Sayfa 515/804 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Tavana 4 kademe ve toplamda 1.200 K civarı mal var. Bakalım ne yapacak pala.
    Su akar yatağını bulur...
    Yazdıklarım beni bağlar, asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

2. Ve tavan. Şuan 1020 K alıcı tavanda. Bugün tekrar bozmaz tavanı diye ümit ediyorum.
    Su akar yatağını bulur...
    Yazdıklarım beni bağlar, asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

3. Şaşırtmaya devam
    Is ak vakıf garanti oyak halk ziraat osmanlı
    Yapı
    Benim eski hisse de bunlar vardı.
    Başka pek aracı kurum kalmadı ama.
    Bizlerde bunlardan biriyle yapıyoruz gerci.
    Nedense tahta yapan bana da değişti gibi geliyor. Çok sert bu

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    daha önce atmıştım grafik sn. mydream.. bakın bugün ilkini görmüş.. rakam yazmıyorum sadece trendi çiziyorum (üç aşağı beş yukarı belli oluyor zaten)

maşallah, maşallah, tü tü tüü..

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    maşallah, maşallah, tü tü tüü..
    Bıçak karpuza doğru uzanıyor
    Teşekkür cesaret verdin bekledim
    Buraya 802 den kartn 9.56 dan katmer sattım 8.12 den almadım bntaş jetine bindim hayırlı kazançlar

6.  Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    Bıçak karpuza doğru uzanıyor
    Teşekkür cesaret verdin bekledim
    Buraya 802 den kartn 9.56 dan katmer sattım 8.12 den almadım bntaş jetine bindim hayırlı kazançlar
    size de bol kazançlar..

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Bist 100 bini test edemedi bntas 3 ün üzerine attı kendini.Son dakika 3.02-3.03 çalışan bntas kapanışı 3.01-3.02 kapadı.Keşke 3.03 kapasaydı.Daha iyi olurdu.Maalesef en yüksek seviye 3.13 ü gördü.O an derinliği takip ediyordum (garanti birmiliyon yüzbin lot aldı sattı ki garanti hiç bu kadar aktif olmamıştı.)3.13-3.14 oldu 1 lot alan olmadı ben bari alayım dedim hesabıma girene kadar geri döndü.Hayırlısı..Ama haftalık kapanış en azından piskolojik seviyenin üstünde kapamış oldu.
    Şimdi ise ikince bölüm;haftaya ne olur ne yapar
    Bence Pazartesi 3 ün üzerinde kapasın ,Salı günüde kademe kademe yükselsin.Bu arada çok söyleniyor,çok dile getiriliyor 3.20 seviyesi gerçekten önemli seviye.Nitekim bu seviyeyi geçince çoğu kişi satışa geçecek ben kendimi hariç tutuyorum çünkü bu seviye önümüzdeki günlerin taban seviyesi olacak,kötü günlerde dib noktası nı burada oluşturacak.
    Elinde uzun süre tutmasını bilenler için hedef fiyat 6.80- 7.50 li seviyeler ön görmekteyim. Tabi ki süre olarak ekim gibi düşünüyorum.
    SAYGILAR SEVGİLER.
    İYİKİ İNSALARIN KENDİ AKILLARI VER DÜŞÜNÜP KENDİLERİ KARAR VERİYORLAR!
     Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Söğle diyeyim öncelikle dollar bazlı tarihi zirvesi 1.51 cent * 6.80.tl = 10 tl. Fibonaci seviyesinin maksimum seviyesi de 1.26 cent buradan %10 hata payı düşerek 1.260-1.26=1.134 cent.*6.80=7.70 e denk geliyor.
    Süre olarak ekim ayı düşünmem de şöyle ki ; Halka arzdan beridir ekim ayları sonu hep dip seviyesi olmuş ve kasım ayında bir canlanma meydana gelmiş.Ve mart şubat aylarında da maksimum seviyeye çıkmış. Corona kayıp lı bir süre olarak ta 1 çeyrek(3-4 ay) süreyi mart şubat ayından çıktım ve sonuç ekim ayı nı işaret etti bana.Biraz karışık anlatmış olabilirim ama dilimin döndüğünce sade şekilde anlatmaya çalıştımTabiki ambalaj sektörünün canlanması,yaptıkları yeni tesis den yapacakları gelir,Bulgaristan a ve Irak a yaptıkları ihracat(haziran sonu gibi hızlanacaktır muhtemelen).Ve bir ara yabancı ortak arayışı nın belki tekrar dile gelmesi ihtimali...
    Genel olarak zaten ithalat ve ihracatta kısmi yapılsada corona nın etkisinin iyice hafiflemesi ile beraber her sektörün aşırı ivmelenmesini beklemek doğru olur bence.Buna müteakip işlerinde hızlanması beklentim doğrultusun da.
    Benim senaryom bu şekilde.
    SAYGILAR SEVGİLER.
    İYİYKİ İNSANLARIN KENDİ AKILLARI VAR DÜŞÜNÜP KENDİLERİ KARAR VERİYORLAR !
    25.04 deki yazımı tekrar yayınlamayı uygun gördüm,

Avatarıscharif07 scharif07 şu an forumda
    Kıdemli Üye

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANTALYA
    Gönderi
    672

Söğle diyeyim öncelikle dollar bazlı tarihi zirvesi 1.51 cent * 6.80.tl = 10 tl. Fibonaci seviyesinin maksimum seviyesi de 1.26 cent buradan %10 hata payı düşerek 1.260-1.26=1.134 cent.*6.80=7.70 e denk geliyor.
    Süre olarak ekim ayı düşünmem de şöyle ki ; Halka arzdan beridir ekim ayları sonu hep dip seviyesi olmuş ve kasım ayında bir canlanma meydana gelmiş.Ve mart şubat aylarında da maksimum seviyeye çıkmış. Corona kayıp lı bir süre olarak ta 1 çeyrek(3-4 ay) süreyi mart şubat ayından çıktım ve sonuç ekim ayı nı işaret etti bana.Biraz karışık anlatmış olabilirim ama dilimin döndüğünce sade şekilde anlatmaya çalıştımTabiki ambalaj sektörünün canlanması,yaptıkları yeni tesis den yapacakları gelir,Bulgaristan a ve Irak a yaptıkları ihracat(haziran sonu gibi hızlanacaktır muhtemelen).Ve bir ara yabancı ortak arayışı nın belki tekrar dile gelmesi ihtimali...
    Genel olarak zaten ithalat ve ihracatta kısmi yapılsada corona nın etkisinin iyice hafiflemesi ile beraber her sektörün aşırı ivmelenmesini beklemek doğru olur bence.Buna müteakip işlerinde hızlanması beklentim doğrultusun da.
    Benim senaryom bu şekilde.
    SAYGILAR SEVGİLER.
    İYİYKİ İNSANLARIN KENDİ AKILLARI VAR DÜŞ

Sayfa 515/804 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •