Sayfa 451/804 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. [QUOTE=CEMCE;4488389]
     Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku

devre kesici... tanımlama
    kağıtta çok fazla küçük yatırımcının olması devre kesicinin (!) hareket alanını genişletiyor, elini güçlendiriyor.
    Umarım öngörünüz kısa zamanda gerçekleşir.
    Kahveleri hazırlayın sayın scharif07 e

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. [QUOTE=THUNDERBOLT;4488679]
     Alıntı Originally Posted by CEMCE Yazıyı Oku
    Kahveleri hazırlayın sayın scharif07 e

Şerif'imin kahvesi baki...
    Gönül ne kahve ister ne kahvehane sohbet için kahve bahane.
    Siz de ziyadesiyle kahveyi hak ediyorsunuz sayın Thunderbolt

3. [QUOTE=CEMCE;4488727]
     Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku

Şerif'imin kahvesi baki...
    Gönül ne kahve ister ne kahvehane sohbet için kahve bahane.
    Siz de ziyadesiyle kahveyi hak ediyorsunuz sayın Thunderbolt
    Eyvallah

4. sağlam küfür istiyor bence )

Bugün memleketten Artvin den Yaşadığım şehre Antalyaya gidiyorum.Yolda Giresunda da mola verip (geceleme) yarın sabah devam edecem.Dolayısıyla pek ekrana bakamadım yarında çok bakamıyacam.Ama cepten anlık verileri görebiliyorum foreks fxplus kullanıyorum.
    Kahve molalarında takip ettiğim kadarıyla bugün birazcık işlem hacmi artmış normalin üstüne çıkmış.Ve çıkar çıkmaz 3.38 -3.21 arası gelip gitmiş.Derler ya her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.Tamda orya değinmek istiyorum.Bir kaç haftadır bir kaç defa yukarılara çıkartıp çıkartıp aşşağı lara indiriyorlar iyiyinin kötüsü kapanışlar yapıyor.Herkez bende dahil bazen kızıyor bazen acaba yukarıdan verip aşşağı dan alsak mı psikolojisi doğuyor . İşte tamda burada speek in bize mesaj yolladığını görebiliriz.
    Herkez ne diyor 3-5-10 basamak üstten sat sonra akşam alttan tekrar yerine koy.Ne güzel dimi.Speek te ağzımıza bal sürüyor .Kim kime bedava bal verir.Burdaki maksat milleti tren e indir bindir yaparken bir gün kalkması gerektiği saat ten önce tren kalkacak treni kaçıranlar OOO ! %10-15 kazandık diyecekler.Olsun kaçsın diyecekler sonra acaba tren kaçtı uçağa mı binsek diyecekler bu düşünce içinde düşünürken ekonomik koltuk bitmiş first class koltuk satın alacaklar,alacaklar ama bazıları..onuda bulamayacaklar ve sonrası eşine dostuna diyecekler ki ;Bende bir hisse vardı evet o hisse işte onu elimden kaçırdım ve arkasından el bile sallaya madım .Avuntu olarak şuradan daha çok şuradan daha iyi kazandım diye kendini kandıracak,işte o kendini kandırırken SEN elindeki eline geçen paraları ne yapacağını düşüneceksin.

ALLAH HER KEZ İN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

Maksat kimsenin kalbini kırmadan biraz moral biraz sabır vererek her şeyin vakti gelince değerine gelmesi dileğiyle..

SAYGILAR SEVGİLER.

6. ilk on kademe alış 619000 lot
    ilk on kademe satış 1946000 lot

satışa yığmış o kadar malı
    kaldırabilen varsa buyursun gelsin diyor.
    alış giriyor, alış siliyor, al gülüm ver gülüm yapıyor.
    DEVRE KESİCİ değneksiz köy bulmuş.
    ben yatırımcıyım...
    kumarbaz hiç değilim.
    patron olsam kağıdımla böylesine oynanmasına asla müsaade etmezdim.

7. Temeli sağlam,yatırımları devam eden, geleceği parlak olan bir firma.
    DEVRE KESİCİ tahtayı birazcık doğal akışına bıraksa kesinlikle buralarda olmayız.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8. BNTAS kimsenin dikkatini çekmeden silkeleye silkeleye gitmek istiyor. Bana göre sağlıklı olanı da bu. 3.50 üzeri ye kadar bu şekilde gider ondan sonra hızlanır gibi sanki. Ytd

Sayfa 451/804 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •