Sayfa 771/804 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Ocak sonunu bir gorseydiniz iyiydi

Karpuz'mu keseceksin ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

2. Adana da bile zor o mevsimde karpuz Son ceyrek en iyi karlarin geldiği donem. Yine stoklara yuklenmezlerse cok iyi net kar gelebilir. Ceyreklik 40 ml üstüne cikarsa 10 tl altina dusmeyiz ve yukarı potansiyel artar bence. Bu fiyatlardan fonlar almaya ky satmaya devam ediyor görüntüsü var. Giren ky genelde kisa vade girip çıkıyor. Takas teknik vb hiç olmadığı kadar iyiyken satmak mantıklı gelmiyor bana.
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Karpuz'mu keseceksin ?

3. ekim sonundaki kap haberi yeniden verilmis hala izin bekliyorlar yeni alinan arsa için.

Üretim kapasitesinin artırılması amacıyla gerekli altyapı ve inşaat faaliyetlerinin yapılması yanında yeni bir lak hattı alınarak baskı kapasitesinin artırılması, kutu tesislerinde tam otomatik kapak hattı ve eklerinin alınması, baskı maliyetlerimizin azaltılması amacı ile kendi kesim hattımızın kurulması, üretim yerleri çeşitlendirme konusunda fizibilite çalışmalarının yapılması, ürün çeşitlendirme konularında üretim ve pazar olanaklarının araştırılması, projelendirilmesi; İlgili yatırımlar için gerekli finansmanın karşılanması amacı ile şirketin mevcut özkaynakları yanında alternatif finansal kaynakların araştırılması

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1089673

Adam kafaya koymuş bölgenin en büyüğü olacakmış ...İlerleyen zamanda bakalım ne olacak....

5. 2018 bedelli sürecinden itibaren ayni terane devam ediyor. Bölgenin en büyüğü olamazlar Sarten sarkap ağaların dışında alt kategoride rakip çok. Benim merak ettiğim ne sekilde buyumek istiyor şirket. 18 lt teneke de büyük oyuncu olmayi mi düşünüyor yoksa farkli urunler mi uretecek yeni arsa da? Üretilen urunler avrupa pazarinda Sarten gibi bir oyuncu varken yer edinebilecek mi? Her sekilde buyuyecek en azindan bir hikaye var bizi yukariya taşıyacak.
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Adam kafaya koymuş bölgenin en büyüğü olacakmış ...İlerleyen zamanda bakalım ne olacak....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Adana da bile zor o mevsimde karpuz Son ceyrek en iyi karlarin geldiği donem. Yine stoklara yuklenmezlerse cok iyi net kar gelebilir. Ceyreklik 40 ml üstüne cikarsa 10 tl altina dusmeyiz ve yukarı potansiyel artar bence. Bu fiyatlardan fonlar almaya ky satmaya devam ediyor görüntüsü var. Giren ky genelde kisa vade girip çıkıyor. Takas teknik vb hiç olmadığı kadar iyiyken satmak mantıklı gelmiyor bana.

İRAN karpuzu kesersin sende olmazmı.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    Dandik lanet...

Endeks %0,25 eksi.

BANTAS %3,70 eksi. 8,36 TL.

Keşke hepsini verseymişim 8,97 civarından.

Uleyn, bu kadar mı osuruktan bir tahta olur bee?

YTD...

8. Düzeltme gerekli tabi geçen ay boyunca %30-40 gitti ya hemen Düzelt kendini.
    Malın sahibi kim diye bakmadan hisse almamak gerek,bu da böyle bir ders oldu bize.

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 771/804 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •