Sayfa 803/804 İlkİlk ... 303703753793801802803804 SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bence hata ettiniz.

Yine de hayirli olsun.

Merak ederim bu parayla ne alacaksiniz.?
    EREĞLİ aldım Tinaz hocam çok geri kaldı

Sadece 1/3 ile ve sadece riski azaltmak adına, YTD tekrardan

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    EREĞLİ aldım Tinaz hocam çok geri kaldı
    Hayirli olsun..

3. Hareketler guzel hacim guzel bakalim bugün veya haftaya böyle giderse brut takas gelir muhtemelen orda da mal topluysa ilginc seyler olabilir bence...

4. Hayırlı olsun arsayada onay gelmis. Hareketlerin nedeni çıktı ortaya
    bugun son saatte baya hareketli idi ama guzel kapadi umarim haftaya devam ederiz yola...

5. Haberler gelmeye devam ediyor bugun zirve kapanis alirsa yola devam ederiz gibi yoksa bir sure dinlenebilir görüntüsü var. Yatirimlardan ziyade bilanco tarafinda beklentilerim yüksek 250 ml ciro ve faiz gelirleriyle 40 ml uzeri gelebilir. ozellikle 2024 te ceyreklik 60 ml na gelebilir bu karlar. O zamanda su an sismis gorunen temel degerler ucuz olarak kalacaktir bence...

6. Beklediğimiz gibi Brüt Takas da geldi. Dediğiniz gibi mal topluysa yukarı götürmek için fırsat olur yoksa hisse yavaş yavaş geri çekilmeye başlar. Özellikle halk, a1 ve deniz alım satımlarını takip etmek lazım

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Hissenin buralarda kalmasıın nedeni halka açıklık oranının yüksek olması...Patron veya Şirketin kendisi 10 try kadar tahtayı süpürürse çok kısa zamanda 30-40 lara gider...Ama adamlar yaparmı bilemiyorum....
    Benim öngörüm bu şekildeydi...Geçen yıl 8 den basmıştım ; factoringler iyi getirmişti....Kısmet diyelim...

Tahta temel olarak hala çok ucuz( eldeki parayı %50 faize koysa 150 okka kar yazar a.q)...Bistte f/k 1000 lerde gezen yığınla tahta var...Bunun ki daha 10 yeni oldu yatırımda yapacak falan ...

AMA Benim anladığım kadarıyla tahta yapıcı patron veya adamları tahtaya birileri girdimi hemen Bist yönetimi üzerinden ayak oyunları çekiyorlar, tahtacı AYI piyasası istiyor bunlardan boğa olur mu !!!!

Bekleyenlere bol kazançlar diliyorum...

8. Bugün ku duruşu göz yasartti. Bende artik 11.60 alti haftalik kapanış yapamadikca sıkıntı gormuyorum. usd grafikte DUK sonrasi onayini almista diyebiliriz. Teknik olarak bence guclu hala...

Sayfa 803/804 İlkİlk ... 303703753793801802803804 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •