Sayfa 558/804 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Önceliğim var yakında anlarsın ne demek istediğimi..ufaktan pozisyonum da var bantasta....
    Takipteyim..Doğru tahta bu yıl için.
    Öngöremediğim birkaç durum var netleşir ise, o zaman iş değişir.
    Saygılar
    Hocam merhaba 2016 yılı ortasında ve 2017 ortasında 2 defa çok kotu düşmüş bu hisse neden acaba bilginiz varmı 🤔

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bu hafta icin yukarida 5.65 asagida 5.25 var...baska birsey olmaz...ytd

Çarli teneke varmı sende, yoksa alacakmısın ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

3.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Çarli teneke varmı sende, yoksa alacakmısın ?
    Bende gedza var ..tenekeyi ilk aldigimda sen vardin dalga gecmistin...sonrasinda biri satmaya zorladi yok yere sattim 1.6 tl den bntas satip psdtc aldim..o paradan hayir gelmedi...bntas simdi takibimde sadece...

pala salı -perşembe senın , cuma ben giderim..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

pala 15.58 de verdiğin 55 ler için teşekkürler.. fırça için kusura bakma .. yoksa başka türlü gidesin yok..senın yüzünden dyoları erken verdim.. gerçi yarın dyoya kırmızı bar gelecek telaffi ederiz..bu gün 73 78 aralığa bana uyar.. yarın Anadolu çağıracağım merek etme..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Belki olur...!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

pala ben 72 yi gördüm eyvallah.. (dükkan açık) şimdi 66 kapasan bile üzülmem..

8. Yavaş..acele yok.
    Hızlı koşan atın moku seyrek düşer.
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayfa 558/804 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •