Sayfa 703/804 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Iyi fiyat, hayirli olsun.
    Tesekkur ederiz hayirlisi olsun.

2. Yilbasindan 4 . aya kadar 5 milyon lot fon alisi oldu.Ayni surede 12 milyon lot garanti artida...Satislar is yatirimdan....Sag cep sol cep olabilir onu bilemem ama fonun algidi 5 milyon lotun fake olma sansi yok ..
    İsin ilginci bu montanda degisim olmasina ragmen kagidin fiyatini ziplatmadilar..Sonuc olarak biz teknikciyiz teknige bakalim duz rakam 4 lira ustu kalici oldugu muddet kagida dahada teknikci gelir.. ben olsam o bolgede 1 hafta bile bekletmezdim...

3. Garantiye virmanlandi is yatirimdan. Sonra garanti satar is alir takaslarin cok aydinlatici olacagini zannetmiyorum dediginiz gibi fon alimi var dikkat ceken sadece. Usd bazli da diplerde zaten. Bu fiyatlarda da teknikco degil temelci geliyor daha fazla vadeniz ne bilmiyorum ama orta vade guzel potansiyel var. Senelik 120 ml civari kar potansiyeli var, yatirim var, beklenti var piyasa degeri 450 ml gerçekten garip.

4. B
    n
    t a h t a c ı
    a
    s

5. İşler tıkır tıkır devam ediyor, çok nadir böyle fırsatlar gelir ayağa Bir yandan büyüme de devam ediyor. TAHTACI, SPEK, GRUP varmış tahtada yok anlaşamamışlar, patron şöyleymiş böyleymş zart zurt apır sapır muhabbetleri bırakırsak, hepimiz için daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim.
    Borç neredeyse yok.
    Fiyatlama gücü yüksek, müşterilerin çoğu gıda sektörü.
    Sezon geldi 3. 4. çeyrek iyi gelir devam.
    Fiyat artışları ortada, çeyreksel 150 milyonları bu sene içerisinde görmek çok olası.
    2023 yılı içerinde sadece hisse başı 1 liraya yakın nakit üretme kapasitesi var.
    Sabır diyeceğiz, TAHTACI demeyeceğiz :D

6.  Alıntı Originally Posted by Yazık Yazıyı Oku
    B
    n
    t a h t a c ı
    a
    s
    Bu da işin şakasıydı. Duyarcı tayfa gelmesin hemen.

7. Patlamaya yakin ne tarafa patlar bilemedim

8. gelecek güçlü bilanço öncesi

son günlerde yaşadığı sert yükselişleri sindiriyor! düşüş normal! teknik süper

Sayfa 703/804 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •