Sayfa 762/804 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Su an hersey yolunda gibi doldura doldura gidiyor. Aralik ayinda Trakya ile yeni ve daha buyuk anlasma yaparsa güzel olur
    Ben ozellikle Aralık Ocakta olumlu haber akışınin devam edeceğini düşünüyorum. Umarim Subat veya en gec Nisan Usd bazli zirveyi test ederiz

2. Yazık gerçekten, ekranıma alıp bakmak bile istemiyorum, ne rezil çöp hisseler 3 5 10 a katladı, bu uyuz eşşek çift hane olacak diye bekliyoruz.

3. Oyle malesef 3 maliyetle 1.5 sene oldu 9-10 tl olacakta enflasyona karsi kaybettirmedi diyelim. En azindan takas olumlu harekete devam etsin de usd bazli biraz kâr ettik desek.

4. 8.75 civari usd düşen direnci, 8.61 civari ekimden gelen ara trend ust bant direnci, 8.91 civari 2020 den gelen ana kanal ust bandi kisaca 8.60-8.90 arasi teknik olarak zorlu bölge bence burayi bir çırpıda direncleri kirarak gecerse guzel olur yoksa ocak basi/ortasına kadar al gülüm ver gülüm devam edebilir. Takaslar guzel trend guzel belki bu defa şaşırtır bakalim önümüzdeki hafta onemli.

5. Saatlikte ikili dip yapti gibi döndü döndü donmedi sanki 2-3 hafta al gulum ver gulum devam edebilir görüntüsü var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    HABERID|ICERIK
    3969507|BNTAS.E İşlem Sırasında Devre Kesici Uygulaması Başlamıştır
    Devre Kesici Uygulaması
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    BNTAS.E işlem sırasında sürekli işleme ara verilmiş, tek fiyat emir toplama başlamıştır.
    -KAP-

fiyat 8,01 tl...%5 eksi.

Yeşil endekste düşüş pozisyonunda radara yakalanıyor..

Emeği geçen hırsızların, Allah belasını versin.

500 bin endekste çift haneyi göreceğiz beklentisiyle verem olacağız burada.

YTD.

7. Önce şu yurtdışı bağlantılardan iyi sipariş haberi
    Sonra bedelsiz
    Sonra da yeniden değerlendirme ile birlikte gelecek olan MUAZZAM BİR KÂR
    gelse güzel olmaz mı)
    Mesela yani
    Metal fiyatları uçmuş
    Enflasyon malûm
    Ambalajlarda ki PD dd fk kar da ortada
    Geçmiş TL USD bazlı maksimum fiyatları da ortada
    BU ŞİRKET BENCE BIRAKIN BİR İKİ HAFTAYI
    BİR İKİ YIL BEKLEMEYİ DEĞEBİLECEK BİR ŞİRKET..

8. Evet temel olarak yeni arsanin büyük potansiyeli var yurtdışı beklentiler var Takaslarda guzel alimlar var ky nin sattığını gorebiliyoruz. Teknik olarak bakilirsa Log grafikte Ekim başında yeni bir trend baslatmissa ve bu aralikta gidecekse haftaya 10.11-10.21 arasi ana trend ust bandiyla kesisme var. Burayi kırarsa farkli bakilir kirmazsa ocak basina kadar yataya sarmasi beklenebilir. Usd lineer grafikte 0.47 (8.75) düşen direnci var onumuzde beklentim bu direncin kirilip duzeltmeyle onaya gelmesi. ocak basi ortasi gibi de yoluna devam etmesi. Ekimden baslayan trend mayista bant aralığı 21-28 gösteriyor. Olmasi cok zor ama bakalim trend nereye kadar devam edecek. Ben usd bazli zirveyi görsem yeter modundayim oralara gelirse dusunecegiz. Kendi beklentilerim hayallerim tabi bntas bu her zaman ters kose yaptı bana...

Sayfa 762/804 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •