Sayfa 262/804 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by Kapucim Yazıyı Oku
    Yeşil olurrrrrr sabır

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bencede... Patron çıldırdı..Yarı fiyatına satışlar..Kredi veya finans için gerekli ortağı bulunamadığı için 10.000.000 lot yok pahasına satılacak ve Gelen parayla yatırımlara yönelinecek..Yani, Arazilere çitler dikilecek..Koyunlar buradan geçerken yünleri çitlere takılacak ve buradan elde edilen yünler iplik yapılacak ve satılıp sermayeye eklenecek..Bizde yedik bunları.. He yav he he...Sen hisse 6 olmuş 7 olmuş ve yatırım için hisselerini satma sonra hisse gelsin yerlerde sürünsün..Sen yatırım yapacağım diye bu fiyatlardan satışa çık..Bu kadar lot satışa çıkınca hisse düşer ve şirketim piyasada daha fazla itibar kaybeder diye düşünme..Dedim ya patron çıldırdı..Aslında üç silahşör desek daha doğru olur.YTD

2. BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU KARARI

KARAR TARİHİ: 24/03/2018
    KARAR SAYISI : 2018/011
    Karar: Şirketimiz Yönetim Kurulu şirket merkezinde toplanmak suretiyle aşağıdaki kararı almıştır:
    Şirketimiz 24.03.2018 tarihli Yönetim kurulu Toplantısında; Bantaş Bandırma Ambalaj San. Tic. A.Ş. ‘nin Ülke sanayisine katkı ve büyüme hedefleri doğrultusunda ortak arayışı için yetkilendirmiş olduğu UP-Capital şirketinin yoğun çabalarına rağmen dünyada cereyan eden ekonomik dalgalanmalar neticesinde müspet bir sonuca ulaşılamaması nedeni ile 23.03.2018 tarihinde karşılıklı olarak anlaşmanın fesih edilmesi kararlaştırılmış ve aynı tarihte kamuoyu ile paylaşılmıştır.

Ancak şirketimizin büyüme ve ülke sanayisine katkı ilkesi doğrultusunda mevcut kapasitelerin artırım çalışmaları,

22.03.2017 tarihinde toplamda 14.486,96 m² alanda binaları ile birlikte alınan mevcut tesislerimize sınır bir başka tesisin katma değer oluşturması ve yeni istihdam alanları açması amacı ile faaliyete geçirilmesi,

Mevcut iş kolumuz metal ambalajda kapasite artırımı ve metal olmayan ambalaj ürünleri üretimi konusunda yatırımlar yapılması,

Mevcut teneke ambalaj ürünlerinde ürün çeşitliliğinin artırılması konusunda ar-ge yatırımlarının ticarileştirilmesi amacı ile şirketimizin mevcut öz kaynaklarının kullanılması, elde edilen ve edilebilecek öz kaynakların söz konusu muhtemel yatırımlar için kullanılabilir halde bulundurulması ayrıca yatırımlar ile ilgili yurt dışı ve yurt içi firmalardan teklif alınması, alınan teklifler ve görüşmelerin verdiği bilgiler çerçevesinde yönetim usullerine göre, Yönetim Kurulu'na bilgi vermek şartıyla sonuca erdirilmesi; bu konular ile ilgili resmi ve özel kurumlarda her türlü çalışma, müracaat ve işlemlere başlanılması ve Yönetim Kurulu'na bilgi verilmek şartıyla sonuçlandırılması için Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan ERDAN'a yetki verilmesine karar verilmiştir.

Yönetim Kurulu Başkanı

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Yönetim Kurulu Üyesi

ADNAN ERDAN

FİKRET ÇETİN

MUAMMER BİRAV

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/670391

3. [QUOTOriginally Posted by Kapucim Yazıyı Oku
    Yeşil olurrrrrr sabır

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildiE=ŞEKERLİ;1916896]Bencede... Patron çıldırdı..Yarı fiyatına satışlar..Kredi veya finans için gerekli ortağı bulunamadığı için 10.000.000 lot yok pahasına satılacak ve Gelen parayla yatırımlara yönelinecek..Yani, Arazilere çitler dikilecek..Koyunlar buradan geçerken yünleri çitlere takılacak ve buradan elde edilen yünler iplik yapılacak ve satılıp sermayeye eklenecek..Bizde yedik bunları.. He yav he he...Sen hisse 6 olmuş 7 olmuş ve yatırım için hisselerini satma sonra hisse gelsin yerlerde sürünsün..Sen yatırım yapacağım diye bu fiyatlardan satışa çık..Bu kadar lot satışa çıkınca hisse düşer ve şirketim piyasada daha fazla itibar kaybeder diye düşünme..Dedim ya patron çıldırdı..Aslında üç silahşör desek daha doğru olur.YTD[/QUOTE]

her iki arkadaşta haklı gibi. dünkü haber olumsuz bir algı oluştururken, bugünkü haber gayet olumlu, bu adamlar ne yapmaya çalışıyor? iyice bunalttılar milleti. bu durumu iyi analiz edecek tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyoruz. görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir.

4. P.tesi muhtemel oluşabilecek hissenin aşağı yönlü gitme ihtimaline sanırım set çektiler. Bişeler olacak gibi. Asla Yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    P.tesi muhtemel oluşabilecek hissenin aşağı yönlü gitme ihtimaline sanırım set çektiler. Bişeler olacak gibi. Asla Yatırım tavsiyesi değildir

1 hafta önce 10.000.000 lot yeni hisse piyasaya sürülecek dendi,
    dün ortak arama işi sonlandırıldı,
    bu gün yeni ortak aramaya yetki verdiler.
    Çok istikrarlılar,aynı senet grafikleri gibi.

6. Forum da ne kadar az yorum ne kadar olumsuz yorum o kadar iyidir 3-5 katı olcak diyen goy goycuda yok daha ne olsun beklicez sessizce

7. Birde başka tesisin faaliyete geçirilmesi durumu var galiba. İnşallah olumlu algılanır. Asla Yatırım tavsiyesi değildir

8. Yeşil olmuşuz 😀👍 günler sonra

Sayfa 262/804 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •