Sayfa 586/804 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Çarli karabatak gibisin yaw, gönlünce olsun.

katmer-bntas göreceli haftalık grafik...grafik yukarı diyorsan katmr daha iyi performans gösterecek anlamı taşıyor....ytd

6.73 denemiş ama 6.75 denememiş..6.30 üzerinde kaldığı sürece denemeye devam edecek gücü var..6.75 önemli olsada adam olacak çocuk 6.84 ve üzeri.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,698
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku

katmer-bntas göreceli haftalık grafik...grafik yukarı diyorsan katmr daha iyi performans gösterecek anlamı taşıyor....ytd

Çarli ben dolar bazlı grafikte tepe 1.32 yi bilirim başka bilmemmmm.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

4.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    katmr sattim zaten maliyete..vertu aldim..

5.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Adem abi 11 tl yapiyor demi.benim hesabim kıttır..orayi gorunce bakacaz..genellikle hisseler hem tl hem dolar bazli tepelerini aşinca bir o kadar daha gidiyor..en azindan eskiden öyleydi..netaş dada aynisini bekledim olmuştu..bunda hissediyorum beni öpecekler..ama olsun...arada öpulmek lazim...������
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,698
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Adem abi 11 tl yapiyor demi.benim hesabim kıttır..orayi gorunce bakacaz..genellikle hisseler hem tl hem dolar bazli tepelerini aşinca bir o kadar daha gidiyor..en azindan eskiden öyleydi..netaş dada aynisini bekledim olmuştu..bunda hissediyorum beni öpecekler..ama olsun...arada öpulmek lazim...������

Sultanım evlenilecek kağıt vardır eğlenilecek kağıt vardır benim için BANTAŞ eğlencelik.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Show gelecek ay bu ufaktan..
    Bu ay bitmedi daha ama...show ne zaman...

Sayfa 586/804 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •