Sayfa 322/804 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by Westt75 Yazıyı Oku
    bence silkeliyolar heran geri dönebilir

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Neden yükseldi?
    Önemli bir hikaye var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by azom Yazıyı Oku
    Neden yükseldi?
    Önemli bir hikaye var mı?
    bana göre asıl sebeb spek. bilanço yu sebeb gösterip harekete geçti nereye kadar çıkarır nerden düşürür ancak spek bilir.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

https://www.youtube.com/watch?v=58-6xgrqGzQ

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Yukarıda linki verdiğim videoda patron basın açıklaması yapıyor.
    Özetle;
    1- 2016-17-18 Yıllarında toplam 30 milyonu geçen makina ve gayrimenkul yatırımı yapıldı diyor.
    2- Yeni planlanan yatırımla daha küçük boyutlu ambalajlarla ihracat imkanını artırmak istediklerini söylüyor. Büyük ambalajlarda navlun maliyetleri nedeni ile fazla ihracat yapamadıklarını anlatıyor. Yüzde 3 civarında olan direkt ihracatın yüzde 10 na çıkarılması hedefleniyor.
    3- Ambalajlar içi dolu olarak ihraç olma durumu var diyor. Örneğin peynir ve zeytin ihracında ambalajları da ihraç olabiliyor.
    Patron tam anlatamadı ama bu bildiğim bir konu. Şöyle olabiliyor; Siz örneğin peynir veya zeytin ihraç edecek firmaya teneke kutuları ihraç kaydı ile satıyorsunuz. KDV tahsil edilmeyip erteleniyor. Kutuları alan Firma peynir veya zeytinleri bu ambalajlarla paketleyip, 90 gün içerisinde ihraç ettiğinde, ertelenen KDV terkin ediliyor.

*Umarım doğru yerdeyizdir. Yatırım Tavsiyesi Değildir
    Neden çıkmasınki, İki defa 5 den dönmüş. Aylık bazlı grafiğine bakınca kimse bu hisse çok yükselmiş demez yani

5. 6 milyon tl lik açığa satış olmuş

6. 1.68 den geldim acikcilari patlatmak lazim

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. KİMSE KALMAMIŞ SPEK BURALARDA BİRAZ DAHA KAL DÜŞÜŞ HACİMSİZ AKŞAMA OK GİBİ YUKARI ÇİZ DERİM BENİ OKUYORSAN YAPARSAN SEVİNİRİM.Ben cumaya kaçtım
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. 1.80 li rakamlara vermedik hedef 5-6 diyenlere kandik, donus baslayinca korkudan 1.65 e verdik, bereket versin hedefi yukarida olanlara da sabir temenni ediyorum,

Sayfa 322/804 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •