Sayfa 777/804 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Sn devai dert vermezse ben veririm hesabi da cevabı da dert etmeyin. Bir tane adam çıksın etkilendim pazartesi aldim desin ekstre paylassin sonra konuşun. Zahmet edip değerleme raporunu bir açıp kontrol etseydiniz
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Sen mükerrer toplamadın bilerek topladın yazdın eğerki ben senin yazına istinaden BANTAŞ almış olsaydım ALLAH şahidimdirki seni mahkemeye verir zararımı almak için uğraşırdım, SPK ya şikayet ederdim ve her platformda uğraşırdım.

Bide sana yazına istinaden itibar puanı verip teşekkür etmiştim, yazıklar olsun sana, buraya bilerek yazdığın yazı ile etkilenip pazartesi günü yüksekten hisse alıp zarar eden bir insanın mahkemeyi-kübrada hesabını verebilirmisin.

2. Hissemizin su fiyatta kalirsa mart başında Pd/Dd 1.3 civarina denk gelecek Fk da muhtmelen 6 civarına gelecek. Endeks daha da bozar 5 tl lara gelirse alim firsati olur. Daha uygun nerdeyse sadece banka ve holdingler var bakalım sonumuz nolcak.

3. Yav arkadaşlar önemli olan buraya art niyetli olmadan kendimizce doğru bildiklerimizi paylaşmak.
    Baştan söylüyorum YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    FAKAT KENDİ GÖRÜŞLERİMİ DE SONUNA KADAR YAZACAM
    1- BU ŞİRKET PATRONU ÖYLE SÖYLENLER GİBİ UCUZ BİR ADAM DEĞİL
    2- HALKA AÇIK ŞİRKETLERİN AÇIK OLAN PAYLARINDAN ŞİRKET SAHİBİ DEĞİL
    O PAYLARI ALAN BİZLER SORUMLUYIZ
    3- BU PAYLARA ŞİRKET SAHİBİ DEĞİL ŞİRKET PAYLARINI ALAN BİZLER SAHİP ÇIKAMIYORUZ( BORSAYI KUMAR MASASI ZANNEDEN ÇOOKK)
    4- BU ŞİRKET KARDEŞİM
    FK/PD/DD SİYLE DİĞER METAL VE YA AMBALAJ ŞİRLETLERİNE GÖRE UCUZ
    5- GÜNEŞ YATIRIMLARI BİTTİ
    6- YENİ HAT AÇILDI VE EK HATLAR AÇACAKLAR
    7- YURT DIŞI BAĞKANTILAR KURDU HER AN SİPARİŞ HABERLERİ GELEBİLİR
    8- ENFLASYON GEÇEN YILLAR VS HESAPLANDIĞINDA ZATEN EDERİNİN ÇOK ALTINDA KALDI
    9- BİZE DÜŞEN ARSA ALMIŞ GİBİ SABIRLA BEKLEMEK;
    10 KURUSA ALDIĞINI DÜŞÜYOR DİYE 5 KURIŞA SATMAMAK.
    BU KADAR BASİT

4. Maalesef bilmemek kötü daha da kötüsü bilmediğini bilmemek. Diyalog kültürü gelişmemiş toplumlarda linç kültürü vardır. Linç kültürü de cehalet, zorbalık ve benzerleri ile kolkola yürür.

5. Tabi bir de itina ile
    Bir çok şirket tarafından kullanılan
    Sabırsız, tecrübesiz, para yatıranları
    Güzel bir çırpma yöntemi var

şirketlerin yasal olarak kullandığı
    içsel bilgi meselsi var( şirket haberinin açıklanmasının ertelenmesi)
    KİM BİLİR BELKİ DE
    AÇIKLANACAK İÇSEL BİLGİLER VARDIR BELKİ
    COK YAKINDA AÇIKLANACAK OLAN
    BU KADAR BASKI
    BU KADAR SİLKELEME OLDUĞUNA GÖRE
    ALLAH ÖNCE SAĞLIK VERSİN
    GERİSİ NASİP.

6.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Sen mükerrer toplamadın bilerek topladın yazdın eğerki ben senin yazına istinaden BANTAŞ almış olsaydım ALLAH şahidimdirki seni mahkemeye verir zararımı almak için uğraşırdım, SPK ya şikayet ederdim ve her platformda uğraşırdım.

Bide sana yazına istinaden itibar puanı verip teşekkür etmiştim, yazıklar olsun sana, buraya bilerek yazdığın yazı ile etkilenip pazartesi günü yüksekten hisse alıp zarar eden bir insanın mahkemeyi-kübrada hesabını verebilirmisin.
    Arkadaşım yazını yeni gördüm. Neye istinaden bilerek mükerrer topladığımı iddia ediyorsun? Bir de itibar puanı vermişsin diye serzenişin var ayrıca. Sanki itibar puanı almak için yazdık, sanki itibar puanımız artınca başımız göğe erecek. Bir kere o yazıyı paylaştığımda cuma akşamı idi ve piyasalar açık bile değildi, ikincisi ertesi günü arkadaşların uyarısı ile hatamı farkedip hemen buradan yazıyı da sildirdim kimse etkilenmesin diye. Sen aklınca niyet okuyorsun, kendin bileceğin iştir. Ayrıca velev ki hesap yanlış yapılmış olsun, ne al tavsiyesi ne sat tavsiyesi verilmiş değil. Yeniden değerleme raporları da ortada, oturup kendi hesabını yaparsın, doğru mu yanlış mı diye, tabi zahmet olmazsa. bir de sanki pazartesi günü endeks coşmuş da BNTAS çakılmış gibi, bir borsada ve etrafında olana bitene bak bakalım, düşen çakılan BNTAS mı tüm borsa mı? Kendi kendine mutlu olacaksan istediğin yorumu yapabilirsin, ancak biraz Allah korkun varsa eğer iftira atmanın da kul hakkına girmek olduğunu bilirsin.

Sonuncu olarak da şunu ilave edeyim, ben mahkeme-i kübrada her türlü hesabı veririm, çünkü kalpleri ve zihinlerde geçeni Allah biliyor. Siz karşınızdakinin niyetini bilmeden bu şekilde konuşarak girdiğiniz kul hakkının hesabını nasıl vermeyi düşünüyorsunuz?

Tüm negatif yazınıza rağmen varsa bende hakkım helal olsun, ancak beni bilen bilir, gidip geçmiş yazılarımı da okuyabilirsin forumda, bir tane yönlendirme bulabilirsen oturup hesaplaşalım. Bulamazsan özür borçlu olduğunu bilesin.

Kal sağlıcakla.
    Son düzenleme : deva-i dert; 26-01-2023 saat: 18:25.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

alt kanalıda üst kanalıda güzelce test etmişler.. 6.39 önemli.. malsız çulsuz baktığımda günlükler salıdım çayıra ama haftalıklar bayır aşağı..üstelik palada her numara var...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

endekste birbirine yakın 4986 ve 4947 destekleri mevcut.. bu destekler test edebilir ama kırılmaması güzel olur..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 777/804 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •