Sayfa 562/804 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Zaman kaybı mı acaba? Yada amaç bizde bu hissi uyandırmak mı!
    Su akar yatağını bulur...
    Yazdıklarım beni bağlar, asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Hımmm bişeyler yapmaya çalışıyor birileri, bakalım neler yapacak.
    Saygılar
    Sayın Kalav,
    Canımız çıkmadan birseyler olur mu ? Kavrulmaya devam ediyor tahta. Takaslarda mal toplama çok da görünmüyor. Ya da biz göremiyoruz ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by alltimeinvest Yazıyı Oku
    Sayın Kalav,
    Canımız çıkmadan birseyler olur mu ? Kavrulmaya devam ediyor tahta. Takaslarda mal toplama çok da görünmüyor. Ya da biz göremiyoruz ?

Piyasa dalgalanmasının sonlarına geliyoruz....Yatırımcı savaşı tamamlandıktan sonra oluşum daha netleşecektir.
    Gerçek yatırımcı ve ana taşıyıcılar içi dolu tahtalarda seyirci kalma tarafında şimdilik.
    İnanmayanları, fiyatlamalarda mal bırakanları ve zaman mefrumu olanları takip ediyor piyasa sıkıştırarak.
    Günü gelecektir.
    Saygılar bol kazançlar.
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4. Kutu Üretim Fabikası: Bandırma Balıkesir asfaltı 8. Km’de bulunan kutu üretim fabrikası, en son
    teknolojiye sahip teneke kutu üretim hatları ile müşterinin istekleri ve talepleri doğrultusunda gıdaya uygun
    peynir, zeytin, turşu, zeytinyağı, nebati yağ, madeni yap ve boya sektörleri için teneke ambalaj üretmektedir.
    Fabrikada 2.500 m² kapalı alanda kesim, dikiş, üretim, sevkiyat gibi üretimin tüm aşama ve işlemleri
    yapılmaktadır.
    Metal Ofset Tesisi: 3.500 m² kapalı alanda, baskı hatları, kapak hatları, atölye vb. bölümler bulunmaktadır.
    Yıllık 7.581.074 kg (3.442.500 m²) metal ofset baskılı levha üretim kapasitesi bulunmaktadır. Bu fabrikada
    gıdaya uygun laklama ve en yüksek kalitede metal ofset baskı hatları ile gerçelşeşmektedir.
    Metal Kutu Üretim Ek Tesis: 8.000 m²â€™lik kendi arsası üzerinde 2013 yılı Kasım ayında inşaatına
    başlanılan Metal kutu üretimi ek tesisi inşaatı, Aralık 2014’te tamamlanmış ve ruhsat için Belediye’ye
    başvurulmuştur. Yeni yatırım sayesinde metal kutu fabrikasında %60 kapasite artışı sağlanması
    beklenmektedir. Bu tesisle beraber toplam 12.000 m² kapalı alana ulaşılmıştır.

5. 2014 yılında tamamlanan ek tesis neden hala ruhsat alamamış?Burası 6 yıldır boş mu?

Gel zaman git zaman,
    Ömür dediğin ne ki ! farkına bile varmadan yıllar geçmiş oluyor. Ve biz bunu sadece takvime bakınca anlıyoruz ve hep diyoruz ki ben kağıt üzerinde belki yaşlandım ama kendimce kendimi yaşlı görmüyorum....
    Ahh ah biz adım adım yaşlanmaya başlıyoruz sanırım ama bu bntas inşallah paslanmaz. Tenekemiz var evet değerli bir emtia değil bir altın bir gümüş bir bakır değil ,değil ama buda bir nevi metal ..
    Neyse akşam akşam yine bir hikaye anlatmayayım. Zaten tadımız tuzumuz yok bizim kadar speek bu tenekeye değer verse şimdi neleri yazmamız lazımdı neler yazıyoruz.
    Şimdi ben yarın için bir ihtimal yüksek hacimli bir gün olması beklentisi içindeyim.Ve muhtemelen yarın endeks negatif olma ihtimali de hayli yüksek.Buna rağmen bir ihtimal 5.42-5.43 e değmesini bekliyorum.Değmesini bekliyorum ama kalıp kalamayacağını çok kestiremiyorum.Umarım ve İNŞALLAH kalır ve kalıcılığı daim olur.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    SAYGILAR SEVGİLER.

7. Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Gel zaman git zaman,
    Ömür dediğin ne ki ! farkına bile varmadan yıllar geçmiş oluyor. Ve biz bunu sadece takvime bakınca anlıyoruz ve hep diyoruz ki ben kağıt üzerinde belki yaşlandım ama kendimce kendimi yaşlı görmüyorum....
    Ahh ah biz adım adım yaşlanmaya başlıyoruz sanırım ama bu bntas inşallah paslanmaz. Tenekemiz var evet değerli bir emtia değil bir altın bir gümüş bir bakır değil ,değil ama buda bir nevi metal ..
    Neyse akşam akşam yine bir hikaye anlatmayayım. Zaten tadımız tuzumuz yok bizim kadar speek bu tenekeye değer verse şimdi neleri yazmamız lazımdı neler yazıyoruz.
    Şimdi ben yarın için bir ihtimal yüksek hacimli bir gün olması beklentisi içindeyim.Ve muhtemelen yarın endeks negatif olma ihtimali de hayli yüksek.Buna rağmen bir ihtimal 5.42-5.43 e değmesini bekliyorum.Değmesini bekliyorum ama kalıp kalamayacağını çok kestiremiyorum.Umarım ve İNŞALLAH kalır ve kalıcılığı daim olur.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    SAYGILAR SEVGİLER.
    Sahipsiz bir yaprak gibi savruluyor ...

Sayfa 562/804 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •