Sayfa 488/804 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. endeks izin verirse yarın güzel bir gün olacak gibi bizim eşşekte 4 saatlık macd al verdi gibi darısı günlüğe ytd iyi akşamlar

2. kapa haber düşmüş yeni yatırım için hayırlısı olsun

3. bu arada günlükte direnç kanal dibinde ytd

Haber gayet güzel,
    Diyorki o kadar yoğun çalışıyoruzki işi yetiştiremiyoruz.
    Sadece bir sıkıntı var biraz daha fazla kar yapmak için lev i de kendimiz üretmek istiyoruz diyor(umarım bilançoda az kar açıklamaz)
    Ve diyorki kasamızda para var fakat onu kimseye vermiyeceğiz yatırım yapacağız.
    Umarım yarın öğleden önce bir tavan yapar.
    Saygılar Sevgiler

5.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Haber gayet güzel,
    Diyorki o kadar yoğun çalışıyoruzki işi yetiştiremiyoruz.
    Sadece bir sıkıntı var biraz daha fazla kar yapmak için lev i de kendimiz üretmek istiyoruz diyor(umarım bilançoda az kar açıklamaz)
    Ve diyorki kasamızda para var fakat onu kimseye vermiyeceğiz yatırım yapacağız.
    Umarım yarın öğleden önce bir tavan yapar.
    Saygılar Sevgiler
    Yerli veya yabancı bir ortak arayışı da olabilir.

6. Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Karar: Şirketimiz Yönetim Kurulu şirket merkezinde toplanmak suretiyle aşağıdaki kararı almıştır:

Şirketimizin sürdürülebilir büyümesinin devamı, ambalaj sektörü içinde ki artan pazar payının sürdürülebilmesi, yeni istihdam sahalarının açılması, ülkemiz ekonomisinin büyüme hedefleri doğrultusunda Bantaş'ı geleceğe taşıyacak 2020-2025 vizyonu doğrultusunda yatırımların planlanması veya gerçekleştirilmesi düşüncesiyle;

Ofset tesislerimizin kapasitesinin artırılması amacıyla gerekli altyapı ve inşaat faaliyetlerinin yapılması yanında yeni bir lak hattı alınarak baskı kapasitesinin artırılması, kutu tesislerinde tam otomatik kapak hattı ve eklerinin alınması, baskı maliyetlerimizin azaltılması amacı ile kendi kesim hattımızın kurulması, üretim yerleri çeşitlendirme konusunda fizibilite çalışmalarının yapılması, ürün çeşitlendirme konularında üretim ve pazar olanaklarının araştırılması, projelendirilmesi; İlgili yatırımlar için gerekli finansmanın karşılanması amacı ile şirketin mevcut özkaynakları yanında alternatif finansal kaynakların araştırılması ve Yönetim Kurulunun onayına sunulması.

Yatırımlar ile ilgili özellikle yerli firmaların ağırlıkta olmasına önem verilerek yerli ve yurt dışı firmalardan teklif alınması, alınan teklifler ve görüşmelerin verdiği bilgiler çerçevesinde yönetim usullerine göre, Yönetim Kurulu'na bilgi vermek şartıyla sonuca erdirilmesi; bu konular ile ilgili resmi ve özel kurumlarda her türlü çalışma, müracaat ve işlemlere başlanılması ve Yönetim Kurulu'na bilgi verilmek şartıyla sonuçlandırılması için Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan ERDAN'a yetki verilmesine karar verilmiştir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/8601

BAKIN BURASI ÇOK ÖNEMLİ!...

7. güzel haber de düştü kapa ama bizim uyuz eşek gitmiyor...karton bile gitti neyse sabretmeye devam...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Bunların amacı nedir, anlayamadık gitti...?

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 488/804 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •