Sayfa 783/804 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Bu sene de ekim kasıma kadar stoktu oydu buydu gececek bu hissede bence en iyi ihtimal ekim ve sonrasinda yeni zirve görebileceğiz. Yok yeni arsayı capaladik, idari binayi yeniledik, grafik bölümüne takla artırdıkla oyalanip dururuz. Yapcak bisey yok yan tahtalarin çoğu bu halde en azindan at degistirmek isteyene fırsatlar var. Patron ne zaman gideceğini biliyor gittikten sonra da yok yeni arsaya şunu yapacağız yok suraya ihracat yapacağızlarla mallarını dagitacak birilerini bulur bizde o zamani bekliyoruz sabırla.
     Alıntı Originally Posted by AYAKLI BORSA Yazıyı Oku
    Bence hammadde almış olabilir, bilançoda stokların arttığını görebiliriz.

ONEPLUS A6000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Paraşütsüz düşüyor. 4-5 ay da yarı fiyatına düştü neredeyse. Aslında temeli sağlam küçük kağıtlardan . Ben de yok , izliyoruz bakalım.

3. 1 ayi gecmis ne kap var ne hareket. Ne yazan var ne cizen bir ses vereyim dedim. 10 gün içinde bir kap atar sirket arsaya ait gelismelerle ilgili heralde. Ya da bir forklift idari binaya bilgisayar aldik falan
    Usd grafik diplerine yakin geziniyor onumuzdeki surecte bir hareket gelmesi lazım.

4. Sonunda kap geldi sevindirici olsa da nasil bir yatırım yapilacak hala belirsizligini koruyor. Bakanliga gonderilen evraklarla ilgili süreç nasıl isliyor bilen var mi acaba ne kadar surecek bu yatirima başlama hikayesi

5. Usd artiyor diye artiyor iste. Usd grafikte diplerde geziniyor. ihracat orani da düşük fazla talep görmüyor simdilik hacim de yok. Bayram sonrasi bir seyler olur mu yoksa 3-5 ay dip taramasi mi yapariz bilemiyorum ama sıra buna en sonlara dogru gelecek sanırım.

6.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Usd artiyor diye artiyor iste. Usd grafikte diplerde geziniyor. ihracat orani da düşük fazla talep görmüyor simdilik hacim de yok. Bayram sonrasi bir seyler olur mu yoksa 3-5 ay dip taramasi mi yapariz bilemiyorum ama sıra buna en sonlara dogru gelecek sanırım.
    Ahmet kardeşim buna sıra gelene kadar hamile boga düşük yapacak.tabi benimkisi espri burada sıra gelecek.takibimde şu an izlemedeyim .slm.ve sevgilerle saglicakla kal.ytd

7. Hala prim yapmis sayilmaz ama sosyal medyada cok dilleniyor patronda kediyle oynar gibi oynuyor. İster misiniz kasadaki parayi stoklara bassin aa para kalmamis, yeni yatirima para lazim kredi faizleri yuksek diyip yatirimcidan bedelliyle para toplamaya çalışsın İhtimal düşük Kasaya yillik 100 ml net nakit girerken bunu yaparsa soverler adama
    Bu ceyrek 180 ml civari ciro bekliyorum net kari sallamaya gerek yok yuzde 12-15 kar marjina gore hesabimi yapiyorum gerisi makyaj oluyor. Önümüzdeki 3. ceyrek hasat sezonu ve zamlar derken 230 ml ciroyu zorlar bence. Yani 2024 1mr ciro rahatlikla yapabilir ve 120-150net kar gelebilir. Yeni yatirim hikayeside seneye aciklanirsa piyasa 10 fk ustune rahatlikla atar diye düşünüyorum. Bence hala ucuz Usd olarak bakarsak zaten fiyat diplerde. Yan tahtalar hareketleniyor ve ucuz hisse sayisi yavas yavas azaliyor buraya da sira gelecektir..

8. Ne ucuzu kardeşim bedava.....hem de kağıt ambalajlarında bir PD dd yerine bir bak. BU DA AMBALAJ DEĞİL Mİ....HEM DE METAL AMBALAJ

Sayfa 783/804 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •