Sayfa 605/804 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Laklama nedir ?

Lak, baskı sonrası uygulanan işlemlerden biridir. Parlaklık ve dayanıklılık sağladığı için sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Vernik uygulamasına kıyasla daha çok parlaklık verdiği için baskı ürünlere görsel bir değer katar. Baskı yüzeyine uygulanan lak, ürünün daha parlak ve dikkat çekici görünmesini sağlar.

2. 3. 50 den Bi parça bende ortak oldum.. Vadem oldukça uzun ve her ay düzenli almayı düşünüyorum..
    Sektörel olarak oldukça ucuz fiyatlandığını, büyüme potansiyeli olarak şirketi beğeniyorum..
    Ancak beklentilerin fiyata yansıma süreci sancılı olabilir.
    Al-unut tarzı bi hisse olarak düşünülmeli..

3.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    3. 50 den Bi parça bende ortak oldum.. Vadem oldukça uzun ve her ay düzenli almayı düşünüyorum..
    Sektörel olarak oldukça ucuz fiyatlandığını, büyüme potansiyeli olarak şirketi beğeniyorum..
    Ancak beklentilerin fiyata yansıma süreci sancılı olabilir.
    Al-unut tarzı bi hisse olarak düşünülmeli..
    Beklentilerin fiyata yansimamasinin sirketle alakasi oldugunu sanmiyorum.

Ulke yonetimine duyulan guvensizlikle ilgili.

Yoksa bu fiyatlardan bu kadar mal toplama imkanimiz olmazdi.

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Beklentilerin fiyata yansimamasinin sirketle alakasi oldugunu sanmiyorum.

Ulke yonetimine duyulan guvensizlikle ilgili.

Yoksa bu fiyatlardan bu kadar mal toplama imkanimiz olmazdi.
    Mümkündür.. Ben ne yabancı takasının 3 milyondan 1 milyon lota düşmesini önemsiyorum ne de bahsettiğiniz siyasi riskleri..
    Bence bakmamız gereken şirket büyüyor mu? Kar ediyor mu? İhracat var mı? İşler yolunda mı?devamlı ihtiyaç olan bi ürün üretiyor mu?
    Gerisinin önemli ama uzun vadede bizim dikkat etmemiz gereken unsurlar olmadığını düşünüyorum..

5. [QUOTE=Mykskstar;5561539]Mümkündür.. Ben ne yabancı takasının 3 milyondan 1 milyon lota düşmesini önemsiyorum ne de bahsettiğiniz siyasi riskleri..
    Bence bakmamız gereken şirket büyüyor mu? Kar ediyor mu? İhracat var mı? İşler yolunda mı?devamlı ihtiyaç olan bi ürün üretiyor mu?
    Gerisinin önemli ama uzun vadede bizim dikkat etmemiz gereken unsurlar olmadığını düşünüyorum..[/QUOTE

Gercekten borsaya ihtiyac olunmayan parayla girilmeliki boyle donemlerde hisseyi bir kosede unutabilecek posizyonda olabilmelisin, yoksa korkutup bedavadan elinden alirlar mali, bunlar boyle vicdansizlar , kendi aralarinda algulum ver gulum indir asagi, sonra topla, oyun hep ayni....

6.  Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Mümkündür.. Ben ne yabancı takasının 3 milyondan 1 milyon lota düşmesini önemsiyorum ne de bahsettiğiniz siyasi riskleri..
    Gerisinin önemli ama uzun vadede bizim dikkat etmemiz gereken unsurlar olmadığını düşünüyorum..
    Gercekten borsaya ihtiyac olunmayan parayla girilmeliki boyle donemlerde hisseyi bir kosede unutabilecek posizyonda olabilmelisin, yoksa korkutup bedavadan elinden alirlar mali, bunlar boyle vicdansizlar , kendi aralarinda algulum ver gulum indir asagi, sonra topla, oyun hep ayni....
    Ayni fikirdeyim.

Secim sonucunu gorene kadar tek lot satmam.

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ayni fikirdeyim.

Secim sonucunu gorene kadar tek lot satmam.
    Şirketin işlerini durduracak iç yada dış savaş çıkmayacağını varsayarsak a veya b partisinin kazanması devamlı tüketilen ürünlerin saklanacağı ürünü üreten bir şirketi ne kadar etkileyebilir ki?
    OMAHALI

8. Borsadaki muaadillerine göre özellikle PD/DD de YARI YARIYA UCUZ KALAN; UYUYAN BİR DEV
    Çok baskı var; ortaklık vs gelebilir mi
    Bekleyip görecez

Sayfa 605/804 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •