Sayfa 597/804 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Bilanco ne iyi ne kötü ama sosyal medyada bunun kadar övülen bilanco da gormedim. Ben mi yanlış düşünüyorum? Beklenmeyen supriz birşey yok ortada. Yıl sonu 60ml yakın kar gelirse 6-7liralarda olması gerekir diye bekliyoruz bakalım. 3. ceyrekte yolunu belli eder heralde..

2. Yorumunuza katılıyorum. Bilanço ile bir yere kadar gider başka bir haber lazım. Beklemeye devam ediyoruz bakalım filmin sonu ne olacak
     Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Bilanco ne iyi ne kötü ama sosyal medyada bunun kadar övülen bilanco da gormedim. Ben mi yanlış düşünüyorum? Beklenmeyen supriz birşey yok ortada. Yıl sonu 60ml yakın kar gelirse 6-7liralarda olması gerekir diye bekliyoruz bakalım. 3. ceyrekte yolunu belli eder heralde..
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

3. Spekto malı toplayamamış.... sen bu kafayla sittin sene malı toplayamazsın

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın...yorumlarım yatırım tavsiyesi değil dostça muhabbettir doğruları olduğu gibi yanlışlarıda elbet vardır...

4. Şirketi biraz inceledim. Faaliyet raporunda yapılan yazım hatalarını falan görünce kurumsal olarak zayıf bir görünüme sahip olduğunu düşündüm. Hiç mi bir yetkili alıp okumamış raporu gibi düşündüm. İş alanını da çok fazla değerli bulmadım. Temel olarak oranları güçlü iş alanında daha özel alanlara hamleler yapması durumunda gelişim gösterebilir. Yani ben şimdi teneke bidon yapıcam desem çok zor alan yılların bilgi birikimi ve teknoloji gerekli gibi bir şey söyleyeceğini sanmıyorum. Dolayısıyla iş alanı benim gözümde vasat bir durumda. Hisse yükselir düşer o ayrı bir konu.

Y.T.D.

5. Tenekeden oldugunu bilerek aldik

Teneke deyip gecmeyelim

Bugün Turkiyenin en büyük ambalaj firması sarten işe yağ peynir tenekeleriyle başlamış

Su an % 70 teneke % 30 plastik üzerine

Kimbilebilir ileride sarten gibi tenekeden diğer ambalaj ürünlerine geçmeyeceğini

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Tenekeden oldugunu bilerek aldik

Teneke deyip gecmeyelim

Bugün Turkiyenin en büyük ambalaj firması sarten işe yağ peynir tenekeleriyle başlamış

Su an % 70 teneke % 30 plastik üzerine

Kimbilebilir ileride sarten gibi tenekeden diğer ambalaj ürünlerine geçmeyeceğini

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu durumun gerçekleşmesi için Mitsui gibi bir kurumsal güce ihtiyaç olabilir. Ben o vizyonu faaliyet raporundan çıkartamadım. Belki de o vizyon ben de yoktur.

İnşallah çok kazanırsınız ben de mos mor olurum Sadece objektif bir bakış açısıyla değerlendirmeye çalıştım. Likidite olarak güçlü satışları artıyor borç oranı yüksek değil, oranları güzel.

Temel olarak beğendiğim için incelemiştim.

Y.T.D.

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    BNTAS.

https://www.bantas.com.tr/yatirimci-iliskileri/

Sermaye 80.625.000 lot.

Hissenin %58.02 'si halka acik, dolasimdaki lot sayisi 46.77 Milyon adet.

Peynir, zeytin, Yag tenekeleri ile Tiner, Antifriz ve Madeni yag teneke ambalaj uretiyor.

250 gram - 20 lt. arasi tum ebatlarda.

Halka acildiklari gunden bu yana sozlerini tuttular.

2021 YILI 3 AYLIK KONSOLIDE OLMAYAN NET KARI 13.578.396 TL (2020/3 AYLIK: 4.644.304 TL)

BANTAS BANDIRMA AMBALAJ`IN 2020 YILI 12 AYLIK KONSOLIDE OLMAYAN NET KARI 25.319.958 TL (2019/12 AYLIK: 14.675.182)

Sanirim, 2021 yili ilk 3 aylik kar'i 13.5 Milyon TL. gelince dikkati cekti.

Gecen yil ayni donemde bu kar 4.644.304 TL idi.

Bir de piyasada grup girdi lafi dolaniyor. Nedir bilemem.

Ileri donuk yatirim yapiyorlar ve en son teknolojiyi kullaniyorlar.

Piyasada rekabet kosullari nedir, bilmiyorum ancak bu kadar yatirim yaptiklarina gore hesabi yapmislardir.

Alirsin almazsin, hic isim olmaz, bildiklerimizi yazdik.
    Ben hisseyi begeniyor ve tutuyorum.

8. Bir sarten faaliyet raporuna baktim bir bantas faaliyet raporuna baktim. O faaliyet raporuysa bantasin ki ne diye düşündüm Hatta bntasi da satin alsalar keske rekabet eden bir firma azalir diye geçirdim içimden ama sarten tenezzül etmez bntasa muhtemelen. Biz patronlarin tatilden donmesini bekleyelim en iyisi az kaldı

Sayfa 597/804 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •