Sayfa 655/804 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Birilerinden mal alacağım diye basarken başka birilerine mal veriyor.
    Dengeyi nasıl tutturacak bakalım

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Yha 3.03 den. Verip çıktım şimdi 2.73 ile yine yapıştım hayırlısı ile artık dökme işi düşürerek olmaz, ha cesaret

Sayın;zafkanka, Hayırlısı olsun...

Bende, en son gördüğü 3,60 dan alıma başlayarak,

3,50.....3,40...3,30....3,20...3,10...3,01...2,88. ..2,70.

Olmak üzere her geri gelişinde kademeli olarak alış yaptım.

Bana mı denk geldi bilmiyorum ama, ben her alışta tahtacı aşağıya verdi.

Bu laneti almak için %400 kar yazmış ÇELİK firması CEMTAŞ dan çıkıp,

Bu TENEKE firmasına ortak oldum. gönül işte Ota da konuyor, ...?

Dikkat ettiğim bir şey var, Endeks düşerken kafadan pozisyon alan tahta,

Endeks toparlayınca yapıştığı yerde kalması...

Tahtada gerçek bir tahta yapıcı olsa buna müsaade etmez.

Neden aşağıdan mal kaptırsın ki...Birde İyi bir kar yazdığı halde.

Haaa ben inatçıyım...Bu tahta yapıcının kanını emmeden çıkmam bu tahtadan.

YTD...

3. Az önce orkide teneke 530 liraya aldık Ayçiçek yağı.. Yeni satış fiyatı 630 marketçinin haberi yok Teneke ile almak avantaj, çünkü 5 lt ambalajı teneke olmayan 170 TL. Var birşey Info geri dönüp, o da topluyor benim gibi.. Yatırım Finans in ve Bank of un malını alıyor .. Bekle, bekle

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 18 lt teneke olanı tercih et. Teneke zamlı fiyati bile diğerini döver

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bende 18 lt ona 550 ye aldım
    Hanımın karttan geçtik
    Çok olunca avantajlı oluyor
    5 litrede ütüyorlar

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

6. İlgili Şirketler

[]

İlgili Fonlar

[]

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

05.01.2022

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

SPK'nın Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15.1) 23.maddesinin 7.fıkrası gereği bilgilendirme amacıyla yapılan açıklamadır.

Şirketimizin 16.07.2020 Tarih ve 2020/020 nolu yönetim kurulu kararına istinaden; sürdürülebilir büyümesinin devamı, ambalaj sektörü içinde ki artan pazar payının sürdürülebilmesi, yeni istihdam sahalarının açılması, ülkemiz ekonomisinin büyüme hedefleri doğrultusunda Bantaş'ı geleceğe taşıyacak 2020-2025 vizyonu doğrultusunda yatırımların planlanması veya gerçekleştirilmesi düşüncesiyle;

Ofset tesislerimizin kapasitesinin artırılması amacıyla gerekli altyapı ve inşaat faaliyetlerinin yapılması yanında yeni bir lak hattı alınarak baskı kapasitesinin artırılması, kutu tesislerinde tam otomatik kapak hattı ve eklerinin alınması, baskı maliyetlerimizin azaltılması amacı ile kendi kesim hattımızın kurulması, üretim yerleri çeşitlendirme konusunda fizibilite çalışmalarının yapılması, ürün çeşitlendirme konularında üretim ve pazar olanaklarının araştırılması, projelendirilmesi; İlgili yatırımlar için gerekli finansmanın karşılanması amacı ile şirketin mevcut özkaynakları yanında alternatif finansal kaynakların araştırılması ve Yönetim Kurulunun onayına sunulması.

Yatırımlar ile ilgili özellikle yerli firmaların ağırlıkta olmasına önem verilerek yerli ve yurt dışı firmalardan teklif alınması, alınan teklifler ve görüşmelerin verdiği bilgiler çerçevesinde yönetim usullerine göre, Yönetim Kurulu'na bilgi vermek şartıyla sonuca erdirilmesi; bu konular ile ilgili resmi ve özel kurumlarda her türlü çalışma, müracaat ve işlemlere başlanılması ve Yönetim Kurulu'na bilgi verilmek şartıyla sonuçlandırılması için Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan ERDAN'a yetki verilmesine karar verilmişti;

Bu kapsamda yapılan çalışmalar;

05.01.2022 tarihli bildirimimizden sonra ki gelişmeler;

Yatırım programımızda yer alan "ürün çeşitlendirme konularında üretim ve pazar olanaklarının araştırılması" kapsamında; Cezayir pazarı ile ilgili çalışmalar yapılmış olup, ilk siparişe istinaden sevkiyat 2022 yılı mart ayı içinde yapılacaktır.*

Yenilenebilir enerji temini anlamında, GES (Güneş Enerji Santrali) ile ilgili fizibilite ve yatırım maliyeti hususlarında çeşitli firmalardan teklif alma çalışmaları yapılmaktadır.*

*Yatırım programımıza ekonomik konjonktür doğrultusunda devam edilmektedir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

7. Gayet guzel haber ama konu bantas olunca bir kac kez düşünmek gerek. Anlasmanin boyutu ne, hangi firma vb detaylar olsa daha guzel olurdu. Cezayir ve avrupa ulkelerinin birkaçına 2012 de ihracat yapmış. sanırım 6 aylık bilancolar gelmeden detaylar hakkında çok bilgi alamayacağız. Bu arada ihtimal vermiyorumda GES yatiriminida bedelli ile yapmasin
     Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    İlgili Şirketler

[]

İlgili Fonlar

[]

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

05.01.2022

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

SPK'nın Özel Durumlar Tebliği'nin (II-15.1) 23.maddesinin 7.fıkrası gereği bilgilendirme amacıyla yapılan açıklamadır.

Şirketimizin 16.07.2020 Tarih ve 2020/020 nolu yönetim kurulu kararına istinaden; sürdürülebilir büyümesinin devamı, ambalaj sektörü içinde ki artan pazar payının sürdürülebilmesi, yeni istihdam sahalarının açılması, ülkemiz ekonomisinin büyüme hedefleri doğrultusunda Bantaş'ı geleceğe taşıyacak 2020-2025 vizyonu doğrultusunda yatırımların planlanması veya gerçekleştirilmesi düşüncesiyle;

Ofset tesislerimizin kapasitesinin artırılması amacıyla gerekli altyapı ve inşaat faaliyetlerinin yapılması yanında yeni bir lak hattı alınarak baskı kapasitesinin artırılması, kutu tesislerinde tam otomatik kapak hattı ve eklerinin alınması, baskı maliyetlerimizin azaltılması amacı ile kendi kesim hattımızın kurulması, üretim yerleri çeşitlendirme konusunda fizibilite çalışmalarının yapılması, ürün çeşitlendirme konularında üretim ve pazar olanaklarının araştırılması, projelendirilmesi; İlgili yatırımlar için gerekli finansmanın karşılanması amacı ile şirketin mevcut özkaynakları yanında alternatif finansal kaynakların araştırılması ve Yönetim Kurulunun onayına sunulması.

Yatırımlar ile ilgili özellikle yerli firmaların ağırlıkta olmasına önem verilerek yerli ve yurt dışı firmalardan teklif alınması, alınan teklifler ve görüşmelerin verdiği bilgiler çerçevesinde yönetim usullerine göre, Yönetim Kurulu'na bilgi vermek şartıyla sonuca erdirilmesi; bu konular ile ilgili resmi ve özel kurumlarda her türlü çalışma, müracaat ve işlemlere başlanılması ve Yönetim Kurulu'na bilgi verilmek şartıyla sonuçlandırılması için Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan ERDAN'a yetki verilmesine karar verilmişti;

Bu kapsamda yapılan çalışmalar;

05.01.2022 tarihli bildirimimizden sonra ki gelişmeler;

Yatırım programımızda yer alan "ürün çeşitlendirme konularında üretim ve pazar olanaklarının araştırılması" kapsamında; Cezayir pazarı ile ilgili çalışmalar yapılmış olup, ilk siparişe istinaden sevkiyat 2022 yılı mart ayı içinde yapılacaktır.*

Yenilenebilir enerji temini anlamında, GES (Güneş Enerji Santrali) ile ilgili fizibilite ve yatırım maliyeti hususlarında çeşitli firmalardan teklif alma çalışmaları yapılmaktadır.*

*Yatırım programımıza ekonomik konjonktür doğrultusunda devam edilmektedir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

8.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Gayet guzel haber ama konu bantas olunca bir kac kez düşünmek gerek. Anlasmanin boyutu ne, hangi firma vb detaylar olsa daha guzel olurdu. Cezayir ve avrupa ulkelerinin birkaçına 2012 de ihracat yapmış. sanırım 6 aylık bilancolar gelmeden detaylar hakkında çok bilgi alamayacağız. Bu arada ihtimal vermiyorumda GES yatiriminida bedelli ile yapmasin
    Evet iyi haberleri yedi hep.
    Inşallah ocak ayında alınan dahilde isleme izin belgesi Cezayir içindir.
    Irak da aynı şekilde devam ederse ihracat iyi olur bu sene.
    Sanırım yeni makinanın etkisi bunlar. Önce Trakya birlik sonra bu.

Bedelli kelimesi bugünlerde duymak istemedigim bir kelime

Nasip

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 655/804 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •