Special Days Image
Sayfa 484/804 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Her şeyi pozitif ve beklenen performansı göstermemiş.İnfo gedik birbirlerini yerken onlarda malı kaçırmak üzere.Esasında İnfo ile Gedik in yaptığı şu; (HAKARET MAKSADI İLE YAZILMAMIŞTIR)Köpekler için en değerli olan kemikleri ne yaparlar , ilerdeki günlerde açıkınca aç kalmıyalım diye gömerler sonra zamanı gelince çıkartırlar.Ama bazende başka köpekler bu gömüyü bulur ve yerler.Uyanık olanın malını yerler.
    Bugün o kadar alıma rağmen maalesef hissenin gidmemesi için uğraşan yerli speeklerimiz başarılı olmuştur.
    Ama kendileri de biliyor ki bir kere malın bir kısmını kaptırdılar ve düşürdük ce de , korku salalım derken ellerindeki malıda kaptırmaya devam ediyorlar korkan kendileri oluyor.
    Süre kısaldı bilanço 10.08 de gelmesi bekleniyor.Yani bu kadar açgözlü olmanın anlamı nedir anlamıyorum.Hem deniz manzaralı hem ucuz olsun olmuyor.
    Bugün bist e rağmen çekmesi gereken hareketi çektirmediler Vallahi tekrardan tebrik ederim yerli milli speek imizi.(merrill falan suçlu değil asıl yabancı bıyıklı bu merirll in içinde).1001 kılığa giriyorlar 1001 takla atıyorlar.O bastıkça ben kendimce takviye girmeye devam ediyorum yorulmadan yılmadan.Belki svıss kadar güçlü olmasak ta inancımız güçlü.
    SAYGILAR SEVGİLER

Bugün gel 4.15 e de biraz daha mallanalım.Yanlız gelirken ayağın kaymaz sın.Artık her kez kendine MÜSLÜMAN.

3. bu ne ya..
    iblisler devreleri yakmış yine.
    bu kadar düşüse bu kadar tepki (iki gün üst üste) biraz fazla değil mi?
    yatırımcıyı soğutmayın kardeşim...

4. 12 369 lotla 14 kademe düşmüş... 4,17 den 4,04 e)
    hacimsiz yani.
    teknik yapmak istemiş olabilirler mi?

Düşüş tekniğe uyuyor. Daha önceki kanal çizgisi dibi olan 4.05 e değdi.Benim beklentim 4.15 değip dönmesi idi.Ama böğle agresif hareketler teknik falan tanımıyor.Durum pek iç açıcı görünmüyor.

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Bugün gel 4.15 e de biraz daha mallanalım.Yanlız gelirken ayağın kaymaz sın.Artık her kez kendine MÜSLÜMAN.
    Dediğimiz yere geldi ama ayağı kaydı maalesef.Umarım 4.15 üzeri kapama cüretinde bulunur.Dün 4.50-.455 arasına gelme umudumuz yavaş yavaş hayallerde kalacak sanırım.Kapanışta bir süpriz yaparmı diyecem ama pek umut yok endex ide bahane edip dahada basıyorlar.
    Bu arada credit sviss 20 bin lot 4.25 den alım yaptı bugün.
    SAYGILAR SEVGİLER

7.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Dediğimiz yere geldi ama ayağı kaydı maalesef.Umarım 4.15 üzeri kapama cüretinde bulunur.Dün 4.50-.455 arasına gelme umudumuz yavaş yavaş hayallerde kalacak sanırım.Kapanışta bir süpriz yaparmı diyecem ama pek umut yok endex ide bahane edip dahada basıyorlar.
    Bu arada credit sviss 20 bin lot 4.25 den alım yaptı bugün.
    SAYGILAR SEVGİLER
    anlamadım sayın scharif07!
    4,15 üzeri kapatırsa ne olur ki?

8. Cüret ne kelime...
    speği kızdırmayalım
    sonra bugün tavan yapar

Sayfa 484/804 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız