Sayfa 792/804 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Parası bol olan bu tür tahtalarda macera aramaya devam etsin... YKB veya bilinen en büyük bankalardan alanlar günlük %2-3 ceplerine koyuyor...Bu tür salak ne yaptığı belli olmayan hisselerden hele temettü bedelsiz gibi hiçbir kazancı paylaşmayan hisselerde sadece vurkaç yapmak daha mantıklı

KY de ucuz diye yapışıyor tahtaya

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Parası bol olan bu tür tahtalarda macera aramaya devam etsin... YKB veya bilinen en büyük bankalardan alanlar günlük %2-3 ceplerine koyuyor...Bu tür salak ne yaptığı belli olmayan hisselerden hele temettü bedelsiz gibi hiçbir kazancı paylaşmayan hisselerde sadece vurkaç yapmak daha mantıklı

KY de ucuz diye yapışıyor tahtaya
    Ben borsada ne kazandıysam hep ucuz diye yapıştığım tahtalardan kazandım.

Buna da ucuz diye yapışıyorum, ucuz, yapışmakta bi beis yok bana göre.

3. Aşağı fena sürdüler

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mertgüven Yazıyı Oku
    VayyyyAM....KO.....LARIM VAYYY
    7.25 hedeflemiş ,yakında oraya gelir...

Değim gbi borsa gibi piyasalarda zaman maliyeti ve fırsat maliyeti çok önemli...Bunun bilincinde olanlar zenginleşmeye devam ediyorlar....YKB 15-16 iken bu 8.5-9 arasıydı..YKB 20 bu 7.25 hedeflemiş geliyor...

Ben Patron şirketlerine vurkaç için girip çıkıyorum...

Onlara yatırım yapılmaz...Banka faiz bölümünde adam M2 grafiğini koymuş...Ona göre bu hisseyi bir kıyaslayın bakalım kardamısınız zarardamısınız...

5. bence şık harektler 7 de olur onemli degil o kulp takılır hedefe gidilir diye düşünüyorum. Biraz daha olumlu taraftayim bilanco oncesi

6. Bak bu hiç şık olmadi

7. sabah hedef 7,25 dediniz hedefe geldi

Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    sabah hedef 7,25 dediniz hedefe geldi
    7-7.50 bandında bilanço bekleyeceğim diyordu grafik...Buralarda takılması lazım...Sonrası Yatırım haberi ve bilançoya bağlı...

Dipnot: Bunun gibi bilançosu olupta 50-60 TRY den işlem gören tahtalar var ..Burada adam malı geçen yıl dağıttığından (piyasanın bu şekilde yükseleceğini öngöremedi) hala toplayamadı...Pala bilançoyuda ona göre ayarlıyor...

Sayfa 792/804 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •