Sayfa 333/804 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Sayın xxtrader sen kararsızları bekleme, sermaye 64 kar 7,85 milyon bence tatminkar degil.Ama unutmayalım her yıl bir haketmedigi yukarı hareket oluyor bekleyenler görür ama satabilirmi onu bilemem.
    Sayın hasan polat mevcut rasyolar dediğiniz gibi tatminkar değil ancak son çeyrek gelen 4 milyon tl kar bundan sonra gelirse yıllık 16 milyon tl kara ulaşırsa o zaman da bu fiyatlar ucuz olur. Ayrıca bedelli 'den gelen para ile yeni üretim hattı da açılacak.

Tabi ilk çeyrek rakamları ile daha net konuşulabilir önce onu görmek lazım.

Gerçi dediğiniz gibi 1-2 milyon tl kar açıklarken 6-7 tl leri görmüş bir hisse 7.8 milyon kar ile de görebilir tabi bu spekülatif bir yükseliş olur.

Bizim borsada her zaman beklenti satın alınır gerçekler satılır. Eğer iyi bir ilk çeyrek kar gelecek ise 1 aya belli etmeye başlar kendini.
    Yazdıklarım tamamen şahsi tahmin yorumlarımdır.
    Ytd

2. sonuçta bilançoda iyileşme var bunun hisse fiyatına mutlaka etkisi olacaktır....

3. Hissede yaprak oynamiyor..umarim sonu hayra gider...hareket olacak ki bereket olsun...spek kış uykusunda sanirim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Hissede yaprak oynamiyor..umarim sonu hayra gider...hareket olacak ki bereket olsun...spek kış uykusunda sanirim...
    Çarli speğin parası bitmiş yazıııkkkkk, söyle cuma günü ANKARA-KOCATEPE camisine gelsin biraz yardım taoplayalım ona.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Çarli speğin parası bitmiş yazıııkkkkk, söyle cuma günü ANKARA-KOCATEPE camisine gelsin biraz yardım taoplayalım ona.
    Sen bir el atsan hareketlenecek ama cebinde akrep var...

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Hissede yaprak oynamiyor..umarim sonu hayra gider...hareket olacak ki bereket olsun...spek kış uykusunda sanirim...
    1,40 tan 1,55 e geldi 1 haftada daha ne olsun kanaatkar olmalı

7.  Alıntı Originally Posted by osman91 Yazıyı Oku
    1,40 tan 1,55 e geldi 1 haftada daha ne olsun kanaatkar olmalı
    Usta zaten 1.55 ten 1.40 düştü geri başladığı yere geldi yani hisse 1.90 ları görüp geri 1.40 düştü bende 1.55 ten 1 hafta önce aldin daha tekrar yeni geldi aldığım yere..

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Sen bir el atsan hareketlenecek ama cebinde akrep var...
    Çarli ben gariban bağkuremeklisi'yim, benim param dünyanın en kıymetli parası.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 333/804 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •