Sayfa 619/804 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Aman hocam ne yaptın biz ky yiz. Estf.
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam şirketteki ortaklık payın %5'i geçerse kap bildirimi göndermeyi unutma
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Bence çoktan oldu. Bu kadar bezdiren Bist30 hisseleri vardi onlarda gidiyor. Bir bu kaldı. Siz yanlış anlamissiniz olayi
    Yanlış anladığımı sanmıyorum ancak,
    yazı dilinde "ironi" algılanamayabiliyor ...

Olan bu ise
    haklısınız,
    çok yanlış anlamışımm

yok o değil de
    olaya düz mantık bakacak olursak (ki öyle yapıyoruz),
    matematiksel olarak yılın bitmesine hala 50 gün varr

İzliyoruz bakalımm
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...89#post5592989

3. Ek kapasite yatirimi uretime gecsin, yuzde 60 daha fazla uretim yapsin, borcda min derecede sen o zaman hala baskilayabilirsen baskila bakalim, biz bekleriz merak etme....

4. gün..

5. info olayin anahtari heralde du bakalim nolcak...

6. İki haftadır endeksle inatlaşan tek hisse olabilir

7. [QUOTE=Yavuzsarac;5608646]Ek kapasite yatirimi uretime gecsin, yuzde 60 daha fazla uretim yapsin, borcda min derecede sen o zaman hala baskilayabilirsen baskila bakalim, biz bekleriz merak etme....[/QUOTE

doğru söylüyorsun kardeşlakin ş.yle bir ek bilgide ben vereyim çok yakın bir arkadaşım orada öğretmen beni oraya davet etti ankaradan bursa .zeri aktarmalı gittim çok içerde kalmış bir bölge sadece o bölgeye hizmet sunabiliyor çanakkale köprüsü tamamen bir bitsin asıl ozaman gör sen bu hisseyi çorludan keşana kadar oradan bulgaristana kadar arnavutluğa kadar her yer bu ambalajın kontrolünde olacak bizzat oranın yerlileriyle konuştum yerli derken tabiki borsayla ilgili olanlarlane yapayım alayımmı hisseyi diye mahsuscuktan sordum sanki beni 1 milyonluk hisse alscakmış gibi görüp aralarında fısıl fısıl konuşmaya başladılar bizim öğretmen arkadaşa sordum ne konuşuyorlar aralarında diye abe he herhalde senin tüm hisselrti slıp kendilerine hisse kalmayacağını sandılar dedi inanmayan atlasın arabaya gitsin görsün izindeyiz pensilvanya ip başkanı pensilvanyalı meral çarkçı kemal istesede istemesede bu ülke büyüyecek lamı cimi yok...

8. Köprüyle pek bir alakasi olduğunu zannetmiyorum keza feribotlarla istediği kadar mali daha ucuza geçirebilir. Simdilik Ege bölgesinde pazarlama için uğraşıyorlar bildigimi kadariyla fazla ucmaya gerek yok...[QUOTE=ayne;5625560]
     Alıntı Originally Posted by Yavuzsarac Yazıyı Oku
    Ek kapasite yatirimi uretime gecsin, yuzde 60 daha fazla uretim yapsin, borcda min derecede sen o zaman hala baskilayabilirsen baskila bakalim, biz bekleriz merak etme....[/QUOTE

doğru söylüyorsun kardeşlakin ş.yle bir ek bilgide ben vereyim çok yakın bir arkadaşım orada öğretmen beni oraya davet etti ankaradan bursa .zeri aktarmalı gittim çok içerde kalmış bir bölge sadece o bölgeye hizmet sunabiliyor çanakkale köprüsü tamamen bir bitsin asıl ozaman gör sen bu hisseyi çorludan keşana kadar oradan bulgaristana kadar arnavutluğa kadar her yer bu ambalajın kontrolünde olacak bizzat oranın yerlileriyle konuştum yerli derken tabiki borsayla ilgili olanlarlane yapayım alayımmı hisseyi diye mahsuscuktan sordum sanki beni 1 milyonluk hisse alscakmış gibi görüp aralarında fısıl fısıl konuşmaya başladılar bizim öğretmen arkadaşa sordum ne konuşuyorlar aralarında diye abe he herhalde senin tüm hisselrti slıp kendilerine hisse kalmayacağını sandılar dedi inanmayan atlasın arabaya gitsin görsün izindeyiz pensilvanya ip başkanı pensilvanyalı meral çarkçı kemal istesede istemesede bu ülke büyüyecek lamı cimi yok...

Sayfa 619/804 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •