dayı biz gerdire gerdire kaldırdık çok fazla kaldırınca tahtaci yeter dedi ama çekiyor mal yok çekiyor mal yok.

Gelmez dayu iyi çek belki gelir.
     Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    dansa kaldırılacak bayan çok olunca bazen en güzel kızı pas geçiyorsun.. en acısı o kadar kur yapmışken bir başkasının onu dansa kaldırdığında kızın dönüp sana bakması.. bntas tan tek lot bile alamadım.. müziğin bitmesını bekleyeceğim..ahhh Caroline...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Dayı biz gerdire gerdire kaldırdık çok fazla kaldırınca tahtaci yeter dedi ama çekiyor mal yok çekiyor mal yok.

Gelmez dayu iyi çek belki gelir.

Sözümüz söz ARALIK ayının son gününe kadar çeksin 10 tl ye vermeyen namerttir, alsın hayrını görsün.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8. Ben 10 tl olsa vermem yalan yok. Olma şekline ve gidiş yoluna göre değişebilir ama temel olarak 10 tl altı her yerden alabilirim, satmak için abarti fiyat olması gerekir mesela 20 bana göre abartı şu an için ve orada çoğunu satarım.
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Sözümüz söz ARALIK ayının son gününe kadar çeksin 10 tl ye vermeyen namerttir, alsın hayrını görsün.

Sayfa 743/804 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •