Sayfa 774/804 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    Endeks 5,632 %2,25 artı.

BNTAS 8,17 tl...

Amk laneti...Borsa %2 düşse nereye yapışırsın acaba.???

Ulan, 8 liraya çeyrek ekmek köfte yiyemezsin.

Endeks düşerken tavşan...Endeks çıkarken karınca.

Tutarsız kansızlar...

Bu şirket tahtası sizin elinizde olmaktan nefret etmiştir.

Baskı, baskı nereye kadar.???

BANTAS'TA yeni hedefim...Endeks 10,000....Bntas 10,00 tl.

Vade 2023 sonu...anca gidersin.

YTD...

2. G7 Sertifikası ile ilgili bir kac sirket var Elif , Barem ve biriz ambalaj sirketleri almis sirkete bu konuyu sordum ve aşağıdaki cevabi aldim. G7 sertifikali makine aldik ve ülkede bu sertifkayi veren yok demişler. Komik şirket vesselam

Web sitemizdeki bilgi, yatırım programı kapsamında ofset tesislerimizin modernizasyonu neticesinde G7 standartlarında almış olduğumuz makine ve ekipman kastedilmekte olup, Şirketimizin G7 sertifikasyonu bulunmamakta oluğundan bu konuda bir kap duyurusu paylaşılmamıştır. Ayrıca ülkemizde G7 sertifikasını veren bir kuruluş yoktur.

*

3. Hareketler sert olsada 6 liralardaki hareketlere benzer şeyler yaşanıyor. Ayni işleyis devam edecekse Bu hafta zirve ustu bir kapanış gunu görürüz sanırım. Sonra son bir aşağı yoklama ve start.. Bilancoyu buralardan karsilamaz umarim . Büyük tahtalarda kazanilan paralarin buralara akma zamani geliyor diye düşünüyorum. Secim oncesi ralli bitecekse bu tahtalarda bitmeli bence. Ha başka bir planda tabi buyuklerde devam edip secim zamani bunları alttan toplayip seçim sonrasına birakmakta olabilir. Ama seçim sonrası bir belirsizlikken işi oncesinde bitirmeleri daha mantıklı geliyor. Yaşayıp göreceğiz bakalim çok enteresan surecler olacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    26 ARALIK 2022...Endeks 5,500...Bntas 9,00 tl.

28 ARALIK 2022...Endeks 5,345...Bntas 7,60 tl.

02 OCAK 2023...Endeks 5,650...Bntas 8,06 tl.

bidbas; hocam,

Hazır şirketi aramışken tahtalarını yöneten HIRSIZIN Kim olduğunu da soraydın.

Böyle bir karaktersizlik görmedim ben...

YTD.

Bu tahtacıdan kısa-uzun vade kimse reel anlamda para kazanamaz...Bilançosuna göre min 10 TLden işlem görmesi gereken tahta bu endexte hala 8 tl ise si....böyle şirketide tahtacıyıda patronuda dedim ve son parçayı da gömdüm...

Kalanlara bol kazançlar....

6. Oyle yatirim fonlari gelmeseydi 6 tllarda takiliyor olacaktık belki de. Hayırlı olsun size de umarim usd zirvesine gider de bende kurtulurum.
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu tahtacıdan kısa-uzun vade kimse reel anlamda para kazanamaz...Bilançosuna göre min 10 TLden işlem görmesi gereken tahta bu endexte hala 8 tl ise si....böyle şirketide tahtacıyıda patronuda dedim ve son parçayı da gömdüm...

7. Valla gecen seneyi düşününce ben şu son 3-4 aylık süreçten memnunum devami gelsin yeter günlük hareketlerden ziyade hedef ve trend odakliyim.
     Alıntı Originally Posted by magurus Yazıyı Oku
    26 ARALIK 2022...Endeks 5,500...Bntas 9,00 tl.

28 ARALIK 2022...Endeks 5,345...Bntas 7,60 tl.

02 OCAK 2023...Endeks 5,650...Bntas 8,06 tl.

bidbas; hocam,

Hazır şirketi aramışken tahtalarını yöneten HIRSIZIN Kim olduğunu da soraydın.

Böyle bir karaktersizlik görmedim ben...

YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Aynen katılıyorum.

YTD.

Sayfa 774/804 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •