Sayfa 790/804 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Rakip çok rekabet çok fiyatlara yansitmalari zor oluyor. Komik seviyeler degil baktiginiz zaman ceyreklik 15-20 ml arasi faaliyet kari var. hadi senelik ortalama 70 ml kar deseniz 14-15 Fk lardan işlem görüyor. Ha buna 70-80 mlna yakin faiz geliri koyarsaniz Fk yariya iniyor. Belki bir iki sene daha yatırım o bu hikayesiyle oyalayacak. Arsaya onay gelecek bir de beyfendilerin arsaya ne yatırım yapacağı haberlerini bekleyecegiz sonra inşaat vb derken en az 2 yil bi yatirim hikayesi sürer. Açıkçası ara ara bu haberleri kullanarak al gulum ver gulum yapmalarini beklerim.
     Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Komik seviyelerde bantaş şaka gibi yaptığı iş gıdayla bağlantılı teneke üretiyor bulunduğu yer bandırma marmara bölgesinin stratejik yeri hisse ucuz dahası para kazandırmamış azda olsa ihracatı var daha ne olsun ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Rakip çok rekabet çok fiyatlara yansitmalari zor oluyor.
    Cok buyuk ureticinin teneke kutu ihalelerini alabiliyor.

Buyukluk anlaminda rekabet ustunlugu var.

Adam Bandirma'da bu isin akademisini kurdu.

Alinan arazinin amaci ve projesi belli.

Bilmeden yorum ve negatif fikirler bu sirkete menfi bir tesirde bulunmaz.

Syn Tınaz bu at hırsızına fazla güveniyorsun...Bu adamın malını taşıyanlar geçen yıldan beri hiçbirşey kazanmadığı gibi hem zaman maliyeti yazdı hemde fırsat maliyeti...Endex x2.5 oldu ama kağıt 9 tepesini göremedi...Millet ucuz diye mal alınca adam bilançonun a.q ...Burada hisseyi kötülemek değilde şimdiye kadar ki sürecin bana gösterdiği şey bu...Al sat için güzel bir hisse ..

4. Sarten ve sarkap ayni bolgelerde daha bir cok orta ölçekli firma var buna ragmen evet bolgede söz sahibi sirketlerden biri. Ege bolgesinde de satışlarını arttiriyor ama yeni alinan araziye ne yapılacağını acikcasi ben gormedim duymadim, sirkete mail attigimda da en faydali yatırımı yapacagiz tarzinda geçiştirdi. Siz bildiklerinizi anlatin ogrenelim menfi yorumlarda olacak olumlu yorumlarda şirkete baglanmiyorum sadece gercekci bakmaya calisiyorum. Bende birseyleri fiyatlamasini bekliyorum ki 2 senedir burdayım zaten. Siz sadece olumsuz yorumlara takiliyorsunuz...
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Cok buyuk ureticinin teneke kutu ihalelerini alabiliyor.

Buyukluk anlaminda rekabet ustunlugu var.

Adam Bandirma'da bu isin akademisini kurdu.

Alinan arazinin amaci ve projesi belli.

Bilmeden yorum ve negatif fikirler bu sirkete menfi bir tesirde bulunmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Syn Tınaz bu at hırsızına fazla güveniyorsun...Bu adamın malını taşıyanlar geçen yıldan beri hiçbirşey kazanmadığı gibi hem zaman maliyeti yazdı hemde fırsat maliyeti...Endex x2.5 oldu ama kağıt 9 tepesini göremedi...Millet ucuz diye mal alınca adam bilançonun a.q ...Burada hisseyi kötülemek değilde şimdiye kadar ki sürecin bana gösterdiği şey bu...Al sat için güzel bir hisse ..
    Hocam asla kimseye guvenmiyorum ben.

Sirketin piyasada olusan fiyati nedeniyle yonetimi suclamak bana pek insafli gelmiyor.

Isteyen satar cikar gider ama hisse fiyati cikmiyor diye yonetimi elestirmek niye.?

Yapilan elestri bir temele dayansa tamam diyecegim, adam diyor ki;

Arsaya onay gelecek bir de beyfendilerin arsaya ne yatırım yapacağı haberlerini bekleyecegiz.

Bu simdi belli bir bilgiye dayanan bir elestri mi ?

Adam kulaginin arkasindaki yeri su fiyata almis bu basli basina bir basari degilmi ?

Insaf.

Kimse elestirmesin demedik, demeyiz ama burayi okuyanlar var.

6. Devletin tepesinde, nereden beyefendiye rant cikaririz diye tirin tirin dolanan bir ust brokrasi var.

Bu cakal surusune ragmen o arsayi almis adam, musade bekliyor, baska bir firma musadeyi beklemiyecek mi ?

Ha bunlar musade bekliyor, tuh yuzune boyle yonetim mi olur diyecegiz.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Devletin tepesinde, nereden beyefendiye rant cikaririz diye tirin tirin dolanan bir ust brokrasi var.

Bu cakal surusune ragmen o arsayi almis adam, musade bekliyor, baska bir firma musadeyi beklemiyecek mi ?

Ha bunlar musade bekliyor, tuh yuzune boyle yonetim mi olur diyecegiz.
    Arsa konusunda haklısın...

Temel analiz olarak adamın parayı %15 le mevduat yapmasını eleştiriyorum...

Tahtacıda patrondan habersiz iş yapması çok zor ..

Neyse ben izliyorum...Alım noktama gelince alıyor karı görünce basıyorum...Uzun vadeli düşünmek için Arsa onayı ve yatırımla ilgili detaylı bilgiye ihtiyacım var...Ne zaman bitecek özkaynak ne finansman nasıl olacak falan....

8. Emekliler emekliler!! yakin gozluguyle bir daha herseyi okuyun sonra bir daha görüşelim derim de demiyorum ne de olsa inadinizdan vazgecmeyeceksiniz. Şirkete sövmüşum gibi savunmakta ilginç.
    Neyse bari oveyim "super sirket yatirimla kapasite 2 katina cikabilir , belki de yeni arsaya imar alip sirketi satarlar ya da yabanci ortak falan , belki de cam ambalaj isine girerler internetten satışta gelir tadından yenmez" mi diyeydim hoşunuza gider miydi???

Sayfa 790/804 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •