Sayfa 514/804 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    bir tavan mı..

Kapanış 5.25 iken rsı 77
    Baskıladı döktü kapanış 5.87 rsı 76 sağlam basarak yola devam mı?

2. Tahta eski hareketlerine göre farklı hareket sergilemeye başladı sanki. Bana kalırsa bir görev değişikliği olmuş burda.
    Su akar yatağını bulur...
    Yazdıklarım beni bağlar, asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

3. Allah bereket versin kalanlara bol ve bereketli kazançlar dilerim

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

4. Ve hareket süresindeki ilk devre kesici geldi...
    Su akar yatağını bulur...
    Yazdıklarım beni bağlar, asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

5. Beyler bayanlar bu Katmerci tahtasında bugün rüçhan verildiği gün ilk saniyeden itibaren olan katliam bende bir sarı ışık yaktı... 2020 Bedellimania sının sonuna geliyor normalleşiyoruz galiba... Bir kağıt rüçhan verirse rüçhan o gün çok hareket yapar miti artık sarsılıyor ... tamam eskiden de insanlar zarar ediyordu ama rüçhan yükselince yüksekten alınca zarar ediyordu... ilk dakikadan zarar eden rüçhan hiç olmalıştı ki oradai zarar %30 a ulaştı. Bu bugün bütün bedelli tahtalarını etkledi. Bir çoğunu operasyonu yapan spekleri tuttu engelledi ama şu var ki acemi küçük yatırımcı artık uyandı... onlar ilk defa bu sene borsa ile tanışan yatırımcılar olarak dogmaları vardı yercekimi kanuna inandıkları gibi rüçhanın zarar etmeyeceğine inanıyorlardı ama kazın ayağı değilmiş... katmer de kan gövdeyi götürüyor... speklerin artık eskisi gibi bedelli tahtalarına atlayacak saf adam buabileceklerini sanmıyorum ve bu onların planlarını da değiştirecektir bence...

Hele ki katmer tahtası hasbelkadar bugün biraz düzelmez veya artıya geçmez ise benim için bedelli furyası bitmiştir... O dalgaya artık zor binerim... Bundan mütevellid başka bir bedelli hissesi olan bnstas dan da bugün 6.25 den çıktım... Bants kötü firma değil kar ediyor ama FK sı mesela bir AKSA değil ... ben bantası hem kar eden hem de spekülasyona uygun firma diye almıştım... sadece kara bakacak olsam gider banka alırım sanayi alırım... Katmerciler de güzel satışları olan savunma sanayine geçen geleceği parlak firma idi ama acımadılar... Dalga tersine döndümü kimseye acımıyorlar... sular durulana kadar biraz uzaktan bakacağım sonrasına sonra bakarız... yatırımda temel mesele kaybetmemeek yoksa kazanmak için her gün yeni bir fırsat gelir aceleye gerek yok. ürkeklik iyidir bazen kaçanın anası ağlamazmış

Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    Beyler bayanlar bu Katmerci tahtasında bugün rüçhan verildiği gün ilk saniyeden itibaren olan katliam bende bir sarı ışık yaktı... 2020 Bedellimania sının sonuna geliyor normalleşiyoruz galiba... Bir kağıt rüçhan verirse rüçhan o gün çok hareket yapar miti artık sarsılıyor ... tamam eskiden de insanlar zarar ediyordu ama rüçhan yükselince yüksekten alınca zarar ediyordu... ilk dakikadan zarar eden rüçhan hiç olmalıştı ki oradai zarar %30 a ulaştı. Bu bugün bütün bedelli tahtalarını etkledi. Bir çoğunu operasyonu yapan spekleri tuttu engelledi ama şu var ki acemi küçük yatırımcı artık uyandı... onlar ilk defa bu sene borsa ile tanışan yatırımcılar olarak dogmaları vardı yercekimi kanuna inandıkları gibi rüçhanın zarar etmeyeceğine inanıyorlardı ama kazın ayağı değilmiş... katmer de kan gövdeyi götürüyor... speklerin artık eskisi gibi bedelli tahtalarına atlayacak saf adam buabileceklerini sanmıyorum ve bu onların planlarını da değiştirecektir bence...

Hele ki katmer tahtası hasbelkadar bugün biraz düzelmez veya artıya geçmez ise benim için bedelli furyası bitmiştir... O dalgaya artık zor binerim... Bundan mütevellid başka bir bedelli hissesi olan bnstas dan da bugün 6.25 den çıktım... Bants kötü firma değil kar ediyor ama FK sı mesela bir AKSA değil ... ben bantası hem kar eden hem de spekülasyona uygun firma diye almıştım... sadece kara bakacak olsam gider banka alırım sanayi alırım... Katmerciler de güzel satışları olan savunma sanayine geçen geleceği parlak firma idi ama acımadılar... Dalga tersine döndümü kimseye acımıyorlar... sular durulana kadar biraz uzaktan bakacağım sonrasına sonra bakarız... yatırımda temel mesele kaybetmemeek yoksa kazanmak için her gün yeni bir fırsat gelir aceleye gerek yok. ürkeklik iyidir bazen kaçanın anası ağlamazmış
    Bedelli furyası da ne demek. İyi niyetli ve işini iyi yapan şirketlerde bedelli prim yaptırır. Diğer şirketler bedelliyi soygun olarak yaparlar.

Bntaş; büyüyen, kar eden, daha fazla pazar ve satış potansiyelini artırmak için bedelli yapıyor. Alacak olduğu parada çok fazla değil zaten.

8. BEDELLİ SERMAYE ARTIRIM ORANI % 25 VE BEDELİ 1,50 TL.

1/4 ü 1,5 TL ise bütünü 6,00 TL eder.
    yatırımcıların bedelliye iştirak etmesi için kırmızı çizgi 6,00 TL dir.
    6,00 TL ile de zor katılımcı bulurlar, hatta daha yukarılarda olmalı.
    KATMER tahtasında rüçhanın ilk günündeki manzara doğal olarak yatırımcıyı korkutup kaçırabilir.
    BNTAŞ gibi bedelli sermaye artırım sürecini yaşayan firmalar tahtalarına bugün daha fazla sahip çıkmalılar.
    Bunu yatırımcılara hissettirmeliler.

KATMER nereden nereye gelmiş ona da bakmak lazım,aynı durum BNTAŞ için en azından şimdilik geçerli değil.

Bntaş ın yaptığı bedelli atla deve değil. kökü % 25..
    %200 -300 bedelli değil.
    Üstelik yatırıma gidecek.
    riskli bulan TÜPRAŞ alabilir )
    Son düzenleme : CEMCE; 21-10-2020 saat: 15:32.

Sayfa 514/804 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •