Sayfa 687/804 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. hayırlısı olsun

2. aracı kurumlar değişsede huyu hic degismiyor.ac kapa

3. Ne oldu pasinyan? Yol çekiyordun 3.21'e? Raks ediyordun?

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. [QUOTE=MUTANT;5856569]
     Alıntı Originally Posted by MUTANT Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar zamansal analizde belirttiğim tarihlere az kaldı 28 şubat yada 7 mart haftası ile birlikte BNTAS ın kendine yeni bir yön çizeceğini düşünüyorum.

MERHABA ARKADAŞLAR 15 ŞUBATTA ZAMANSAL ANALİZ SONUCUNDA BNTAS IN 28 ŞUBAT YADA 7 MART HAFTASINDA KENDİSİNE YENİ BİR YÖN ÇİZECEĞİNİ SÖYLEMİŞTİM. EKTEKİ RESİMDE BU SONUCUN GERÇEKLEŞTĞİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.
    ANCAK 2.56 LARA KADAR SARKMASI ÜÇGEN İÇİNDEN ÇIKIŞINI ÖTELEDİ MAALESEF. YENİ YAPTĞIM ZAMANSAL ANALİZE GÖRE 9 MAYIS HAFTASINDAN SONRA YENİ BİR SÜREÇ BAŞLAYABİLİR BNTAS İÇİN. BAKALIM İZLEMEYE DEVAM. (ASLA YTD)

https://www.tradingview.com/x/1a31l23P/
    merhaba daha önceden yaptığım zamasal analizlerde BNTAŞ ın düşüş sürecinin 28 şubat tan döneceğini aylar öncesinden

söylemiştik sonuç bizi yanıltmadı tamda 28şubat haftasında BNTAŞ 2,56 yı dip yaptı ve yukarı döndü.

2. zamansal analiz sonucunda 26 mart haftasında BNTAS ın 9 mayıs haftasında yeni bir yöne evrilceğini söylemiştik. Yine sonuç

bizi yanıltmadı. Forumda zamansal analiz sonuçlarım pek kaale alınmasada sonuçlarımız %100 doğrulukta oldu.

ama her istatiksel analizde bir yanılma payı vardır ben bu analizleri %5-10 hata payıyla yaptım şükür yanılmadık.

bundan sonrası için artık buraya zamansal analiz sonuçlarımı yazmayacağım herkese bol kazançlar.
    Bilim ve sanat, itibar görmediği toplumları terkeder. ( İbn-i Sina )

5. soran bir kaç arkadaş olmuştu daha önce kuyas topğinde de yazmıştım tekrar edeyim, zamansal analizde elliott dalga prensibi ve fibonacci oranlarını kullanıyorum.
    Bilim ve sanat, itibar görmediği toplumları terkeder. ( İbn-i Sina )

6. Bir kaç aydır hep yazdım
    Tavan serileri inşallah devam
    Eşdeğer şirketlere göre PD/dd düşük

7.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Bir kaç aydır hep yazdım
    Tavan serileri inşallah devam
    Eşdeğer şirketlere göre PD/dd düşük
    Aynı fikirdeyim. PD/DD 1,5. Eşdeğer şirketlerin 5 civarı. Bu hesaba göre (3,93/1,5*5) 13.1 gibi bir fiyat çıkıyor.

Yatırım tavsiyesi değil, yalnızca hayal ürünüdür

8. Hadi feride tavan

Sayfa 687/804 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •