Sayfa 744/804 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Aylık kanal böyle, kanal üst bandı 5.75 civarı.

Kanal üst bandı 5.90 gibi.

2. Son Cuma gunu kapanista 33.181.000 lot islem hacmi var.

3.60'a kadar maaliyeti olan kucuklerin cogu 2 TL. kar'ini alip, 5.60 'dan cikmis gorunuyor.

Hisse eger yapacaksa asil cikisi bundan sonra yapacaktir.

5.60'dan bir tavan daha yaparsa, kucuklerden kimse kalmaz diye dusunuyorum.

Ihtiyac disinda satacak olanlarin, bu ortamda ne alacaklarini bir kez daha dusunmelerini oneririm.

3. Vallahi beni 5.60 dan önceki gün döktü. Hiç adeti değildi 3 gün üst üste yüksek artış göstermesi.
    Neyse, nasip, bol kazançlar dilerim

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    HABERID|ICERIK
    3928960|Olağan Dışı Fiyat/Miktar Hareketi Hk. İstenen Açıklama

Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    Borsa istanbul Başkanlığı'nın 11.10.2022 tarih ve E-18454353-100.06-11746 sayılı yazısı ile Şirketimiz payları üzerinde
    gerçekleşenolağandışı fiyat ve/veya miktar hareketine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel Durumların
    KamuyaAçıklanmasına ilişkin Tebliği'ne göre kamuya açıklanmamış özel bir durumun olup olmadığı hususundaki
    açıklamalarımıztalep edilmiştir.Şirket'imizin payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine
    ilişkinolarak, Sermaye Piyasası Kurulunun II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği kapsamında, mevcut durum itibariyle
    Şirketimiztarafından kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır.

SPK AÇIKLAMA İSTEMİŞ...

Borsa 1,400 endeksten.

3,500'e giderken bu tahta neden yatıyor diye ky ya neden kayıyorsunuz diye soran olmadı.?

Aylarca verem oldu millet burada...

Bankalar birileri tarafından uçurulurken sordunuz mu?

Bu tahtanın topiğinde yeni Hissedaşlar, yeni topik kardeşlerimizi bekliyorum.

Çıkın çıkın gelin...

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5. 3.xx fiyatlarda bu kaat 10 yapar derken yapmadıda..şimdi dönüşü millete taban taban baran vatandaşlar girdi diyemi ..10 yapıyo..bunların ekibinden birde şeker eksik. oda gelirse kadro tamamlanır..

6. Nooldu pashinyan? Yol çekiyordun cebrayıla? Raks ediyordun?

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Dayı biz gerdire gerdire kaldırdık çok fazla kaldırınca tahtaci yeter dedi ama çekiyor mal yok çekiyor mal yok.
    Gelmez dayu iyi çek belki gelir.
    gerdirerek aldığınız malın hayrını görün.. bereketli bol ve daim olsun...

ben (daire içindeki) çok az bir kısmından yararlandım.. her senet için elimde beyaz mendil var.. çokta önemli değil..biri gider diğeri gelir..

şu sıralar konya ve egeen gibi sığ ve seri senetlerle daha yoğun ilgileniyorum... teknik olarak daha çok yoruyor.. ancak para kazandığınız sürece bu pekte önemli olmuyor..

bntas ta kısalar kanal dışına çıktı ama ağalar halen kanal dışında değiller.. bu yüzden her hangi bir yerde durak bulmak çok zor olmayacak.. yine de geçmişteki çıkış hız ve açılarına bakarak pekte boşlamaya gelmeyecek..

grafikteki tüm kısalarda sorun görümüyor.. 3 renk eşit.... roza çapraz atmamış.. umarım taramalarıma tekrar girer..

kazancınız bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. çok güvendiğim kağıttı 3,42 lerde bunalttı 4,01 de verdiğimde 6 lara geleceğini bilanço sonrası olarak tahmin ediyordum.şanssızlık işte acseli 52 den ver bir gün sonra tavan serisi başladı.borsa sabırlıların yeri gerisi yalan.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Sayfa 744/804 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •