Sayfa 494/804 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    3 lü dib genelde yoktur.ALLAH tan 3.59 a gelme şansı yok bugün için.Yoksa ortalık fena olur.
    teknikten anlamam...
    ben google'un yalancısıyım.
    https://www.forex.com.tr/formasyonlar-7881623

Üçlü Dip - Triple Bottom: Forex Grafik Modeli
    Grafik modellerinden biri olan Üçlü Dip formasyonu tipik olarak düşüş eğiliminde oluşur ve takiben gelecek terse dönüşü ve fiyatlardaki yükselişi işaret eder. Bu formasyon, ikili dip formasyonundan daha önemli olarak kabul edilir.

hoş bntaş gibi tahtalarda tekniğe de çok fazla inanmam. istedikleri gibi teknik çiziyorlar.

Alıntı Originally Posted by CEMCE Yazıyı Oku
    teknikten anlamam...
    ben google'un yalancısıyım.
    https://www.forex.com.tr/formasyonlar-7881623

Üçlü Dip - Triple Bottom: Forex Grafik Modeli
    Grafik modellerinden biri olan Üçlü Dip formasyonu tipik olarak düşüş eğiliminde oluşur ve takiben gelecek terse dönüşü ve fiyatlardaki yükselişi işaret eder. Bu formasyon, ikili dip formasyonundan daha önemli olarak kabul edilir.

hoş bntaş gibi tahtalarda tekniğe de çok fazla inanmam. istedikleri gibi teknik çiziyorlar.
    Benim kast ettiğim ikili dip ten sonra tekrar o seviyeler e gelirse sert aşşağı yapacağıdır.Tepeler için de aynı sı geçerlidir.
    Onun için 3.59 a gelme şansı yok bugün dedim.Ve kesin o seviyeden çıkacaktım ama maalesef fırsat vermediler.3.36 ile açıldı.
    Neyse yanlış anlaşılmışım kusura bakmayın,yazım hatası diyelim.
    Bntas a gelirsek tekrar kapanış ı 3.72 ile yapsa süper olurdu ama yapamadı.Bizi çok üzdü umarım bu son üzmesi olur.
    SAYGILAR SEVGİLER

3.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Benim kast ettiğim ikili dip ten sonra tekrar o seviyeler e gelirse sert aşşağı yapacağıdır.Tepeler için de aynı sı geçerlidir.
    Onun için 3.59 a gelme şansı yok bugün dedim.Ve kesin o seviyeden çıkacaktım ama maalesef fırsat vermediler.3.36 ile açıldı.
    Neyse yanlış anlaşılmışım kusura bakmayın,yazım hatası diyelim.
    Bntas a gelirsek tekrar kapanış ı 3.72 ile yapsa süper olurdu ama yapamadı.Bizi çok üzdü umarım bu son üzmesi olur.
    SAYGILAR SEVGİLER
    üstad yanlış anlaşılmıssanız siz de sorun yok demektir. Sorun yanlış anlayanda Latife bir yana sizin bu topikte varlığınız enazından bana moral motivasyon veriyor. 🙏

Selametle kalın.

4. ayıptır be TENEKE

şeytana pabucu ters giydiren cinsinden.

iblisler...

5.  Alıntı Originally Posted by CEMCE Yazıyı Oku
    ayıptır be TENEKE

şeytana pabucu ters giydiren cinsinden.

iblisler...
    yanlış anlaşılmasın

iblis mecazi anlamda kullanılmıştır.
    tdk sözlüğü
    Kötü, düzenci kimse (şeytanca işler çeviren kimse)

ytd

6. Ne olacak bu peynir tenekesi ???

7. 10.08.2020 tarihinde 586.618 lot yabancı satışı olmuş , yabancı oranı %10,60 dan % 9,10 düşmüş.
    Yabancı bilançoyu beğenmedi sanırım , umarım yabancı tekrar alıma geçerde zarardan kurtuluruz.

"ytdeğildir"

8. Sessiz TENEKE'cilerin sesi olalım bari. Credıt Suısse 67675 lotla bugün alımda.

Sayfa 494/804 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •