Sayfa 779/804 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Derhal geri alım açıklaması yapması lazım Bantaş yöneticilerinin

2. z zamanda HİSSE ALIM AÇIKLANMALI

3. 130 ml net kar beklentim var aksama beyanname gelirse belli eder bekliyoruz bakalım.

4. Deprem bölgesi için vergi beyannameleri ertelendi ama diger bölgeler içinde mi ertelendi? konuya hakim biri var midir son tarih 17 Şubat'ti normalde.

5.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    130 ml net kar beklentim var aksama beyanname gelirse belli eder bekliyoruz bakalım.
    yeniden değerlemeleri katmışmıydınız_?

6. Yeniden degerleme net karda gorunmedi 2020 de sadece defter degeri oz sermaye vb rasyolara etki ediyor. Yani 200 ml yeniden degerleme artisi varsa 330 ml net kar gormeyecegiz muhtemelen. Ucuz olan hisse daha da ucuz gorunecek sadece. Asil hikaye Kap ta bahsedilen araziye ne yapılacak ne zaman bitecek bunlar açıklandığında cikacak ortaya. Sirkete mail attim bu konuda net cevap vermiyorlar. En verimli yatırimi yapmayi planliyoruz kesinlesen birsey yok diyip geçiyorlar. Bu kadar bekledik bu hikayeyi gormeden cikmak mantıklı degil. 6-7 Fk lardan hikayesi olan küçük bir sirket var ortada zamani geldiginde Kap haberleriyle destekleyerek yukarı hareketini hep beraber gormemiz muhtemel. Piyasa buyuk hisselerden yana olsa da hikaye ve net kar artışı varsa bir sekilde yolunu bulur diye düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    yeniden değerlemeleri katmışmıydınız_?

7. Fazla gaza gelmemek lazim sanki su ortamda...
     Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Bilanço gelmek üzere
    Kemerleri bağlayın

8.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Fazla gaza gelmemek lazim sanki su ortamda...
    dün sicilini ve geçmişini bolca sevdiğim hüsrev ...

telegram grubunda bntas paylaştı ve bikaç dk sürmeden tavan oldu

Sayfa 779/804 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •