Sayfa 457/804 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. ya herkes satmış ya da saklanmış çalıların arkasına )

Sıcakta durursan tehlikeli gölgede durursan serin serin uyursun.Ben arkama yaslandım kovboy filimi izliyorum.
    Bugün 791801 lot credit suiss hiç satmadan alım yaptı.Uzun süredir almıyordu.Gerçi takaslarda görürsünüz çoğu hisseye bugün itibarı ile girmişler hiç satmadan.Ama hepisine değil tabiki.BNTAS a girmeleri önemli ,daha önce citi ve deutche nin toplam 5 mil. lotu vardı şimdi ise 125 bin sadece.İnşallah ayakları alışır da satmadan uzun vade yaparlar.
    Bu arada 1 kere şöğle adam gibi sabahtan tavan a kapatıp piyasaya bir mesaj veremedi.Millet al sat yapa yapa hisseyi çok yıpratıyor.Hayırlısı bakalım ne olacak.
    SAYGILAR SEVGİLER

3. ortalıkta bekliyorum ben ad*****n sıcağından sıcağa alışkınız bir şey olmaz )

4.  Alıntı Originally Posted by kaan28301 Yazıyı Oku
    ortalıkta bekliyorum ben ad*****n sıcağından sıcağa alışkınız bir şey olmaz )
    ad*****n sıcağından olacaktı ya )

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    aylık..

kağıdın böyle de bir zaafı var.. aşağı gelişler sert olmuş..

Çok sert olmuş düşüşler. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    Çok sert olmuş düşüşler. Ytd
    Çok sert yükselmedik ki çok sert düşelim.
    Çok sert yükselelim sonrasına bakarız

Yarın için her kez panik içinde.Kimisi diyorki ikinci pandemi kimisi ABD nin seçim için kimisi şişen endex in düzeltmesi.
    -----Şimdi özellikle şunu unutmamamız lazım ki normal zaman da zaten ambalaj iş yapıyor pandemi döneminde dahada iyi i
    ş yapıyor.
    ------ABD seçimi diyorlar bu bizi etkilemez diyecem ama etkiler malum yabancı zaten az şuanda hissede her kez onların gelip biraz hisse almasını bekliyordu.
    ------şişen endex deyince orada biraz farklı düşünüyorum malumunuz dur ki bütün küçük hisseler çok sert şekilde çıkarken BNTAS hakkını veremedi maalesef.Ama şuda bir gerçek çok fazla küçük yatırmcı olduğu için panik satış da gündeme gelebilir.Nihayetinde speek in arayıp ta bulamadığı ortam.
    Gelgelelim yarına yarın bir satış gelebilir 3.55 gibi bir seviye bekliyorum oda olmazsa 3.53 maximum.Umarım ordan dahada aşşağı inmez yoksa bizi çok üzebilir.
    Eskiler bilir ama yeniler ve kısacıların yarın panikleyeceği kesin.Hayırlısı bakalım.
    SAYGILAR SEVGİLER.

8.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Yarın için her kez panik içinde.Kimisi diyorki ikinci pandemi kimisi ABD nin seçim için kimisi şişen endex in düzeltmesi.
    -----Şimdi özellikle şunu unutmamamız lazım ki normal zaman da zaten ambalaj iş yapıyor pandemi döneminde dahada iyi i
    ş yapıyor.
    ------ABD seçimi diyorlar bu bizi etkilemez diyecem ama etkiler malum yabancı zaten az şuanda hissede her kez onların gelip biraz hisse almasını bekliyordu.
    ------şişen endex deyince orada biraz farklı düşünüyorum malumunuz dur ki bütün küçük hisseler çok sert şekilde çıkarken BNTAS hakkını veremedi maalesef.Ama şuda bir gerçek çok fazla küçük yatırmcı olduğu için panik satış da gündeme gelebilir.Nihayetinde speek in arayıp ta bulamadığı ortam.
    Gelgelelim yarına yarın bir satış gelebilir 3.55 gibi bir seviye bekliyorum oda olmazsa 3.53 maximum.Umarım ordan dahada aşşağı inmez yoksa bizi çok üzebilir.
    Eskiler bilir ama yeniler ve kısacıların yarın panikleyeceği kesin.Hayırlısı bakalım.
    SAYGILAR SEVGİLER.
    Sayın scharif07 sizi öngörü ve yorumlarnız için tebrik ederim. Gün içi müsait olduğunuzda yorumlarınızı bekliyoruz.

Sayfa 457/804 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •